Puslapis 1 iš 1
padekit nulauzt viena chat
Parašytas: 2006 12 07 13:39
Black
tai va, noriu kreiptis pagalbos i tikraj mokanti hakint vyruka

noriu programoje DC++ nuhakint pass ar ka nors panasiai kad tapciau opu ar admin ar yra kox ymanomas budas ar kokia nors programa? man tik tereikia kad ten tapciau opu arbu admin ... plz padekit

Parašytas: 2006 12 07 14:15
Comad
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL , netgu jeigu tapsi, tai tau kainuos labai daug, 2 is karto busi pastebetas ir neilgai juo busi ..
Re: padekit nulauzt viena chat
Parašytas: 2006 12 07 18:53
DF
Black rašė:tai va, noriu kreiptis pagalbos i tikraj mokanti hakint vyruka

noriu programoje DC++ nuhakint pass ar ka nors panasiai kad tapciau opu ar admin ar yra kox ymanomas budas ar kokia nors programa? man tik tereikia kad ten tapciau opu arbu admin ... plz padekit

Nera nieko neimanomo, bet pradzhiai sukurk ideja. Galima nulauzhti viska..
Tik matai viskas prasideda nuo minties gimimo, t.y. ka ash galiu padaryti ir kaip darysiu.
tai padekit
Parašytas: 2006 12 07 22:41
Black
tai padek nu... nejau tau sunku vargsuj zmogeliui padet?

plz nu...
Re: tai padekit
Parašytas: 2006 12 08 15:08
oxigen
Black rašė:tai padek nu... nejau tau sunku vargsuj zmogeliui padet?

plz nu...
visų pirmą liepiamoji nuosaka čia tau nelabai padės, o kita ieškok google įvairios info... O nulaužti pačiam reikia pats ir daryk, ne jau nori kad dirbtų visi už tave ?
Re: tai padekit
Parašytas: 2006 12 08 15:26
DF
oxigen rašė:Black rašė:tai padek nu... nejau tau sunku vargsuj zmogeliui padet?

plz nu...
visų pirmą liepiamoji nuosaka čia tau nelabai padės, o kita ieškok google įvairios info... O nulaužti pačiam reikia pats ir daryk, ne jau nori kad dirbtų visi už tave ?
Mokek padesiu...Ar tu gaishtum savo laika darydamas kitiems namu darbus?
Parašytas: 2006 12 08 18:08
Black
ne bet as tik prasau pagalbos... kaip ka ir su kuo reik daryt bet matau jum gaila pasakyt...

dekui...

Parašytas: 2006 12 08 18:13
Black
trumpiau sakant... esu 0 palyginus su tawim (ta prasme ka moku) bet tau wistiek sunku padet as neprasau kad tu man wiska padarytum... tik klausiu kaip tai padaryt?

Parašytas: 2006 12 08 18:48
Comad
atsisiusk koki nors Xspideri, nuskenuok hosta .. jei ras kokiu nors programiniu skyliu, ksaityk tu lukis.. x)
Parašytas: 2006 12 08 19:02
Black
Comad rašė:atsisiusk koki nors Xspideri, nuskenuok hosta .. jei ras kokiu nors programiniu skyliu, ksaityk tu lukis.. x)
Ta prasme Xspider ? ir kaip ta hosta nuscanuot? nepyk as visiskai zalias

Parašytas: 2006 12 08 19:19
Black
Black rašė:Comad rašė:atsisiusk koki nors Xspideri, nuskenuok hosta .. jei ras kokiu nors programiniu skyliu, ksaityk tu lukis.. x)
Ta prasme Xspider ? ir kaip ta hosta nuscanuot? nepyk as visiskai zalias

ir beje is kur gaut angliska Xspider ?? randu tik rusiskus

Parašytas: 2006 12 08 19:25
^Paulius^
Tai ieskok angliskom uzklausom. Pvz. free download xspider.

Parašytas: 2006 12 08 19:28
Black
^Paulius^ rašė:Tai ieskok angliskom uzklausom. Pvz. free download xspider.

zinaj as taip ir ieskau bet irasau ji ir wistiek rusiskas

tai gal db tu padesi ir pasakysi kaip nuskanuot ta host?

Parašytas: 2006 12 08 20:37
Comad
nerusisku nera, ieskok alternatyvu ... free security scanner ir pan .
Parašytas: 2006 12 08 20:42
DF
Black rašė:ne bet as tik prasau pagalbos... kaip ka ir su kuo reik daryt bet matau jum gaila pasakyt...

dekui...

Pagalba suteikiama uzh pinigus...Tai realybe ir nenuginchyjamas faktas ;}