Nauja tema! :P (Darbastalis).

Hakeriai dalinkitės patirtimi
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20
Nauja tema! :P (Darbastalis).

#1 Standartinė MaksasMks » 2006 05 03 17:13

Kaip padaryti, kad uždėjus ant darbastalio foto, paveikslėlį ar ką kitką, jo lengvai nenukrapštytum :?: :lol: :?:

Graži diena *120*
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#2 Standartinė GODhack » 2006 05 03 17:40

Ant win XP tai kazin ar gausis. nebent reik kokio nors viruso kuris kas tam tikri intervalai uzdetu vis is naujo kaskoki paveiksliuka.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

#3 Standartinė MaksasMks » 2006 05 03 17:53

As ir taip manau, kad čia kažką su virusu reiktų, arba gal uždėjus ekranvaizdį reiktų ištrinti kokį windows failą, bet čia greit ištaisoma. O gal eitų į startupą imesti kokį .bat failą kuris vis uždėtų ekranvaizdį?
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#4 Standartinė GODhack » 2006 05 03 18:57

Kiek man zinoma nera tokios dos komandos kuri keistu ekranvaizdi.
windows failus ne taip jau paprasta yra istrinti.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Lioniax
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:596
Užsiregistravo:2005 09 21 13:25

#5 Standartinė Lioniax » 2006 05 03 19:02

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\ActiveDesktop]
"NoChangingWallPaper"=dword:00000001

Nebandziau, bet turetu veikt.
Paskutinį kartą redagavo Lioniax 2006 05 03 20:43, redaguota 1 kartą(us).
Mūsų darbas tamsoje -
Mes darome tai, ką mokam,
Atiduodame tai, ką mokam,
Mūsų darbas - tamsoje.
Abejonės virto aistra,
Aistra gi - ištirpo laisvėje.
Visa kita - menas
Išlikt savim beprotybėje.

Vartotojo avataras
Lioniax
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:596
Užsiregistravo:2005 09 21 13:25

#6 Standartinė Lioniax » 2006 05 03 19:19

ka tik patikrinau. Veikia, is dalies... Naudodamasis desktop properties, wallpaper pakeist negali, bet tarkim koki nors wallpaper perziurineji su "windows Picture and Fax viewer", tai ten paspaude ant atidaryto paveiksliuko su desiniu peles mygtuku, pamatysite, jog yra funkcija "set as Desktop Background". Tokiu budu wallpaperi pakeist pavyks...
Mūsų darbas tamsoje -
Mes darome tai, ką mokam,
Atiduodame tai, ką mokam,
Mūsų darbas - tamsoje.
Abejonės virto aistra,
Aistra gi - ištirpo laisvėje.
Visa kita - menas
Išlikt savim beprotybėje.

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

#7 Standartinė MaksasMks » 2006 05 03 20:27

Lioniax rašė: [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\ActiveDesktop]
"NoChangingWallPaper"=dword:00000001
Manau tiks kol nieko geresnio neturėsiu, thnx!
Get your ambition or die trying

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

#8 Standartinė MaksasMks » 2006 05 03 21:57

Mhm, o tai gal išeitų, kad .bat failas pasileidus sistemai išjungtų nurodyta programą? :D
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
Lioniax
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:596
Užsiregistravo:2005 09 21 13:25

#9 Standartinė Lioniax » 2006 05 03 22:20

cia apie kuria programa kalbi? "Windows Picture and Fax viewer"? Tai ji isjungta ir taip buna, nebent vartotojas bando atidaryt kazkoki paveiksliuka. bet gali ta programa istrint.... pati programa ("Windows Picture and Fax viewer") paleidziama tokiu budu:
rundll32.exe C:\WINDOWS\System32\shimgvw.dll,ImageView_Fullscreen %1
tai jeigu istrintai faila shimgvw.dll, tai "Windows Picture and Fax viewer" kaip ir nebebutu. Taciau wallpaperi pakeist galima ir su kitokiom programom... kad ir su irfanview.
Mūsų darbas tamsoje -
Mes darome tai, ką mokam,
Atiduodame tai, ką mokam,
Mūsų darbas - tamsoje.
Abejonės virto aistra,
Aistra gi - ištirpo laisvėje.
Visa kita - menas
Išlikt savim beprotybėje.

