Vasara ne už kalnų

Šiame forume skelbiami bendri komentarai
Užrakinta
Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2004 04 27 13:46

Nu sumaisyciau ar cia bernas ar merga tikrai panasum daug...
O begti tikrai negalima reikai kovoti nes begimas i kita mokykla nera iseitis...beto mokliai kencia...
One world, one future.

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Standartinė Fantasy » 2004 04 27 17:19

nuo vilko ant meskos gali uzsokti... galvok ka darai...
Ir istiesu problemas reikia spresti :roll:
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kovotojas » 2004 04 27 18:13

sulej sejp ner lengva, jei ant ko bendraklasiai uzsiseda, sunku tam issprukt ar pasikeist ju akyse
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2004 04 27 23:47

Kordelija rašė:O as begu,nes kitaip ju sprest nemoku.
P.S Ten vaikinukas!! :shock: Ai dzin,bet grazus :)
Aciu uz komplimenta :wink:
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Standartinė Fantasy » 2004 04 28 08:32

Nu squall'as kaip visada nesusilaiko :wink:
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kovotojas » 2004 04 28 11:56

bet matai kad jei tave squall su pana sumaiso.. :)
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Vartotojo avataras
Kordelija
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:352
Užsiregistravo:2003 12 26 01:01
Miestas:Kaunas

Standartinė Kordelija » 2004 04 28 21:48

Kovotojas rašė:sulej sejp ner lengva, jei ant ko bendraklasiai uzsiseda, sunku tam issprukt ar pasikeist ju akyse
Na butent taip pas mane ir yra....
O issprest sios problemos neiseis, nes klasiokams visai neidomu man gerai ar blogai toj mokykloj" baisiai cia nenumirs, pati kalta, kad bendraut nemoka"... Vienas zmogus nusprendzia uz visa klase, gaunasi kaip ir egzaminas, klausineja visko ko tik imanoma pora dienu ir paskui sako visiems "Ji durna nedraugaukit su ja", o visi tuo durneliu ir tiki. Tai taip ir prasideda ir niekas nebando gilintis toliau. O be to nuo tokiu klasioku ir pazymiai prasteja....

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Xolen » 2004 05 03 11:13

Tai kai pradeda klausinet nesamoniu arba tau nesinori y tai atsakyt ymesk durniu, arba neukreipk tema, as pats taip darau :)
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
Kordelija
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:352
Užsiregistravo:2003 12 26 01:01
Miestas:Kaunas

Standartinė Kordelija » 2004 05 03 11:24

Ai tiekto, tuoj ateis vasara ir viskas bus gerai :)

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Xolen » 2004 05 03 13:26

Bet tuoj ateis ir kiti metai :wink:
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
Kordelija
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:352
Užsiregistravo:2003 12 26 01:01
Miestas:Kaunas

Standartinė Kordelija » 2004 05 03 14:56

Na, taip, bet kiti metai, kiti lapai :D

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2004 05 03 19:56

Spjauk ant ju ir pati kitiems aiskink su ku draugaut, su kuo - ne.
Nenusileisk kazkokiam durniui ir parodyk is kokio molio tu "drebta".
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Vartotojo avataras
Kordelija
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:352
Užsiregistravo:2003 12 26 01:01
Miestas:Kaunas

Standartinė Kordelija » 2004 05 03 20:51

Na, taip vienam galeciau :) , bet 28 nebelabai :D :D

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

bla

Standartinė SaZ » 2004 05 03 21:23

pavargau nuo mokyklos (nors nelabai ir mokaus :wink: )
greiciau vasara a tai mintys sukas visai ne apie mokslus...ir net ne apie kompus...turiu daug planu...

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Xolen » 2004 05 03 21:25

Na ir kokiu gi jai nepaslaptis :?:
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Užrakinta

Grįžti į