Puslapis 1 iš 1
Karderiai
Parašytas: 2007 01 11 17:36
`Martis`
Ar kas nors yra bande kardinti,?

Parašytas: 2007 01 11 18:37
Laurynas
Imsim tau ir sakysim

Re: Karderiai
Parašytas: 2007 01 11 21:03
Šaras
`Martis` rašė:Ar kas nors yra bande kardinti,?

Bandyt bandžiau, bet nesigavo...
Parašytas: 2007 01 12 12:04
`Martis`
Man ir nerejkia zinoti as ir tajp zinau man tik smalsu ar kiti zmones bande, ir nuo ko pradeti.?
Parašytas: 2007 01 12 12:06
`Martis`
Man ir nerejkia zinoti as ir tajp zinau man tik smalsu ar kiti zmones bande, ir nuo ko pradejo .?

Parašytas: 2007 01 13 13:44
DF
Nesidomiu apie tai, tai ir bandęs ne esu, tačiau aišku tik viena, kad Carding'as yra tas pats kas ieškoti adatos šieno kupetoje.