Puslapis 1 iš 2
ardamax keyloger 2.4 ar galesiu wokt l2 acc??
Parašytas: 2006 11 06 22:40
Airidas
gali parasyt programas ar seip ka su kuriom galeciau nuhakint acc ant rpg game pvz... L2!??
Parašytas: 2006 11 06 22:43
-FoX-
kabinantis prie zodiuz gali ir nehakint be programu

:)
Parašytas: 2006 11 06 22:45
Airidas
nu ir kaip man taip padaryt as ir klausiu

Parašytas: 2006 11 06 23:04
Dreigons
Skaityk postus, netingek, tada gal ir suzinosi. O dabar kazin ar kas tau tos info suteiks, nes cia jos pilna, tik paciam reikia ja pasiimti...
Parašytas: 2006 11 07 07:15
Airidas
nejaugi taip sunku suteik man ta info???? katik banzdiau west ant l2 pass kazkokias nesamones gaunu i el pasta!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA raides kas cia do nelaime

paaiskinkit prasau kasnors????
Parašytas: 2006 11 07 07:29
DF
Jai toliau floodinsi foruma ishvis nieko negausi. Viskas labai paprasta.
Matai tokiu kaip tu chia 5 per diena apsilanko, jie musu visko klausineja, bet mums uzh tai niekas nemoka, todel pamastyk ar verta kiekvienam atejusiui lankytojui sugaizhti po 30min.?
Laikas-Pinigai.
Patarchiau jau ieshkoti tokiu temu chia forume, ju chia shiektiek yra.
Nu pabaikit jus su tais savo L2.
Parašytas: 2006 11 07 09:05
Airidas
man lb reikia

as noriu pavogti lineage2 acc ir nzn kaip tai padaryti juk ne hakeris esu tai prasau jusu pagalbos
Parašytas: 2006 11 07 09:40
^Paulius^
Airidas rašė:man lb reikia

as noriu pavogti lineage2 acc ir nzn kaip tai padaryti juk ne hakeris esu tai prasau jusu pagalbos
Kiek tu tu temu kursi tuo paciu klausimu? Apie tai jau forume kalbeta, tik reikia paieskoti.

Parašytas: 2006 11 07 14:18
zigzag
blemba tu keilogeriu ir daug.isbandyk kelis.o ne viena.kuris veiks ta ir naudosi
Parašytas: 2006 11 07 14:43
brain5ide
Airidas rašė:man lb reikia

as noriu pavogti lineage2 acc ir nzn kaip tai padaryti juk ne hakeris esu tai prasau jusu pagalbos
Nu tai jeigu reikia mokėk pinigus arba infos ieškokis pats.
Parašytas: 2006 11 07 18:20
Airidas
tokiem kaip jus nei tuscios bonkes neduociau nes jau tokia medziai esat kad as tyliu!!! pisk * su sawo komentais man ju nereikia man reikia tik tiesos ir pasiulimu o ne tokiu bb kaip info ir litai,wapse lol!
Parašytas: 2006 11 07 18:33
zigzag
blt moli pats tu LOL .nemoki prasyti net.temu yra N.pasiieskok ir viska rasi.
Parašytas: 2006 11 07 18:35
Airidas
wat tame ir yra esme kad wieni raso wienaip kiti kitaip!!! ir as nesuprantu ir paskui pisa prota pasiieskok krw
Parašytas: 2006 11 07 19:20
oxigen
Ne nu, bet tu tai tikrai KEISTAS, sukūrei dvui temas, abiejuose floodini, per tą laiką gal net šitam forume paeiškojęs būtum atradęs klausimą, o tai kad tu čia zyzi kaip mažius koks neišgelbės, Dar(k)Force teisybė sako, ateina daug tokių kaip tu ir klausinėja, kiti bet mandagesni būna ir neklykauja ir nešiukšlina forumo... Tad manau tau pagalbos ir nelabai kas suteiks, TAD BAIK Spaminti

Parašytas: 2006 11 07 19:28
^Paulius^
oxigen rašė:Ne nu, bet tu tai tikrai KEISTAS, sukūrei dvui temas, abiejuose floodini, per tą laiką gal net šitam forume paeiškojęs būtum atradęs klausimą, o tai kad tu čia zyzi kaip mažius koks neišgelbės, Dar(k)Force teisybė sako, ateina daug tokių kaip tu ir klausinėja, kiti bet mandagesni būna ir neklykauja ir nešiukšlina forumo... Tad manau tau pagalbos ir nelabai kas suteiks, TAD BAIK Spaminti

Jis sukure 4 temas, o ne 2.
