GSM Majakinimas

Šiame forume skelbiami bendri komentarai
Vartotojo avataras
Tigra
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:334
Užsiregistravo:2004 06 27 17:06
Miestas:Vilnius

Standartinė Tigra » 2004 07 21 21:45

Man patinka bichams majakint...cha tada pasipila zinutes ko majakini?as rasau kad seip...

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Xolen » 2004 07 21 22:47

Majakinimas mazvaikiu pozymis, jai man ko reik, ar patinka mergina tiesiog paimu ir jai paskambinu, susibazarinam ir tiek, gerai patinku valio ainam kur y kavine, ne nu tada aik ir tu y visas keturias pusias.........
Nekenciu majakintoju :evil:
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 07 22 00:01

as irgi...
jau geriau sms parasytu anonimiska vistiek pigus jie siuo metu :)

Vartotojo avataras
Tigra
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:334
Užsiregistravo:2004 06 27 17:06
Miestas:Vilnius

Standartinė Tigra » 2004 07 22 10:23

zinutes jau uzkniso!internete galima ju daug privaryti.vot kieciausia kai tavo majaka bando pagaut :twisted:

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 07 22 10:45

majakai taipogi uzkniso.
man jau jie tas pats lyg kas nors visa diena ant taves varytu, galvoje kaupias piktos mintys ir jei sutiktum ta asmeny tai tikrai parodytum jam/jai kiskiu baznycia :?

Vartotojo avataras
Tigra
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:334
Užsiregistravo:2004 06 27 17:06
Miestas:Vilnius

Standartinė Tigra » 2004 07 22 11:08

nu,tu ir pikciurna :lol:

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2004 07 22 12:08

rikku rašė:nu,tu ir pikciurna :lol:
Tikrai kad toks
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kovotojas » 2004 07 22 16:45

majakinimai knisa! koks tikslas daryt taip? reikia skambint, man kai kas majakina as turiu atskambint nes nesitasau telefono niekad su savim ir nzn ar majakino kas ar skambino, ir tai majakinimas tai betikslis elgesys, na nebent demesio truksta
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 07 22 19:46

labai gailiuos kad mano senutej nokijoj ner ignore funkcijos :?

Vartotojo avataras
Tigra
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:334
Užsiregistravo:2004 06 27 17:06
Miestas:Vilnius

Standartinė Tigra » 2004 07 22 21:06

nu kam patinka kam ir ne.

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Xolen » 2004 07 22 21:17

Kaip paugsi ir tau nepatiks, kazkada ir as megau majakinti, siuntinet sms be jokio tikslo, is tokiu dalyku isaugama.
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

Standartinė Nightcom » 2004 07 22 21:19

Zalias rašė:Kaip paugsi ir tau nepatiks, kazkada ir as megau majakinti, siuntinet sms be jokio tikslo, is tokiu dalyku isaugama.
hmhm labai idomu ar ilgai tu taip susimastei ......turbut po kaiko praradimo :?
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
Tigra
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:334
Užsiregistravo:2004 06 27 17:06
Miestas:Vilnius

Standartinė Tigra » 2004 07 22 21:31

so you think kad issaugsiu is to?

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Xolen » 2004 07 22 22:23

Taip tikrai isaugsi, galiu garantuot.
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 07 22 22:30

gaistamas laikas su tais majakais... abipusis kas svarbiausia
tai kokia esme?

Skelbti atsakymą

Grįžti į