Puslapis 1 iš 1
Del wordlisto ar kaip ten
Parašytas: 2006 11 13 18:21
gruzinas
Kaip reikia naudotis tuo wordlistu ar kaip ten. Ten kaskaip girdejau reikia surasyti visus imanomus zodzius ir t.t
Ar su tuo wordlistu eina ideti i svetaine ir kad kitiem nepastebint stebeti ju slaptazodzius?
Parašytas: 2006 11 13 18:30
brain5ide
wordlistas yra paprasčiausias žodžių sąrašas. Jis naudojamas bruteforce atakos metu, kad, užuot perrenkant visas įmanomas simbolių kombinacijas būtų galima perrinkinėti reikšminius žodžius.
Parašytas: 2006 11 13 18:36
gruzinas
o kaip ta bruteforce reikia naudoti? ir idekit linka is kur reikia parsisiusti bruteforce (as keleta zinau bet vistiek idekit) ir kaip ta wordlista ideti ir kaip naudotis bruteforce?
Parašytas: 2006 11 13 19:00
^Paulius^
Parašytas: 2006 11 13 19:44
DF
Nors ir nederetu uzhvesiu ant kelio...
1.Naudok Brutus AET (bruteforceri).
2.Word List'a gali atsisiusti ish chia /Incoming/4somebody/Word/Word_list2.zip , kuri pasharinau negailedamas savo laiko...
Kai susirasi Burteforceri (O tai padarysi uzhsearchines googlei), viska suprasi kaip ten ka reikia ikelti ir panashiai. O jai ir ne tai paskaityk Help.txt faila.
Parašytas: 2006 11 13 19:57
^Paulius^
Dar(k)Force rašė:
2.Word List'a gali atsisiusti ish chia /Incoming/4somebody/Word/Word_list2.zip , kuri pasharinau negailedamas savo laiko...
Pamirsai pamineti, kad jis yra tako ftp'e.

Parašytas: 2006 11 13 19:58
DF
^Paulius^ rašė:Dar(k)Force rašė:
2.Word List'a gali atsisiusti ish chia /Incoming/4somebody/Word/Word_list2.zip , kuri pasharinau negailedamas savo laiko...
Pamirsai pamineti, kad jis yra tako ftp'e.

Viskas ir taip matosi (Kur jis yra)...
Neturejau kur pasharinti daugiau.
Parašytas: 2006 11 13 20:01
^Paulius^
Dar(k)Force rašė:^Paulius^ rašė:Dar(k)Force rašė:
2.Word List'a gali atsisiusti ish chia /Incoming/4somebody/Word/Word_list2.zip , kuri pasharinau negailedamas savo laiko...
Pamirsai pamineti, kad jis yra tako ftp'e.

Viskas ir taip matosi (Kur jis yra)...
Neturejau kur pasharinti daugiau.
O jeigu jis ne tako (zebros) vartotojas, arba nemoka naudotis ta paslauga, tai jis ir nezinos, kad cia tako ftp'e pasarinta. O pasarint dar gali:
www.filexoom.com 
Parašytas: 2006 11 13 20:11
DF
O chia jau ne mano bedos.
Parašytas: 2006 11 13 22:19
MaksasMks
Siųsti - čia tiems kas nėra tako vartotojai. Negalvokit, kad ten rasit lb ką nors ypatinga.
Parašytas: 2006 11 14 11:45
gruzinas
nu gerai naudoju BRUTUS 2 tai nieko nesigauna. kaip ten reikia padaryti kad jis automatiskai visus pass ivedinetu nes man 1 patikrina ir vel reikia spausti. o kai daug spaudi error ismeta.
arba kokiu dar zinote bruteforcu? pasakykite tuos su kuriais jums pavyko patiems koki nors pass nulauzti
Parašytas: 2006 11 14 13:45
oxigen
^Paulius^ rašė:Dar(k)Force rašė:^Paulius^ rašė:
Pamirsai pamineti, kad jis yra tako ftp'e.

Viskas ir taip matosi (Kur jis yra)...
Neturejau kur pasharinti daugiau.
O jeigu jis ne tako (zebros) vartotojas, arba nemoka naudotis ta paslauga, tai jis ir nezinos, kad cia tako ftp'e pasarinta. O pasarint dar gali:
www.filexoom.com 
Šiaip tai nieko čia nesimato, kad ftp būtent tako, pas mane irgi tokie patys ftp folderiai, tad sutinku, akd reikėjo apmtinėti
