DEL ELITE KEYLOGGER LABAI PADEKIT
Parašytas: 2006 09 18 18:31
trumpiau sakant draugui irasiau is ELITE KEYLOGGER trojana paleidau ji ir po 1 valandos mazdaug jam kompas pradejo puliuoti issijunginete ir pns. cia trojano kalte?
Diskusijos įvairiomis temomis
https://diskusijos.straipsniai.lt/
gruzinas rašė:trumpiau sakant draugui irasiau is ELITE KEYLOGGER trojana paleidau ji ir po 1 valandos mazdaug jam kompas pradejo puliuoti issijunginete ir pns. cia trojano kalte?
Ne.Nekurk po velniu temu naujugruzinas rašė:trumpiau sakant draugui irasiau is ELITE KEYLOGGER trojana paleidau ji ir po 1 valandos mazdaug jam kompas pradejo puliuoti issijunginete ir pns. cia trojano kalte?
ash ne moderatorius, STOP zhenklo uzhdeti negaliuoxigen rašė:Tai kam leidai, tai buvo tavo pirmoji klaida
Ha čia ne tau o gruzinas jam nereikėjo palesiti trojanoDar(k)Force rašė:ash ne moderatorius, STOP zhenklo uzhdeti negaliuoxigen rašė:Tai kam leidai, tai buvo tavo pirmoji klaida