[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •DEL ELITE KEYLOGGER LABAI PADEKIT
Puslapis 11

DEL ELITE KEYLOGGER LABAI PADEKIT

Parašytas: 2006 09 18 18:31
gruzinas
trumpiau sakant draugui irasiau is ELITE KEYLOGGER trojana paleidau ji ir po 1 valandos mazdaug jam kompas pradejo puliuoti issijunginete ir pns. cia trojano kalte?

Re: DEL ELITE KEYLOGGER LABAI PADEKIT

Parašytas: 2006 09 20 19:02
nightwatchman
gruzinas rašė:trumpiau sakant draugui irasiau is ELITE KEYLOGGER trojana paleidau ji ir po 1 valandos mazdaug jam kompas pradejo puliuoti issijunginete ir pns. cia trojano kalte?
:D :D :D :D

Re: DEL ELITE KEYLOGGER LABAI PADEKIT

Parašytas: 2006 09 20 19:08
DF
gruzinas rašė:trumpiau sakant draugui irasiau is ELITE KEYLOGGER trojana paleidau ji ir po 1 valandos mazdaug jam kompas pradejo puliuoti issijunginete ir pns. cia trojano kalte?
Ne.Nekurk po velniu temu nauju :x

Parašytas: 2006 09 20 19:08
oxigen
Tai kam leidai, tai buvo tavo pirmoji klaida :D

Parašytas: 2006 09 20 19:10
DF
oxigen rašė:Tai kam leidai, tai buvo tavo pirmoji klaida :D
ash ne moderatorius, STOP zhenklo uzhdeti negaliu :roll:

Parašytas: 2006 09 20 19:18
oxigen
Dar(k)Force rašė:
oxigen rašė:Tai kam leidai, tai buvo tavo pirmoji klaida :D
ash ne moderatorius, STOP zhenklo uzhdeti negaliu :roll:
Ha čia ne tau o gruzinas jam nereikėjo palesiti trojano :)