Problemos paleidinejant RAT

Hakeriai dalinkitės patirtimi
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
stankis
naujokas
naujokas
Pranešimai:10
Užsiregistravo:2006 06 26 17:39
Miestas:Ukmerge/Dainava

#16 Standartinė stankis » 2006 07 01 00:18

Vargsai :D juk zinai .... algos mazos :D
But gerai ismokti hakint :lol:

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių