Puslapis 1 iš 1
kaip nulauzsti win passw?
Parašytas: 2006 11 22 12:21
Airidas
padekit prasau reikia informos pamokoj nulauzt win passworda
Parašytas: 2006 11 22 13:21
^Paulius^
Pabandyk info ieskoti cia:
http://www.critical.lt/?articles/show/29
Ir sitam forume paieskok. Maciau yra.

Parašytas: 2006 11 24 18:30
GODhack
50% kad tas pass isvis nieko nerasyt ir viskas.
Kitas atvejis tas kad ateik ne pamoku laiku ir pasakyk kad tau reik isirasyt ir pasprest kokia-programa-testus ar pan. ir tau palei nosi rasys tada pass beliks tik nevarvint akiu i moniutoriu, o paziuret i klava.

Re: kaip nulauzsti win passw?
Parašytas: 2006 11 25 00:05
MaksasMks
Airidas rašė:padekit prasau reikia informos pamokoj nulauzt win passworda
Buvo šitam forume parašyta kaip nulaužti win pass, paieškok.