Ieskau zmoniu, kurie noretu ir turetu normliai laisvo laiko projektuj. Viena diena sumasciau, kad butu visai nieko, jei sukurtumeme web'a apie mirc scriptus, bet jau aprasytumeme ta ka mes matome juose ir netaip kaip apraso pats mirco kurejas... aisq ten geriausius ir blogiausius scripto bruozus paminetumeme.. Juk daznai buna, kai ieskai normalaus scripto ir pasiziures i aprasyma kuri aprase pats scripto kurejas, susivilioji kazkiektais... o vat kazin ar paminetu taj jog yra "backdoors" arba kox virusiukas, arba jo scriptas labai lagintu.. nu zodziu supratot turbut kuria linkme as lendu Wink tad man labiausiai reiketu normalaus, patrauklaus akei web'o, nes pats nesu igudes photoshop tajp kad padaryciau isties normalu dizaina... bej beabejo reikia zmoniu kurie bendrautu, susisiekinietu su mirc scriptininkais ir beabejo juos testuoti...
Turbut kyla klausimas "ka jus durniai, kol apziuresit visus scriptus.... pablusti galima" apie tai irgi pagalvojau, aprasysim tik populiarius scriptus.... Nuo kokio populiarumo itraukti i musu sarasus, ir kaip nustatyti ta scripto populiaruma aptarsime tada, kai jau susikurs nors siox tox kolektyvas Wink tad laukiu... patikekit tikrai vietu daug !! Very Happy Very Happy
----------------------------------
SKelbimai skiltyje niekas bevejk nesilanko, tad pamaniau kad cia nors sioki toki demesi sulauxiu

Ner bobu neverk...