Problemos paleidinejant RAT

Hakeriai dalinkitės patirtimi
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
stankis
naujokas
naujokas
Pranešimai:10
Užsiregistravo:2006 06 26 17:39
Miestas:Ukmerge/Dainava
Problemos paleidinejant RAT

#1 Standartinė stankis » 2006 06 26 21:12

Client: Opening Sockets
Client: Connecting to 169.254.253.196
Client: Checking Password
Server: Password Incorrect
Server: Disconnected

Client: Opening Sockets
Client: Connecting to 169.254.253.196
Client: Checking Password
Server: Password Incorrect
Connecting time out

kame esme ?????

tada dar ka reikia vesti e-mail lange
e-mail address tai cia reikai rasyti maila kuriuo ates tas notify ???
smtp server ka rasyti sitam lange ???
smtp finder ka rasyti sitam lange ???

tada kaip susizinoti kito kompo IP ???? ar ji atsiuncia i maila ???

dekui uz info

P.s. nenukrypkit nuo temos ir nepradekit aiskintis kuris geresnis hakerius nes as cia ne bum bum .
Paskutinį kartą redagavo stankis 2006 06 26 21:38, redaguota 1 kartą(us).
But gerai ismokti hakint :lol:

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#2 Standartinė GODhack » 2006 06 26 21:16

Viskas velniskai ok tik koja kisa "Server: Password Incorrect" turi ivest teisinga slaptazodi. Kuri ivedei kurdamas serveri. Ir pasistenk kita karta informatyveni temos pavadinima sugalvot nei eile klaustuku.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
stankis
naujokas
naujokas
Pranešimai:10
Užsiregistravo:2006 06 26 17:39
Miestas:Ukmerge/Dainava

#3 Standartinė stankis » 2006 06 26 21:45

o tai kaip suprasti kai paraso kad :
connection timed out ????
But gerai ismokti hakint :lol:

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#4 Standartinė GODhack » 2006 06 27 01:03

Paprasta: slaptazodis netinka ir nesedesi gi ten tam porte nieko nedarydamas puse dienos tai ismeta tave lauk.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
stankis
naujokas
naujokas
Pranešimai:10
Užsiregistravo:2006 06 26 17:39
Miestas:Ukmerge/Dainava

#5 Standartinė stankis » 2006 06 27 17:06

tai kad man net neleidzia prisijungti :(
as vostik pradejus jungtis gaunu uzrasa kad timed out
1. Man turi IP atsiusti i maila ???? :oops:
2. Ar reikia Porta nauja daryti ar tinka ir 2323 ( o jei reikai kita gaminti tai kaip man susirasti laisva ??? )
But gerai ismokti hakint :lol:

Vartotojo avataras
mrg
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:229
Užsiregistravo:2006 02 07 20:14

#6 Standartinė mrg » 2006 06 27 19:00

stankis rašė:tai kad man net neleidzia prisijungti :(
as vostik pradejus jungtis gaunu uzrasa kad timed out
1. Man turi IP atsiusti i maila ???? :oops:
2. Ar reikia Porta nauja daryti ar tinka ir 2323 ( o jei reikai kita gaminti tai kaip man susirasti laisva ??? )
Duodi aukai trojano serveri, jis ji paleidzia, tada prisijungi su tavo nustatytu pass ir port, ir tada pradedi savo juodus darbelius. Viskas turetu issispresti, jei gerai perziuresi nustatymus.

