Vasara ne už kalnų

Šiame forume skelbiami bendri komentarai
Užrakinta
Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Standartinė Fantasy » 2004 04 24 12:44

Na matyt as prie tu keistuliu ir prisidedu... namo griztu tik tam kad pavalgyt paruost pamokas ir pamiegot o pries konkursus tai griztu namo po to vel varau i mokykla ir sedziu issisiepus iki 17 - 18valandos... Galiu sakyti mokykla man antri namai :?
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
SleepyHead
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:368
Užsiregistravo:2004 04 16 19:59
Miestas:Sala

Standartinė SleepyHead » 2004 04 24 18:25

As mokyklos irgi nelabai megstu, jei tiksliau tai mokytis nemegstu, bet reikia. Kad ir kaip nemegciau mokyklos per vasaros atostogas paprastai jos pasiilgstu :)

Vartotojo avataras
Kordelija
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:352
Užsiregistravo:2003 12 26 01:01
Miestas:Kaunas

Standartinė Kordelija » 2004 04 24 20:28

Keistuoliai.... :? :)

Vartotojo avataras
SleepyHead
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:368
Užsiregistravo:2004 04 16 19:59
Miestas:Sala

Standartinė SleepyHead » 2004 04 24 21:17

Nieko cia keisto. Manau, kad vasara pati man po to sakysi, kad mokyklos pasiilgai (normalios, nes tau su mokyklom nesiseka :) ).

Vartotojo avataras
Kordelija
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:352
Užsiregistravo:2003 12 26 01:01
Miestas:Kaunas

Standartinė Kordelija » 2004 04 24 23:31

Baik tu,jau nebenoresiu,pasimokiau :)
Geros mokyklos man niekad nebus.... :(

Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kovotojas » 2004 04 25 01:07

kordelija tavo nuomone dazniausia prasta apie mokykla... o tai ko ten taip blogai?
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Vartotojo avataras
Kordelija
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:352
Užsiregistravo:2003 12 26 01:01
Miestas:Kaunas

Standartinė Kordelija » 2004 04 25 02:13

Nevardinsiu,milijonas priezasciu...
Bet del to,kad man ten blogai tikriausiai pati kalta esu

Vartotojo avataras
Cooper
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:916
Užsiregistravo:2004 01 16 23:36
Miestas:Šiauliai

Standartinė Cooper » 2004 04 25 15:57

Man mokytis sekas neblogai, tad mokyklos per daug nepeikiu.
When you get to the end of your rope, tie a knot or hang on.

Vartotojo avataras
SleepyHead
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:368
Užsiregistravo:2004 04 16 19:59
Miestas:Sala

Standartinė SleepyHead » 2004 04 25 22:02

Kordelija rašė:Nevardinsiu,milijonas priezasciu...
Isvardink bent kokias tris.... , nes ne visi zino tavo situacija.

Be to del milijono priezasciu tik... Durex :oops:

Vartotojo avataras
Kordelija
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:352
Užsiregistravo:2003 12 26 01:01
Miestas:Kaunas

Standartinė Kordelija » 2004 04 25 23:20

Nevardinsiu,man tikrai nereikia,kad visi zinotu mano situacija..
Na,o Durex tai man nepades :lol: :D

Vartotojo avataras
SleepyHead
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:368
Užsiregistravo:2004 04 16 19:59
Miestas:Sala

Standartinė SleepyHead » 2004 04 26 18:43

Jau per velu? :twisted:

Vartotojo avataras
Cooper
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:916
Užsiregistravo:2004 01 16 23:36
Miestas:Šiauliai

Standartinė Cooper » 2004 04 26 20:55

Aš irgi taip pagalvojau :)
When you get to the end of your rope, tie a knot or hang on.

Vartotojo avataras
Kordelija
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:352
Užsiregistravo:2003 12 26 01:01
Miestas:Kaunas

Standartinė Kordelija » 2004 04 26 21:58

Nu ir kudlotos mintys pas jus :D

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 04 27 09:09

Kordelija...problemas reikia spresti o ne begti nuo ju :)
ir pasikeisk avatara....nes ten vaikinukas vardu Squall is ff8 :wink:

Vartotojo avataras
Kordelija
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:352
Užsiregistravo:2003 12 26 01:01
Miestas:Kaunas

Standartinė Kordelija » 2004 04 27 13:34

O as begu, nes kitaip ju sprest nemoku.
P.S Ten vaikinukas!! :shock: Ai dzin, bet grazus :)

Užrakinta

Grįžti į