Graži diena
Nauja tema! :P (Darbastalis).
Kaip padaryti, kad uždėjus ant darbastalio foto, paveikslėlį ar ką kitką, jo lengvai nenukrapštytum
Graži diena
Graži diena
Get your ambition or die trying
Windows Registry Editor Version 5.00
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\ActiveDesktop]
"NoChangingWallPaper"=dword:00000001
Nebandziau, bet turetu veikt.
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\ActiveDesktop]
"NoChangingWallPaper"=dword:00000001
Nebandziau, bet turetu veikt.
Paskutinį kartą redagavo Lioniax 2006 05 03 20:43, redaguota 1 kartą(us).
Mūsų darbas tamsoje -
Mes darome tai, ką mokam,
Atiduodame tai, ką mokam,
Mūsų darbas - tamsoje.
Abejonės virto aistra,
Aistra gi - ištirpo laisvėje.
Visa kita - menas
Išlikt savim beprotybėje.
Mes darome tai, ką mokam,
Atiduodame tai, ką mokam,
Mūsų darbas - tamsoje.
Abejonės virto aistra,
Aistra gi - ištirpo laisvėje.
Visa kita - menas
Išlikt savim beprotybėje.
ka tik patikrinau. Veikia, is dalies... Naudodamasis desktop properties, wallpaper pakeist negali, bet tarkim koki nors wallpaper perziurineji su "windows Picture and Fax viewer", tai ten paspaude ant atidaryto paveiksliuko su desiniu peles mygtuku, pamatysite, jog yra funkcija "set as Desktop Background". Tokiu budu wallpaperi pakeist pavyks...
Mūsų darbas tamsoje -
Mes darome tai, ką mokam,
Atiduodame tai, ką mokam,
Mūsų darbas - tamsoje.
Abejonės virto aistra,
Aistra gi - ištirpo laisvėje.
Visa kita - menas
Išlikt savim beprotybėje.
Mes darome tai, ką mokam,
Atiduodame tai, ką mokam,
Mūsų darbas - tamsoje.
Abejonės virto aistra,
Aistra gi - ištirpo laisvėje.
Visa kita - menas
Išlikt savim beprotybėje.
cia apie kuria programa kalbi? "Windows Picture and Fax viewer"? Tai ji isjungta ir taip buna, nebent vartotojas bando atidaryt kazkoki paveiksliuka. bet gali ta programa istrint.... pati programa ("Windows Picture and Fax viewer") paleidziama tokiu budu:
rundll32.exe C:\WINDOWS\System32\shimgvw.dll,ImageView_Fullscreen %1
tai jeigu istrintai faila shimgvw.dll, tai "Windows Picture and Fax viewer" kaip ir nebebutu. Taciau wallpaperi pakeist galima ir su kitokiom programom... kad ir su irfanview.
rundll32.exe C:\WINDOWS\System32\shimgvw.dll,ImageView_Fullscreen %1
tai jeigu istrintai faila shimgvw.dll, tai "Windows Picture and Fax viewer" kaip ir nebebutu. Taciau wallpaperi pakeist galima ir su kitokiom programom... kad ir su irfanview.
Mūsų darbas tamsoje -
Mes darome tai, ką mokam,
Atiduodame tai, ką mokam,
Mūsų darbas - tamsoje.
Abejonės virto aistra,
Aistra gi - ištirpo laisvėje.
Visa kita - menas
Išlikt savim beprotybėje.
Mes darome tai, ką mokam,
Atiduodame tai, ką mokam,
Mūsų darbas - tamsoje.
Abejonės virto aistra,
Aistra gi - ištirpo laisvėje.
Visa kita - menas
Išlikt savim beprotybėje.
Galima isjungt, tam naudojama komanda "taskkill":
Kaip matai, isjungti procesa galima nurodant jo PID (process id) arba jo varda (image name).
Belieka tas komandas patalpint i bat faila. Tiesa, man bandant kill'inti savo ugniasiene (naudoju outpost) kilo siokiu tokiu bedu, is viso dingdavo internetas ir nebudavo rysio su lan...
Kodas: Pasirinkti visus
C:\Documents and Settings\Lioniax>tasklist
Image Name PID Session Name Session# Mem Usage
========================= ====== ================ ======== ============
System Idle Process 0 Console 0 20 K
System 4 Console 0 48 K
smss.exe 692 Console 0 44 K
csrss.exe 772 Console 0 4,948 K
winlogon.exe 796 Console 0 2,688 K
services.exe 840 Console 0 1,592 K
lsass.exe 852 Console 0 1,620 K
svchost.exe 1016 Console 0 1,544 K
svchost.exe 1080 Console 0 9,416 K
svchost.exe 1148 Console 0 1,404 K
svchost.exe 1244 Console 0 1,216 K
explorer.exe 1836 Console 0 11,932 K
iTunesHelper.exe 1924 Console 0 1,396 K
ACROTRAY.EXE 1932 Console 0 592 K
ctfmon.exe 1976 Console 0 956 K
rundll32.exe 1996 Console 0 3,832 K
svchost.exe 460 Console 0 1,456 K
wdfmgr.exe 1340 Console 0 64 K
taskmgr.exe 3180 Console 0 2,600 K
TOTALCMD.EXE 2040 Console 0 2,372 K
Opera.exe 2668 Console 0 31,000 K
cmd.exe 204 Console 0 1,868 K
C:\Documents and Settings\Lioniax>taskkill /pid 2040
SUCCESS: The process with PID 2040 has been terminated.
C:\Documents and Settings\Lioniax>taskkill /im opera.exe
SUCCESS: The process "Opera.exe" with PID 2668 has been terminated.
Belieka tas komandas patalpint i bat faila. Tiesa, man bandant kill'inti savo ugniasiene (naudoju outpost) kilo siokiu tokiu bedu, is viso dingdavo internetas ir nebudavo rysio su lan...
Mūsų darbas tamsoje -
Mes darome tai, ką mokam,
Atiduodame tai, ką mokam,
Mūsų darbas - tamsoje.
Abejonės virto aistra,
Aistra gi - ištirpo laisvėje.
Visa kita - menas
Išlikt savim beprotybėje.
Mes darome tai, ką mokam,
Atiduodame tai, ką mokam,
Mūsų darbas - tamsoje.
Abejonės virto aistra,
Aistra gi - ištirpo laisvėje.
Visa kita - menas
Išlikt savim beprotybėje.
Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių



