Problemos paleidinejant RAT
Client: Opening Sockets
Client: Connecting to 169.254.253.196
Client: Checking Password
Server: Password Incorrect
Server: Disconnected
Client: Opening Sockets
Client: Connecting to 169.254.253.196
Client: Checking Password
Server: Password Incorrect
Connecting time out
kame esme ?????
tada dar ka reikia vesti e-mail lange
e-mail address tai cia reikai rasyti maila kuriuo ates tas notify ???
smtp server ka rasyti sitam lange ???
smtp finder ka rasyti sitam lange ???
tada kaip susizinoti kito kompo IP ???? ar ji atsiuncia i maila ???
dekui uz info
P.s. nenukrypkit nuo temos ir nepradekit aiskintis kuris geresnis hakerius nes as cia ne bum bum .
Client: Connecting to 169.254.253.196
Client: Checking Password
Server: Password Incorrect
Server: Disconnected
Client: Opening Sockets
Client: Connecting to 169.254.253.196
Client: Checking Password
Server: Password Incorrect
Connecting time out
kame esme ?????
tada dar ka reikia vesti e-mail lange
e-mail address tai cia reikai rasyti maila kuriuo ates tas notify ???
smtp server ka rasyti sitam lange ???
smtp finder ka rasyti sitam lange ???
tada kaip susizinoti kito kompo IP ???? ar ji atsiuncia i maila ???
dekui uz info
P.s. nenukrypkit nuo temos ir nepradekit aiskintis kuris geresnis hakerius nes as cia ne bum bum .
Paskutinį kartą redagavo stankis 2006 06 26 21:38, redaguota 1 kartą(us).
But gerai ismokti hakint 
Viskas velniskai ok tik koja kisa "Server: Password Incorrect" turi ivest teisinga slaptazodi. Kuri ivedei kurdamas serveri. Ir pasistenk kita karta informatyveni temos pavadinima sugalvot nei eile klaustuku.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com

__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com

Duodi aukai trojano serveri, jis ji paleidzia, tada prisijungi su tavo nustatytu pass ir port, ir tada pradedi savo juodus darbelius. Viskas turetu issispresti, jei gerai perziuresi nustatymus.stankis rašė:tai kad man net neleidzia prisijungti
as vostik pradejus jungtis gaunu uzrasa kad timed out
1. Man turi IP atsiusti i maila ????![]()
2. Ar reikia Porta nauja daryti ar tinka ir 2323 ( o jei reikai kita gaminti tai kaip man susirasti laisva ??? )
Jo Ip gauti yra tonos budu. Elementrariausias yra tiesiog paklausti. Kiti budai tarkim uzmegst pokalbi, failu apsikeitima su kokia programa ir paskui isanalizuoti savo "netstat" duomenis, kur jo IP "priguls". Kiti trojanai turi "SIN notify". tai reiskia gali perduoti zinute su aukos prisijungimo duomenimis tiesiai
i tavo kompa, jei aktyvuotas SIN "klausymas" ir velgi teisingai suvesti nustatymai. Ir t.t.
i tavo kompa, jei aktyvuotas SIN "klausymas" ir velgi teisingai suvesti nustatymai. Ir t.t.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com

__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com

As Daba naudoju "Cia1.3" Ir jau liktais radau kaip man gauti ta IP ( man pats ttrojanas atsiuncia info is jo kompo taip pat ir IP , bet as nzn ar atsiuncia butent ta IP
)
Nu tarkim as viska gerai sutvarkiau bet vel PROBLEM
Nulekiau ciuveliui imesti ta savo pagaminta trojana ( nu ta kuri sukuria ta programa ) . Bet...
BUSTED !!! AV ( kasperskis 2004 ) mane demaskavo
Kaip butu galima ji nugalabiti ??? nes as tikejausi kad mano arkliukas jo firewall apeis bet neapejo.
Skaiciau kad kazkoks AW/FW killer yra bet niekaip nerandu kaip ji parsisiusti
Ir kaip kitas zmogus paleidzia ta trojana savo kompe man atidarydamas vartus jo kompas pradeda kazka siusti pastoviai bet niekaip neparsiuncia , gal zinote ar butinai jis turi siusti , nes as radau kur atjungti bet nzn ar tai pakenks mano jungimuisi i jo kompa
Nu tarkim as viska gerai sutvarkiau bet vel PROBLEM
Nulekiau ciuveliui imesti ta savo pagaminta trojana ( nu ta kuri sukuria ta programa ) . Bet...
BUSTED !!! AV ( kasperskis 2004 ) mane demaskavo
Kaip butu galima ji nugalabiti ??? nes as tikejausi kad mano arkliukas jo firewall apeis bet neapejo.
Skaiciau kad kazkoks AW/FW killer yra bet niekaip nerandu kaip ji parsisiusti
Ir kaip kitas zmogus paleidzia ta trojana savo kompe man atidarydamas vartus jo kompas pradeda kazka siusti pastoviai bet niekaip neparsiuncia , gal zinote ar butinai jis turi siusti , nes as radau kur atjungti bet nzn ar tai pakenks mano jungimuisi i jo kompa
But gerai ismokti hakint 
Pasitaiko: system restore, o jei nepades perinstaliuok tuos windows.
Poison Ivy tai va:
http://www.chasenet.org/home/
Version 2 jau isleista jeeeeeeeeeeeeeeeee
(vienas mano mylimiausiu trojanu)
Poison Ivy tai va:
http://www.chasenet.org/home/
Version 2 jau isleista jeeeeeeeeeeeeeeeee
(vienas mano mylimiausiu trojanu)
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com

__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių


