Paaiskinkit placiau apie defeisa
Tu kalbi apie bendras klaidas, tokias, kaip include bug ir pan. O jeigu lauži iš anksto parinktą skriptą, parsisiunti jį ir nagrinėji, kol buga surandi.
Bugu ieskojimas skriptuose skiriasi nuo pazeidziamu skriptu ieskojimo.
Bugu ieskojimas skriptuose skiriasi nuo pazeidziamu skriptu ieskojimo.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.
Taip, tačiau visvien sakau, kad nebūtina būti "Kietam" programuotojui, jog surastum skripte klaidą...Reikia tik šiek tiek praktikos ir šiek tiek pasukti galvą.brain5ide rašė:Tu kalbi apie bendras klaidas, tokias, kaip include bug ir pan. O jeigu lauži iš anksto parinktą skriptą, parsisiunti jį ir nagrinėji, kol buga surandi.
Bugu ieskojimas skriptuose skiriasi nuo pazeidziamu skriptu ieskojimo.
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.
Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)
