Puslapis 1 iš 1
Sules Kompai.
Parašytas: 2006 11 14 16:28
koksas
trumpiau sakant yra toks reikalas sules kompuose yra tokia apsauga kad nieko i C: diska negalima instaliuotu negalima atjungti antivirusines u ir t.t gal kas zinot kaip nuimt tokia apsauga?
Parašytas: 2006 11 14 16:34
^Paulius^
Patariu nenuiminet.

Parašytas: 2006 11 14 17:59
re-2
kodel manai kad ten kokia tai apsauga gal tau tesiog neuztenka teisiu ?
Parašytas: 2006 11 14 19:47
Dreigons
O tai cia neapsauga?

Kas daugiau galetu buti?

Parašytas: 2006 11 14 19:48
^Paulius^
Gali buti, kad tavo login'as yra ne admino teisemis.

Parašytas: 2006 11 14 20:26
zigzag
laimei pas mani tokios apsaugos nera.reiks kanors pagaminti kol galima
Parašytas: 2006 11 14 20:48
MaksasMks
Parašytas: 2006 11 20 14:49
koksas
Ne nu anksciau viska galedavai daryt bet dbr jau nebe. Gal mokytoja padare jau kad ne admino teises butu ;/ nu aisq dekui visiems.
Parašytas: 2006 11 24 18:23
GODhack
A jei tik tiek tai ateik ne pamoku laiku pakrapstyk ir paskui pasakyk, kad tau mirtinai reik instaliuot kokia programa su fizikos testais ar pan. Pilna tokiu programu. Tada ji isilogins su admin, o tu tik ziurek koki ji pass raso i klava atidziai ir viskas.
