Išsaugokime PristonTale, kad būtų nemokama!

Šiame forume skelbiami bendri komentarai
Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2004 07 11 23:54

Jega Priston tale rules gal jau buvai SOD (Surve or die)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 07 12 12:53

nope... tiktai ernius sutvarkiau :D
dabar galetum teiktis parupint man rounded armura gera :lol:
geriausia butu koks nors 66+ def...

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2004 07 12 22:16

As savo neatiduosiu :roll: pinigu reik pinigu neturiu i SOD negaliu ieiti Netycia miriau per paskutini rouna :(
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2004 07 12 22:19

E kicked uzmirsau pamineti Per ta skandala Pamirsau kelti lvl nes neturejau laiko teko protestuot tai turbut tu mane jau aplenkei
Mano lvl 23 (Vis dar)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 07 12 23:08

as tai 21,75 lvl
ir vis bandau surast gera armura...

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2004 07 12 23:09

Turiu Brest Plate armor Parduosiu uz 15k (Cia kaip nuolaida tau )
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 07 12 23:15

!!!ahoy gal nesupratai biski as noriu turet armura kury galeciau nesiot dabar tai yra 22lvl :?

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2004 07 12 23:16

Nu ir as tau siulau atsargai :lol:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 07 12 23:23

pffff
jau per ta laika nueisiu ir susirasiu pats

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2004 07 12 23:26

Kaip nori
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 07 13 16:05

We promise to provide you with a lot of features in the near future.
3rd Tier skill will be provided on August 11th and plus level 40 characters
can perform Job change quests and achieve 3rd tier skill.
Not only 3rd tier skill but also 4th tier skill, PvP (Person VS Person), private
shop, Bellatra, New map, New items and more will be added upon notices

cia siaip news :)
jau geriau totaliai free serva kas nors padarytu...
gaila kad kai toky padarys tai reiks per nauja trainintis :)

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2004 07 13 19:29

Kaip prisijunk prie mu-online atsisiunciau 97d uzsiregistravau mu saite Paleidziu pagrindini ir raso Cannot coneckt to server
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 07 13 19:31

ne ne ne taip nieko nebus :)
nueik y mirca ir ten channelius uzsarchink zodeliu MU
na ir ten ismes lietuvisku servu kanalus.
juose dazniausiai rasi info kaip prie normalaus serverio prisijungti.

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2004 07 13 20:07

Ne taip nieko nebus Nes Mirc nenaudosiu (Neklausk kodel nenoriu nukrypt nuo temos)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 07 13 20:08

nenori kad isilauztu kas kaip kad isilauzei pas mane? :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į