2004 Rugsėjo 17 d.

Šiame forume skelbiami bendri komentarai
Vartotojo avataras
Miegale
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:436
Užsiregistravo:2004 08 25 19:21
Miestas:Vilnius

Standartinė Miegale » 2004 09 08 19:45

man dar toliau ir nieko. kiek kartu ten buvau ir buvo faina ir laiku grizau namo ir t.t.

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

Standartinė Justuxe » 2004 09 08 19:46

Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa su kokiu reikia vaziuoti?
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2004 09 08 19:50

daugiau grupiu ner

ziurint su kuo vaziuosi

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

Standartinė Justuxe » 2004 09 08 19:57

Su gal trulu
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Miegale
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:436
Užsiregistravo:2004 08 25 19:21
Miestas:Vilnius

Standartinė Miegale » 2004 09 08 19:58

kai reikes as tau nupasakosiu kai ten nuvaziuot... :)

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2004 09 08 20:00

jai vaziuosi 16 trulu tai islipk eiguliu stoteleje (jei varei is ziedo i stoti puse tai pereik gatve jei ne tai neik) tada eini tokiu skersgatviu prie lietuvos monetu kalyklos ir BMS ir eik link misko

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

Standartinė Justuxe » 2004 09 08 20:01

Jei eisiu.Kaip tingiu rytoj keltis 07:15 tingiu i moksa. Music o jum reikia atnesti pazima is poliklinikos?
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

Standartinė Justuxe » 2004 09 08 20:03

Pro mane vaziuoja 19, 9, 3turbut ir fsio.Autas 2, 56. 46, 47...

Sesioliktas veza prie muzikos mokyklos?
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Miegale
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:436
Užsiregistravo:2004 08 25 19:21
Miestas:Vilnius

Standartinė Miegale » 2004 09 08 20:14

Justuxe rašė:Jei eisiu.Kaip tingiu rytoj keltis 07:15 tingiu i moksa. Music o jum reikia atnesti pazima is poliklinikos?
na zinai, brangioji, as tai keliuosi 06.37. as labiau tingiu nei tu.
pazyma mum irgi reik atnest, tai as jau ir nunesiau :)

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

Standartinė Justuxe » 2004 09 08 20:15

As tai eisiu treciadieni.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Boss
senbuvis
senbuvis
Pranešimai:188
Užsiregistravo:2004 07 25 19:37
Miestas:Kaunas

Standartinė Boss » 2004 09 09 15:22

Music rašė:man dar toliau ir nieko. kiek kartu ten buvau ir buvo faina ir laiku grizau namo ir t.t.
Man labai idomu kada tas laikas namo? 22 ar 21 valanda?

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

Standartinė Justuxe » 2004 09 09 15:53

00 vat
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Miegale
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:436
Užsiregistravo:2004 08 25 19:21
Miestas:Vilnius

Standartinė Miegale » 2004 09 09 18:42

justuxe visiskai teisi :)

Vartotojo avataras
Miegale
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:436
Užsiregistravo:2004 08 25 19:21
Miestas:Vilnius

Standartinė Miegale » 2004 09 09 18:44

o... svekute! tu irgi forume! :)

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2004 09 09 18:45

ka tu cia vadini sveikute???
Paveikslėlis

Užrakinta

Grįžti į