DEL ELITE KEYLOGGER LABAI PADEKIT
trumpiau sakant draugui irasiau is ELITE KEYLOGGER trojana paleidau ji ir po 1 valandos mazdaug jam kompas pradejo puliuoti issijunginete ir pns. cia trojano kalte?
- nightwatchman
- Pranešimai:4
- Užsiregistravo:2006 09 18 23:36
Re: DEL ELITE KEYLOGGER LABAI PADEKIT
gruzinas rašė:trumpiau sakant draugui irasiau is ELITE KEYLOGGER trojana paleidau ji ir po 1 valandos mazdaug jam kompas pradejo puliuoti issijunginete ir pns. cia trojano kalte?
Re: DEL ELITE KEYLOGGER LABAI PADEKIT
Ne.Nekurk po velniu temu naujugruzinas rašė:trumpiau sakant draugui irasiau is ELITE KEYLOGGER trojana paleidau ji ir po 1 valandos mazdaug jam kompas pradejo puliuoti issijunginete ir pns. cia trojano kalte?
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.
Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)

