Puslapis 1 iš 1
Prasau pagalbos su EliteKeylogger 3.0
Parašytas: 2006 11 19 21:01
Black
Tai va,prasau pagalbos is mokanciu geraj elgtis su EliteKeylogger 3.0 arba EliteKeylogger 1.0 .. wien is pradziu is kur gaut ta elite key loggeri? ar galit kas nors atsiust i e-mail? buciau lb dekingas... taj wa noreciau nuhackint RS ir L2 acc ..bukit geri padekit, is anksto dekui

Parašytas: 2006 11 19 21:15
^Paulius^
Idomu kiek dar tu temu apie EliteKeylogger bus prikurta?

Sitiek siame forume kalbeta

Tk netingek paieskoti.

Parašytas: 2006 11 20 14:23
Black
Manau niex ir nepades

Parašytas: 2006 11 20 14:35
ik3ras
Black mastymas: Galit ismokint hakint, noriu pavogt paypal vartotoju db ?
visu pirma vien del fakto kad nori kazka hakint blogais tikslais yra blogai!
Parašytas: 2006 11 20 15:31
oxigen
^Paulius^ rašė:Idomu kiek dar tu temu apie EliteKeylogger bus prikurta?

Sitiek siame forume kalbeta

Tk netingek paieskoti.

teisingai. Aš irgi to pradedu nebesuprasti, negi sunku search pasianudoti forumo ? O ir tą pačia google negi sunku ? Noriu to noriu, kad pilvą pakąsytų, noriu kad pavalgdintų... Išpindėjimas
