DEL ELITE KEYLOGGER LABAI PADEKIT

Hakeriai dalinkitės patirtimi
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
gruzinas
naujokas
naujokas
Pranešimai:15
Užsiregistravo:2006 09 17 10:57
DEL ELITE KEYLOGGER LABAI PADEKIT

#1 Standartinė gruzinas » 2006 09 18 18:31

trumpiau sakant draugui irasiau is ELITE KEYLOGGER trojana paleidau ji ir po 1 valandos mazdaug jam kompas pradejo puliuoti issijunginete ir pns. cia trojano kalte?

Vartotojo avataras
nightwatchman
Pranešimai:4
Užsiregistravo:2006 09 18 23:36

Re: DEL ELITE KEYLOGGER LABAI PADEKIT

#2 Standartinė nightwatchman » 2006 09 20 19:02

gruzinas rašė:trumpiau sakant draugui irasiau is ELITE KEYLOGGER trojana paleidau ji ir po 1 valandos mazdaug jam kompas pradejo puliuoti issijunginete ir pns. cia trojano kalte?
:D :D :D :D

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Re: DEL ELITE KEYLOGGER LABAI PADEKIT

#3 Standartinė DF » 2006 09 20 19:08

gruzinas rašė:trumpiau sakant draugui irasiau is ELITE KEYLOGGER trojana paleidau ji ir po 1 valandos mazdaug jam kompas pradejo puliuoti issijunginete ir pns. cia trojano kalte?
Ne.Nekurk po velniu temu nauju :x
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

#4 Standartinė oxigen » 2006 09 20 19:08

Tai kam leidai, tai buvo tavo pirmoji klaida :D

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

#5 Standartinė DF » 2006 09 20 19:10

oxigen rašė:Tai kam leidai, tai buvo tavo pirmoji klaida :D
ash ne moderatorius, STOP zhenklo uzhdeti negaliu :roll:
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

#6 Standartinė oxigen » 2006 09 20 19:18

Dar(k)Force rašė:
oxigen rašė:Tai kam leidai, tai buvo tavo pirmoji klaida :D
ash ne moderatorius, STOP zhenklo uzhdeti negaliu :roll:
Ha čia ne tau o gruzinas jam nereikėjo palesiti trojano :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)