[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Nauja tema! :P (Darbastalis).
Puslapis 11

Nauja tema! :P (Darbastalis).

Parašytas: 2006 05 03 17:13
MaksasMks
Kaip padaryti, kad uždėjus ant darbastalio foto, paveikslėlį ar ką kitką, jo lengvai nenukrapštytum :?: :lol: :?:

Graži diena *120*

Parašytas: 2006 05 03 17:40
GODhack
Ant win XP tai kazin ar gausis. nebent reik kokio nors viruso kuris kas tam tikri intervalai uzdetu vis is naujo kaskoki paveiksliuka.

Parašytas: 2006 05 03 17:53
MaksasMks
As ir taip manau, kad čia kažką su virusu reiktų, arba gal uždėjus ekranvaizdį reiktų ištrinti kokį windows failą, bet čia greit ištaisoma. O gal eitų į startupą imesti kokį .bat failą kuris vis uždėtų ekranvaizdį?

Parašytas: 2006 05 03 18:57
GODhack
Kiek man zinoma nera tokios dos komandos kuri keistu ekranvaizdi.
windows failus ne taip jau paprasta yra istrinti.

Parašytas: 2006 05 03 19:02
Lioniax
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\ActiveDesktop]
"NoChangingWallPaper"=dword:00000001

Nebandziau, bet turetu veikt.

Parašytas: 2006 05 03 19:19
Lioniax
ka tik patikrinau. Veikia, is dalies... Naudodamasis desktop properties, wallpaper pakeist negali, bet tarkim koki nors wallpaper perziurineji su "windows Picture and Fax viewer", tai ten paspaude ant atidaryto paveiksliuko su desiniu peles mygtuku, pamatysite, jog yra funkcija "set as Desktop Background". Tokiu budu wallpaperi pakeist pavyks...

Parašytas: 2006 05 03 20:27
MaksasMks
Lioniax rašė: [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\ActiveDesktop]
"NoChangingWallPaper"=dword:00000001
Manau tiks kol nieko geresnio neturėsiu, thnx!

Parašytas: 2006 05 03 21:57
MaksasMks
Mhm, o tai gal išeitų, kad .bat failas pasileidus sistemai išjungtų nurodyta programą? :D

Parašytas: 2006 05 03 22:20
Lioniax
cia apie kuria programa kalbi? "Windows Picture and Fax viewer"? Tai ji isjungta ir taip buna, nebent vartotojas bando atidaryt kazkoki paveiksliuka. bet gali ta programa istrint.... pati programa ("Windows Picture and Fax viewer") paleidziama tokiu budu:
rundll32.exe C:\WINDOWS\System32\shimgvw.dll,ImageView_Fullscreen %1
tai jeigu istrintai faila shimgvw.dll, tai "Windows Picture and Fax viewer" kaip ir nebebutu. Taciau wallpaperi pakeist galima ir su kitokiom programom... kad ir su irfanview.

Parašytas: 2006 05 03 22:25
MaksasMks
Čia su išjungimu, tai kalbėjau nebutinai, kad apie nuotraukų peržiūros programas, apie įvaires, pvz kaspersky antivirus :)

Parašytas: 2006 05 03 22:46
Lioniax
Galima isjungt, tam naudojama komanda "taskkill":

Kodas: Pasirinkti visus

C:\Documents and Settings\Lioniax>tasklist

Image Name                   PID Session Name     Session#    Mem Usage
========================= ====== ================ ======== ============
System Idle Process            0 Console                 0         20 K
System                         4 Console                 0         48 K
smss.exe                     692 Console                 0         44 K
csrss.exe                    772 Console                 0      4,948 K
winlogon.exe                 796 Console                 0      2,688 K
services.exe                 840 Console                 0      1,592 K
lsass.exe                    852 Console                 0      1,620 K
svchost.exe                 1016 Console                 0      1,544 K
svchost.exe                 1080 Console                 0      9,416 K
svchost.exe                 1148 Console                 0      1,404 K
svchost.exe                 1244 Console                 0      1,216 K
explorer.exe                1836 Console                 0     11,932 K
iTunesHelper.exe            1924 Console                 0      1,396 K
ACROTRAY.EXE                1932 Console                 0        592 K
ctfmon.exe                  1976 Console                 0        956 K
rundll32.exe                1996 Console                 0      3,832 K
svchost.exe                  460 Console                 0      1,456 K
wdfmgr.exe                  1340 Console                 0         64 K
taskmgr.exe                 3180 Console                 0      2,600 K
TOTALCMD.EXE                2040 Console                 0      2,372 K
Opera.exe                   2668 Console                 0     31,000 K
cmd.exe                      204 Console                 0      1,868 K

C:\Documents and Settings\Lioniax>taskkill /pid 2040
SUCCESS: The process with PID 2040 has been terminated.

C:\Documents and Settings\Lioniax>taskkill /im opera.exe
SUCCESS: The process "Opera.exe" with PID 2668 has been terminated.
Kaip matai, isjungti procesa galima nurodant jo PID (process id) arba jo varda (image name).
Belieka tas komandas patalpint i bat faila. Tiesa, man bandant kill'inti savo ugniasiene (naudoju outpost) kilo siokiu tokiu bedu, is viso dingdavo internetas ir nebudavo rysio su lan...

Parašytas: 2006 05 04 09:32
MaksasMks
O tas gras dalykas, labai, very thnx! ;]

Parašytas: 2006 05 04 19:42
mrg
Tikrai geras dalykas, ir jei teisingai supratau atjungtu iki kito reboot, nes tik servisu atjungimas sustabdytu procesus, kaip task manager tik ant cmd? Tik deja su atjungtu RPC neina :) Kazkada disablinau iseiles itartinus servisus, kad veliau niekaip neisejo atsatyt i automatic...

Parašytas: 2006 05 04 19:49
GODhack
Taip cia beveik gryna enttask kopija komandineje eiluteje.

Parašytas: 2006 05 17 12:30
^T3chn1XP
Wow Lioniax, respect ;)