[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Web shell'as
Puslapis 11

Web shell'as

Parašytas: 2006 07 12 08:34
AstroZuikis
Gal kas žinot Web shellą parašyta su javascript? Ar išvis tokių būna?

Parašytas: 2006 07 12 10:41
brain5ide
Shellas su javascriptu neturi jokios vertės, kadangi Javascript yra klientinė web skriptinimo kalba, t.y. javascript vykdoma kliento kompiuteryje, o shellas turi būti vykdomas serveryje.

Parašytas: 2006 07 12 11:55
AstroZuikis
Tada kokį Web shell'ą ekomdenduotumėt, jei negalima dėti PHP ir CGI scriptų? Beje, kaip atpažinti jog serveryje išjungta SSI? T.y. kokį tekstą turėtų išmesti, kai į servą idedi puslapį su SSI?