[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •PHPbb
Puslapis 12

PHPbb

Parašytas: 2006 11 15 14:17
ik3ras
Gal kas turit pasiulymu kaip suzinoti kokia Phpbb tipo forumas versija naudoja? Daugumose forumu tai pateikiama apacioje ("powered by phpbb 2.0.11") bet kaikuriuose to nera... Taigi kokiu dar yra budu suzinoti forumo versijai?

Parašytas: 2006 11 15 15:15
^Paulius^
Puikiai atsimenu, kad sitame forume skaiciau butent apie tai, ko tu klausi, taigi paieskok. :wink:

Parašytas: 2006 11 15 15:36
ik3ras
[quote="^Paulius^"] Puikiai atsimenu, kad sitame forume skaiciau butent apie tai, ko tu klausi, taigi paieskok. :wink: [/quote]

Kad ir kokius raktinius zodzius bandyciau gaunu puse forumo temu, nesiruosiu visu skaityt, nes tiesiog per daug... jei galima linka gali?

Parašytas: 2006 11 15 15:50
^Paulius^
Dabar perzvelgiau ir neradau. Gal istryne ta tema? Siaip dar paieskosiu. :?

Parašytas: 2006 11 15 16:07
Dreigons
Tiksliai nebepamenu kelio bet kazkas tokio pvz www.anzelmukas.lt/phpbb/help ten buna manualai. atsidaryk pagrindi (t.y. index.html ar index.php nepamenu) ir ten kartais raso forumo versija. Bet gudresni ji pakeicia arba tiesiog istrina.

Parašytas: 2006 11 15 17:03
brain5ide
www.puslapis.lt/forumas/docs/CHANGELOG.html būtų tikslesnis variantas :)

Parašytas: 2006 11 15 17:15
^Paulius^
brain5ide rašė:www.puslapis.lt/forumas/docs/CHANGELOG.html būtų tikslesnis variantas :)
Ir veikiantis :!:

Parašytas: 2006 11 15 17:51
Dreigons
Jei neveiktu ir nepostintu, bet ne visur gerai veikiantis budas

Parašytas: 2006 11 15 17:54
Mr.47
brain5ide rašė:www.puslapis.lt/forumas/docs/CHANGELOG.html būtų tikslesnis variantas :)
Jop, bet jei forumo adminas ne kvailas ir padrė updeita, tai tau CHANGELOGAS parodys tik kurios versijos pamatai yra tam forume.
O seip kazkur tūrėjau perl exploita kuris parodo kokia yra forumo versija, jei rasiu inmesiu.

Parašytas: 2006 11 15 17:58
Dreigons
Galima skaityti kad taip. Vistiek norima nuslepti foruma versija ir ta apsauga apeinama.

Parašytas: 2006 11 15 18:05
Dreigons
Nu cia jau kita tema... Eik pabugink i viesaji klozeta tada.

Parašytas: 2006 11 17 16:32
GODhack
Mr.47, tas tavo minetas exploitas atidaro jau aptarta linka is jo isima viena eilute ir ja ispausdina juodam ekrane. Zodziu kaskoks vaikas neturejo ka veikt tai sugalvojo nuorodas hac0r stilium atidarinet, tai sukodino ta "epxloita" ir tiek.

Praktiskai butu naudingiau sukodint ir sujungt visus istorinius phpbb sploitus i viena kad mestu visus viena po kito kol pavyks ir taip nustatytu versija.

Parašytas: 2006 11 17 16:47
ik3ras
na tai visdel to ar yrta kitas budas be docs/changelog.html suzinoti forumo versija? :) man cia nedegantis klausimas kuris man reikalingas tiesiog bendram isprusimui :)

Parašytas: 2006 11 17 17:11
GODhack
Nelabai yra.

Parašytas: 2006 11 17 20:12
ik3ras
[quote="GODhack"]Nelabai yra.[/quote]

Dekui God, ta ir norejau suzinoti ;)