Paaiskinkit placiau apie defeisa

Hakeriai dalinkitės patirtimi
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

#16 Standartinė DF » 2006 08 01 17:12

Na skriptuose ieškant klaidų, nebutinai reikia mokėti programuoti.suformuluok teisingą google užklausą ir tau paieškos rezultatas tu pažeidžiamų skriptų milijoną suras. :o
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

#17 Standartinė brain5ide » 2006 08 01 18:08

Tu kalbi apie bendras klaidas, tokias, kaip include bug ir pan. O jeigu lauži iš anksto parinktą skriptą, parsisiunti jį ir nagrinėji, kol buga surandi.

Bugu ieskojimas skriptuose skiriasi nuo pazeidziamu skriptu ieskojimo.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

#18 Standartinė DF » 2006 08 01 19:16

brain5ide rašė:Tu kalbi apie bendras klaidas, tokias, kaip include bug ir pan. O jeigu lauži iš anksto parinktą skriptą, parsisiunti jį ir nagrinėji, kol buga surandi.

Bugu ieskojimas skriptuose skiriasi nuo pazeidziamu skriptu ieskojimo.
Taip, tačiau visvien sakau, kad nebūtina būti "Kietam" programuotojui, jog surastum skripte klaidą...Reikia tik šiek tiek praktikos ir šiek tiek pasukti galvą. :wink:
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

#19 Standartinė brain5ide » 2006 08 01 19:35

Na yra toks liaudies posakis: "Kaip aklai vištai grūdas" :)
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

#20 Standartinė DF » 2006 08 01 22:33

brain5ide rašė:Na yra toks liaudies posakis: "Kaip aklai vištai grūdas" :)
Kaip kam...
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)