Prasau pagalbos su EliteKeylogger 3.0

Hakeriai dalinkitės patirtimi
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Black
naujokas
naujokas
Pranešimai:11
Užsiregistravo:2006 11 19 20:00
Miestas:kaunas
Prasau pagalbos su EliteKeylogger 3.0

#1 Standartinė Black » 2006 11 19 21:01

Tai va,prasau pagalbos is mokanciu geraj elgtis su EliteKeylogger 3.0 arba EliteKeylogger 1.0 .. wien is pradziu is kur gaut ta elite key loggeri? ar galit kas nors atsiust i e-mail? buciau lb dekingas... taj wa noreciau nuhackint RS ir L2 acc ..bukit geri padekit, is anksto dekui :wink:

Vartotojo avataras
^Paulius^
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:718
Užsiregistravo:2006 10 02 13:52
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#2 Standartinė ^Paulius^ » 2006 11 19 21:15

Idomu kiek dar tu temu apie EliteKeylogger bus prikurta? :? Sitiek siame forume kalbeta :!: Tk netingek paieskoti. :)

Vartotojo avataras
Black
naujokas
naujokas
Pranešimai:11
Užsiregistravo:2006 11 19 20:00
Miestas:kaunas

#3 Standartinė Black » 2006 11 20 14:23

Manau niex ir nepades :cry:

Vartotojo avataras
ik3ras
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:26
Užsiregistravo:2006 11 13 11:44

#4 Standartinė ik3ras » 2006 11 20 14:35

Black mastymas: Galit ismokint hakint, noriu pavogt paypal vartotoju db ?
visu pirma vien del fakto kad nori kazka hakint blogais tikslais yra blogai!

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

#5 Standartinė oxigen » 2006 11 20 15:31

^Paulius^ rašė:Idomu kiek dar tu temu apie EliteKeylogger bus prikurta? :? Sitiek siame forume kalbeta :!: Tk netingek paieskoti. :)
teisingai. Aš irgi to pradedu nebesuprasti, negi sunku search pasianudoti forumo ? O ir tą pačia google negi sunku ? Noriu to noriu, kad pilvą pakąsytų, noriu kad pavalgdintų... Išpindėjimas :!:
Mokausi ir noriu išmokti
-
Veni, vidi, vici
Multa paucis
Errare humanum est
Divide et impera!

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių