Vasara ne už kalnų

Šiame forume skelbiami bendri komentarai
Užrakinta
Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kovotojas » 2004 05 03 22:07

oooooo naruto fanaj....
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 05 03 22:56

tai labai banalu...ysimylejau...taigi ir taip aisku...

Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kovotojas » 2004 05 03 23:37

xexe bu su kuom apie gyvenima pakalbet... : :)
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 05 03 23:45

as svajunas nuo pat gimimo. net ir dabar kai man 15 metu ( visgi netoks jau ir vaikelis skaitantis pasakas pries miega)
galvoju kad dar kas nors pasikeis pvz. pateksim y koky nors fantastiska pasauly...elfai, gnomai....
nekenciu avinu (zodiakas)... :evil: veidmainiai dauguma...

Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kovotojas » 2004 05 03 23:46

gvenimas.. turejau mintnaruto, o seip as nelabai dvyniu megstu.. tie veidmainingi, bet buna ir isimciu
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 05 03 23:56

kaip gaila kad daugiau nei puse vasaros normaliai ezerai nesusils.
as juk taip megstu vandeny (visgi as vandenis :) )
kaip nervina mokykla. jezus marija.
buvau su klase danijoj ir jie pas mus buvo taigi palyginam kaip kas:
pamokos per diena maximum 4 ir tai ten nuo kokiu 10 eina visi.
dalyku dvigubai maziau. ju nuomone mes mokomes kaip studenai.
musu manymu jie protiskai atsilike. nu trumpiau sakant shuda mala ishvis.
na zinoma univere atsigriebia ,nes jie geresny nei lietuvoj.
uzknisa mokytojai , pastoviai ysivaizduoja kad yra kazkokie ponai ir visada teisus. nesupranta kad galbut tu emei vakar pasigerei nuo puses butelio alaus ( man taip vat siandien buvo, na ir neatsparus esu, ejau po to lyg su 5 kuprinem su 8 pamoku knygom). galbut tau mergos galvoj o ne mokslai.
tipo del to kad ir ju laikais mokytojai elges taip pat siuksciai tai ir jie turi tokie but. ir mus truputy skatina tokiais but jei busim mokytojais.
uzburtas ratas...per kelis milleniumus gal pasikeis kas nors...

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2004 05 05 13:58

Gal tik truputeli *120*
Na, o del istvermes alkoholiui - reikia daugiau ir dazniau gert - vat tada galesi rungtyniaut su draugais "kas daugiau isgers" *172*
Bet nepatariu to daryt, nes ne atsparume alkoholiui esme. Juk gali buti kietas ir kitais aspektais.
Geriau nebuk danas (keiksmazodis) ir pasimokyk normaliai, o atkentejes mokslus, senukas, bakalauras, profesorius busi kietesnis uz visus. Pries tave lenks galva visi alkoholikai, per diena ispliumpiantys po tris litrus "samogeno".
Taip, kad daryk isvadas *148*
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kovotojas » 2004 05 05 17:57

studentu budamas visko ismoksi 8)
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 05 05 19:52

girtuokliu tikrai nenoriu but ir alu geriu ne del apsvaigimo o del jo skonio taigi cia tas pats butu jei negaletume valgyt daug ledu nes apsinesit na ar kazkas panasaus.

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Standartinė Fantasy » 2004 05 06 08:42

Baikit vaika is kelio vesti !!!!! *164*
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kovotojas » 2004 05 06 08:53

negrazu fantasy zmones vaikais vadint... tu ir ne ka vyresne, ir tas zodis manyceu tau nepatiktu... nepikit, bet man blogos asocijacijos
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Standartinė Fantasy » 2004 05 06 09:16

Nu gerai paistaisau :)
Baikit vaikina is kelio vesti *100* !!!!
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2004 05 06 09:23

Niekas nieko niekur neveda. Reikia gi zmogu apsviest, suteikt informacijos. Juk tam forumas ir yra.
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 05 06 16:03

vaikas kvailai skamba, vaikinu irgi kazkaip nenoriu vadintis, paauglys skamba vapsche kaip kazkoks kalinys...taigi kuo vadintis? :)
siaip fajniausiai kai vardu vadina bet ka jau cia forume...
tikiuosi per jonines manes brolis ir sese nenugirdis...visgi as Jonas :)
gerai kad dar toli, spesiu pasiruosti...
kaip laukiu kokios nors liepos kai ezeru vanduo bus siltas...mmmm...siltas vanduo-silti prisiminimai...

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Xolen » 2004 05 06 22:00

Taip kas gi vasaros nelaukia, pasakisku maudyniu siltu ir ilgu vakaru, zvejybos, bet svarbiausia kad atostogos ir jokios mokyklos, jokiu namu darbu...............
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Užrakinta

Grįžti į