Puslapis 1 iš 1
Web shell'as
Parašytas: 2006 07 12 08:34
AstroZuikis
Gal kas žinot Web shellą parašyta su javascript? Ar išvis tokių būna?
Parašytas: 2006 07 12 10:41
brain5ide
Shellas su javascriptu neturi jokios vertės, kadangi Javascript yra klientinė web skriptinimo kalba, t.y. javascript vykdoma kliento kompiuteryje, o shellas turi būti vykdomas serveryje.
Parašytas: 2006 07 12 11:55
AstroZuikis
Tada kokį Web shell'ą ekomdenduotumėt, jei negalima dėti PHP ir CGI scriptų? Beje, kaip atpažinti jog serveryje išjungta SSI? T.y. kokį tekstą turėtų išmesti, kai į servą idedi puslapį su SSI?