[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Pass
Puslapis 11

Pass

Parašytas: 2006 12 07 19:27
a1wa
Gal yra kokiu programu, pvz jei yra suvedamas kad ir ONE.LT passwordas ir jis yra rodomas tais taskiukais, galima kaip nors atpazint passworda per kokia programa ?

Parašytas: 2006 12 07 22:21
_A-KILL_
ne

Parašytas: 2006 12 08 18:45
GODhack
Yra tik paieskok. Buna kur apvedi tuos taskiukus ir programos lange raso teksta normalu.

Parašytas: 2006 12 08 19:17
^Paulius^
GODhack rašė:Yra tik paieskok. Buna kur apvedi tuos taskiukus ir programos lange raso teksta normalu.
Tikrai yra tokia programa. Atsimenu kazkur skaiciau apie ja. Tik nezinau ar ji susitvarkys su siuolaikiniais apsaugos mechanizmais. :?

Parašytas: 2006 12 08 20:09
GODhack
Zvaigzduciu mechanizmas nesikeicia nuo 1995

Parašytas: 2006 12 08 21:22
Mr.47
Viena iš tokių programų OpenPass, deja ant ones gali nesuveikt, nes vienasyk buvo taip kad školoj pakliuvo kompas su baikta ones registracija, paspaudžiau back ir akurat, yra pass, tada greit adsisiunčiau šią proge deja man nesuveikė, gal ne ta versija, pakliuvo,....
Daugiau ir nekvaršinau sau galvos

Parašytas: 2006 12 08 22:44
Comad
siaip paspaudus back turetu dingt passwordas..