[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •kaip nulauzsti win passw?
Puslapis 11

kaip nulauzsti win passw?

Parašytas: 2006 11 22 12:21
Airidas
padekit prasau reikia informos pamokoj nulauzt win passworda

Parašytas: 2006 11 22 13:21
^Paulius^
Pabandyk info ieskoti cia:
http://www.critical.lt/?articles/show/29
Ir sitam forume paieskok. Maciau yra. :D

Parašytas: 2006 11 24 18:30
GODhack
50% kad tas pass isvis nieko nerasyt ir viskas.
Kitas atvejis tas kad ateik ne pamoku laiku ir pasakyk kad tau reik isirasyt ir pasprest kokia-programa-testus ar pan. ir tau palei nosi rasys tada pass beliks tik nevarvint akiu i moniutoriu, o paziuret i klava. :wink:

Re: kaip nulauzsti win passw?

Parašytas: 2006 11 25 00:05
MaksasMks
Airidas rašė:padekit prasau reikia informos pamokoj nulauzt win passworda
Buvo šitam forume parašyta kaip nulaužti win pass, paieškok.