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

#10 Standartinė MaksasMks » 2006 05 03 22:25

Čia su išjungimu, tai kalbėjau nebutinai, kad apie nuotraukų peržiūros programas, apie įvaires, pvz kaspersky antivirus :)
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
Lioniax
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:596
Užsiregistravo:2005 09 21 13:25

#11 Standartinė Lioniax » 2006 05 03 22:46

Galima isjungt, tam naudojama komanda "taskkill":

Kodas: Pasirinkti visus

C:\Documents and Settings\Lioniax>tasklist

Image Name                   PID Session Name     Session#    Mem Usage
========================= ====== ================ ======== ============
System Idle Process            0 Console                 0         20 K
System                         4 Console                 0         48 K
smss.exe                     692 Console                 0         44 K
csrss.exe                    772 Console                 0      4,948 K
winlogon.exe                 796 Console                 0      2,688 K
services.exe                 840 Console                 0      1,592 K
lsass.exe                    852 Console                 0      1,620 K
svchost.exe                 1016 Console                 0      1,544 K
svchost.exe                 1080 Console                 0      9,416 K
svchost.exe                 1148 Console                 0      1,404 K
svchost.exe                 1244 Console                 0      1,216 K
explorer.exe                1836 Console                 0     11,932 K
iTunesHelper.exe            1924 Console                 0      1,396 K
ACROTRAY.EXE                1932 Console                 0        592 K
ctfmon.exe                  1976 Console                 0        956 K
rundll32.exe                1996 Console                 0      3,832 K
svchost.exe                  460 Console                 0      1,456 K
wdfmgr.exe                  1340 Console                 0         64 K
taskmgr.exe                 3180 Console                 0      2,600 K
TOTALCMD.EXE                2040 Console                 0      2,372 K
Opera.exe                   2668 Console                 0     31,000 K
cmd.exe                      204 Console                 0      1,868 K

C:\Documents and Settings\Lioniax>taskkill /pid 2040
SUCCESS: The process with PID 2040 has been terminated.

C:\Documents and Settings\Lioniax>taskkill /im opera.exe
SUCCESS: The process "Opera.exe" with PID 2668 has been terminated.
Kaip matai, isjungti procesa galima nurodant jo PID (process id) arba jo varda (image name).
Belieka tas komandas patalpint i bat faila. Tiesa, man bandant kill'inti savo ugniasiene (naudoju outpost) kilo siokiu tokiu bedu, is viso dingdavo internetas ir nebudavo rysio su lan...
Mūsų darbas tamsoje -
Mes darome tai, ką mokam,
Atiduodame tai, ką mokam,
Mūsų darbas - tamsoje.
Abejonės virto aistra,
Aistra gi - ištirpo laisvėje.
Visa kita - menas
Išlikt savim beprotybėje.

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

#12 Standartinė MaksasMks » 2006 05 04 09:32

O tas gras dalykas, labai, very thnx! ;]
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
mrg
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:229
Užsiregistravo:2006 02 07 20:14

#13 Standartinė mrg » 2006 05 04 19:42

Tikrai geras dalykas, ir jei teisingai supratau atjungtu iki kito reboot, nes tik servisu atjungimas sustabdytu procesus, kaip task manager tik ant cmd? Tik deja su atjungtu RPC neina :) Kazkada disablinau iseiles itartinus servisus, kad veliau niekaip neisejo atsatyt i automatic...

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#14 Standartinė GODhack » 2006 05 04 19:49

Taip cia beveik gryna enttask kopija komandineje eiluteje.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
^T3chn1XP
Pranešimai:4
Užsiregistravo:2006 02 19 01:38
Susisiekti:

#15 Standartinė ^T3chn1XP » 2006 05 17 12:30

Wow Lioniax, respect ;)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių