Puslapis 1 iš 2
Problemos paleidinejant RAT
Parašytas: 2006 06 26 21:12
stankis
Client: Opening Sockets
Client: Connecting to 169.254.253.196
Client: Checking Password
Server: Password Incorrect
Server: Disconnected
Client: Opening Sockets
Client: Connecting to 169.254.253.196
Client: Checking Password
Server: Password Incorrect
Connecting time out
kame esme ?????
tada dar ka reikia vesti e-mail lange
e-mail address tai cia reikai rasyti maila kuriuo ates tas notify ???
smtp server ka rasyti sitam lange ???
smtp finder ka rasyti sitam lange ???
tada kaip susizinoti kito kompo IP ???? ar ji atsiuncia i maila ???
dekui uz info
P.s. nenukrypkit nuo temos ir nepradekit aiskintis kuris geresnis hakerius nes as cia ne bum bum .
Parašytas: 2006 06 26 21:16
GODhack
Viskas velniskai ok tik koja kisa "Server: Password Incorrect" turi ivest teisinga slaptazodi. Kuri ivedei kurdamas serveri. Ir pasistenk kita karta informatyveni temos pavadinima sugalvot nei eile klaustuku.
Parašytas: 2006 06 26 21:45
stankis
o tai kaip suprasti kai paraso kad :
connection timed out ????
Parašytas: 2006 06 27 01:03
GODhack
Paprasta: slaptazodis netinka ir nesedesi gi ten tam porte nieko nedarydamas puse dienos tai ismeta tave lauk.
Parašytas: 2006 06 27 17:06
stankis
tai kad man net neleidzia prisijungti

as vostik pradejus jungtis gaunu uzrasa kad timed out
1. Man turi IP atsiusti i maila ????
2. Ar reikia Porta nauja daryti ar tinka ir 2323 ( o jei reikai kita gaminti tai kaip man susirasti laisva ??? )
Parašytas: 2006 06 27 19:00
mrg
stankis rašė:tai kad man net neleidzia prisijungti

as vostik pradejus jungtis gaunu uzrasa kad timed out
1. Man turi IP atsiusti i maila ????
2. Ar reikia Porta nauja daryti ar tinka ir 2323 ( o jei reikai kita gaminti tai kaip man susirasti laisva ??? )
Duodi aukai trojano serveri, jis ji paleidzia, tada prisijungi su tavo nustatytu pass ir port, ir tada pradedi savo juodus darbelius. Viskas turetu issispresti, jei gerai perziuresi nustatymus.
Parašytas: 2006 06 27 20:06
stankis
o tai kaip gauti jo kompo IP ???????????????/ ar to ip nereikai isvis ???
Parašytas: 2006 06 27 20:41
GODhack
Jo Ip gauti yra tonos budu. Elementrariausias yra tiesiog paklausti. Kiti budai tarkim uzmegst pokalbi, failu apsikeitima su kokia programa ir paskui isanalizuoti savo "netstat" duomenis, kur jo IP "priguls". Kiti trojanai turi "SIN notify". tai reiskia gali perduoti zinute su aukos prisijungimo duomenimis tiesiai
i tavo kompa, jei aktyvuotas SIN "klausymas" ir velgi teisingai suvesti nustatymai. Ir t.t.
Parašytas: 2006 06 27 21:49
stankis
As Daba naudoju "Cia1.3" Ir jau liktais radau kaip man gauti ta IP ( man pats ttrojanas atsiuncia info is jo kompo taip pat ir IP , bet as nzn ar atsiuncia butent ta IP

)
Nu tarkim as viska gerai sutvarkiau bet vel PROBLEM
Nulekiau ciuveliui imesti ta savo pagaminta trojana ( nu ta kuri sukuria ta programa ) . Bet...
BUSTED !!! AV ( kasperskis 2004 ) mane demaskavo
Kaip butu galima ji nugalabiti ??? nes as tikejausi kad mano arkliukas jo firewall apeis bet neapejo.
Skaiciau kad kazkoks AW/FW killer yra bet niekaip nerandu kaip ji parsisiusti
Ir kaip kitas zmogus paleidzia ta trojana savo kompe man atidarydamas vartus jo kompas pradeda kazka siusti pastoviai bet niekaip neparsiuncia , gal zinote ar butinai jis turi siusti , nes as radau kur atjungti bet nzn ar tai pakenks mano jungimuisi i jo kompa

Parašytas: 2006 06 27 21:54
stankis
vel man pradejo mesti sita
Client: Opening Sockets
Client: Connecting to 78.621.97.155
Client: (10060) The attempt to connect timed out
ir tai buna net nespejus prisijungti kame saknys ???
Parašytas: 2006 06 27 22:06
GODhack
ping tas pat IP bandyk ir surasi kame saknys.
CIa neapeina ugnesieniu tai padaro Bifrost, poison Ivy ieskok ju temos cia.
AV killeriu pasisiust mano parase ziurek.
Parašytas: 2006 06 29 21:30
stankis
Parašytas: 2006 06 29 21:43
GODhack
Pasitaiko: system restore, o jei nepades perinstaliuok tuos windows.
Poison Ivy tai va:
http://www.chasenet.org/home/
Version 2 jau isleista jeeeeeeeeeeeeeeeee
(vienas mano mylimiausiu trojanu)
Parašytas: 2006 06 30 21:30
stankis
Windausus jau perinstaliavau senai
o tas linkas tai neveikia
Parašytas: 2006 06 30 22:03
GODhack
Tai kai rasiau posta dar veike. Neisimokejo zmones uz hostinga.
