Puslapis 1 iš 4
Kaip nulaužti kompiuterio slaptažodį?
Parašytas: 2006 11 15 20:26
alach
kaip nulaužt pasworda ta kur buna tik ijungus kompa kur rašo enter password to unlock system? plz parašykit nes tevai uždėjo ir negaliu kompu naudotis.
ir reik kad tas passowordas liktu o as ji zinociau, nes jeigu ji isjungsiu nauja uzdes

Parašytas: 2006 11 15 20:44
MaksasMks
Jeigu tau reikia Windows XP slaptažodį nuimti tai čia forume yra, paieškok. Bet atrodo, kad čia tau reikia ne Windows XP joa?
Parašytas: 2006 11 15 21:46
brain5ide
1. Atsidarai kompiuterio dėžę
2. Išimi pagrindinėje (motininėje) plokštėje esančią bateriją.
3. Palauki 15-20 min.
4. Įkiši bateriją atgal
5. Įjungi kompiuterį ir štai, slaptažodžio jau nebėra.
Parašytas: 2006 11 15 22:23
[-]acI{ed
viskas labai paprasta
spaudi alt+ctrl+delete ten kur praso pass. tada ismeta lentele, kurioje pasirenki admino acc ir ieini i kompa.

Parašytas: 2006 11 16 07:19
ZED
Hacked by usher manau tu mygtuku paspaudimas perkraus kompa

Parašytas: 2006 11 16 07:27
brain5ide
Būtent, nes čia, kiek supratau yra BIOS'ų o ne OS'o uždėtas slaptažodis.
Parašytas: 2006 11 16 13:57
zigzag
o jai OS
Parašytas: 2006 11 16 14:20
^Paulius^
zigzag rašė:o jai OS
OS'e kiek zinau neraso "enter password to unlock system".

Parašytas: 2006 11 16 14:45
MaksasMks
Galbūt tievukai kokį softa imetė

Parašytas: 2006 11 16 15:30
^Paulius^
MaksasMks rašė:Galbūt tievukai kokį softa imetė

Gal... Bet nemanau.

Parašytas: 2006 11 19 12:24
DF
Siulichiau persiskaityti shia tema. Aprashomi bent keli budai kaip nulauzhti password (Win Xp).
http://www.gamezone.lt/diskusijos/viewtopic.php?t=2597
Parašytas: 2006 11 19 20:23
brain5ide
Nu windowsai niekur nerašo unlock system.
Parašytas: 2006 12 02 14:48
alach
MaksasMks rašė:Jeigu tau reikia Windows XP slaptažodį nuimti tai čia forume yra, paieškok. Bet atrodo, kad čia tau reikia ne Windows XP joa?
man ne windowsu passworda reik suzinot o ta kur tik ijungus kompa buna
Parašytas: 2006 12 02 14:53
alach
^Paulius^ rašė:
OS'e kiek zinau neraso "enter password to unlock system".

nu pas mane naujas kompas visai tai biski kitaip siaip paprastai buna parasyta enter password tada kai rodo kokia vaizdo plokste, hardas ir t.t
Parašytas: 2006 12 02 20:08
GODhack
Tai kame bedos - pasinaudok brain patarimu.