Vartotojo avataras
stankis
naujokas
naujokas
Pranešimai:10
Užsiregistravo:2006 06 26 17:39
Miestas:Ukmerge/Dainava

#7 Standartinė stankis » 2006 06 27 20:06

o tai kaip gauti jo kompo IP ???????????????/ ar to ip nereikai isvis ???
But gerai ismokti hakint :lol:

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#8 Standartinė GODhack » 2006 06 27 20:41

Jo Ip gauti yra tonos budu. Elementrariausias yra tiesiog paklausti. Kiti budai tarkim uzmegst pokalbi, failu apsikeitima su kokia programa ir paskui isanalizuoti savo "netstat" duomenis, kur jo IP "priguls". Kiti trojanai turi "SIN notify". tai reiskia gali perduoti zinute su aukos prisijungimo duomenimis tiesiai
i tavo kompa, jei aktyvuotas SIN "klausymas" ir velgi teisingai suvesti nustatymai. Ir t.t.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
stankis
naujokas
naujokas
Pranešimai:10
Užsiregistravo:2006 06 26 17:39
Miestas:Ukmerge/Dainava

#9 Standartinė stankis » 2006 06 27 21:49

As Daba naudoju "Cia1.3" Ir jau liktais radau kaip man gauti ta IP ( man pats ttrojanas atsiuncia info is jo kompo taip pat ir IP , bet as nzn ar atsiuncia butent ta IP :lol: )

Nu tarkim as viska gerai sutvarkiau bet vel PROBLEM :!:
Nulekiau ciuveliui imesti ta savo pagaminta trojana ( nu ta kuri sukuria ta programa ) . Bet...

BUSTED !!! AV ( kasperskis 2004 ) mane demaskavo :evil:
Kaip butu galima ji nugalabiti ??? nes as tikejausi kad mano arkliukas jo firewall apeis bet neapejo.

Skaiciau kad kazkoks AW/FW killer yra bet niekaip nerandu kaip ji parsisiusti :)

Ir kaip kitas zmogus paleidzia ta trojana savo kompe man atidarydamas vartus jo kompas pradeda kazka siusti pastoviai bet niekaip neparsiuncia , gal zinote ar butinai jis turi siusti , nes as radau kur atjungti bet nzn ar tai pakenks mano jungimuisi i jo kompa :)
But gerai ismokti hakint :lol:

Vartotojo avataras
stankis
naujokas
naujokas
Pranešimai:10
Užsiregistravo:2006 06 26 17:39
Miestas:Ukmerge/Dainava

#10 Standartinė stankis » 2006 06 27 21:54

vel man pradejo mesti sita

Client: Opening Sockets
Client: Connecting to 78.621.97.155
Client: (10060) The attempt to connect timed out

ir tai buna net nespejus prisijungti kame saknys ???
But gerai ismokti hakint :lol:

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#11 Standartinė GODhack » 2006 06 27 22:06

ping tas pat IP bandyk ir surasi kame saknys.

CIa neapeina ugnesieniu tai padaro Bifrost, poison Ivy ieskok ju temos cia.

AV killeriu pasisiust mano parase ziurek.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
stankis
naujokas
naujokas
Pranešimai:10
Užsiregistravo:2006 06 26 17:39
Miestas:Ukmerge/Dainava

#12 Standartinė stankis » 2006 06 29 21:30

Holly shitt !!!!
Nusprogo Windowsai mano :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Neaisku man su tais trojais nes daba turiu levith 1.0 ( rodos taip vadinasi )
tik nzn ar jis apeina AV ????
Ir iskur ta poison ivi prasisiust ???
But gerai ismokti hakint :lol:

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#13 Standartinė GODhack » 2006 06 29 21:43

Pasitaiko: system restore, o jei nepades perinstaliuok tuos windows.
Poison Ivy tai va:
http://www.chasenet.org/home/
Version 2 jau isleista jeeeeeeeeeeeeeeeee :D
(vienas mano mylimiausiu trojanu)
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
stankis
naujokas
naujokas
Pranešimai:10
Užsiregistravo:2006 06 26 17:39
Miestas:Ukmerge/Dainava

#14 Standartinė stankis » 2006 06 30 21:30

Windausus jau perinstaliavau senai :D
o tas linkas tai neveikia
But gerai ismokti hakint :lol:

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#15 Standartinė GODhack » 2006 06 30 22:03

Tai kai rasiau posta dar veike. Neisimokejo zmones uz hostinga. :cry:
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių