Puslapis 1 iš 1
php-fusion guestbook
Parašytas: 2007 01 04 14:42
[-]acI{ed
kaip per guestbook nulauzti saita? koki skripta rasyti?[/u]
Parašytas: 2007 01 04 15:07
Comad
Nenulausi. Nebent apsilaminsi.
Parašytas: 2007 01 04 15:08
^Paulius^
Gali cia pasiskaityti:
http://hakeriai.voras.lt/info/guestbook.txt
Bet jeigu jau bandysi, tai bandyk ant visokiausiu iskasenu, nes dabartinese svetainese tai nelabai veiks. O prie ko cia pavadinime yra "PHP-Fusion"? Jeigu tu cia apie PHP-Fusion svetaines hakinima, tada abejoju ar rasi taikiniu (nors ir taip abejoju).

Parašytas: 2007 01 09 15:46
nVIDIA
Siulau net nebandyt per quest book geriau pasiieskok nete kokio php-fusion exploito tada persakityk su susicompilink susirask ant kokiu php-fusion versiju veikia ir naudok nors gal tai lamiska bet man kol nemoku pats gerai programint visai gerai ;]
Parašytas: 2007 01 12 18:55
GODhack
Pamirskit ta guestbook. Cia jau toks senas bajeris, kad taip pazeidziamas saitas daugiau 5 minuciu neisilaikytu.
Parašytas: 2007 01 13 13:48
DF
Ech nebetie laikai jau chebra

Geriau dėmesio skirkit Komentarų sistemoms puslapiuose ir ten ieškokit XSS skilių.