Puslapis 1 iš 2
Anime
Parašytas: 2004 09 10 11:56
egliukas
Jusu megstamiausias animacinis serialas.
Parašytas: 2004 09 10 13:37
Kovotojas
rurouni kenshin
o dar patinka naruto is naujesniu
Parašytas: 2004 09 10 14:35
Sioma
Simsoniai. Jie geriausi...
Parašytas: 2004 09 10 19:18
Miegale
Simpsons.

Parašytas: 2004 09 10 20:09
Alastor
Kazkaip nepagavau temos pavadinimo anime tai japonu animacija, o ne bet kokie animaciniai filmai. O siaip tai ir man kaip kvotojui Runouni Kenshin,
Parašytas: 2004 09 10 20:38
+Ameno+
nu tai keiciam tema truputi i labiausiai patinkantis animacinis serialas
man tai DBZ
Parašytas: 2004 09 11 12:06
Justuxe
Fui.Klasiokai visi alpsa nuo sito multiko, desimtokai ir ziuri sita DBZ. Nesuprantu jusu, ka ten labai idomu?
Pas mus kieme yra trys desimtmeciai tai jie tipo zaidzia sita DBZ ir musasi.Juokinga i juos pasiziureti

Parašytas: 2004 09 11 12:33
+Ameno+
jo juokinga dar kai jie pradeda zaist CS
Parašytas: 2004 09 11 12:49
Kovotojas
dbz ir kiti japoniski serijalai kaip samurajai x, kuris man labiau uzh dbz patinka, geri tuom kad juose labay daug veiksmo, bet per dbz gana kvailokas siuzetas ir nespalvingi veikejai, nors kovu ytampa ir idomumas labai didelis, samurajai man labay patinka tuo kad ten ir veiksmo daug ir veikejai idomus, kiekvienas turi savo istorija, netgi blogieciai, siuzetas gana ispletotas, tik ten blogai tai kad po kovos su shishio viskas labai skirias nuo mangos, o mangos pasakojimas kiek pastebiu idomesnis uz ta dievo sunu ir vokieciu riterius, nes ten blogietis is kenshio praeities...
Parašytas: 2004 09 11 13:15
Mutant
Rurouni Kenshin Tikrai geras
Parašytas: 2004 09 11 15:42
Raziel
nu anime yr gana platus laukas, Lietuvoj vis dar nelabai populiarus, bet bent jau daugeliui zinomas, tikesimes populiares X)
daba kas liecia DBZ ir visa ta ju seimynele - tikriausia prasciausias anime pavyzdys, skirtas Vakaru rinkai, kurioje animacija visada taikydavosi y 5 -12 metu vaikus, IMHO jis yr baisiai kvailas ir vyresniems jo ziuret negalima, ba smegenai suskystes... Kenshin TV serialas - gal ir puse velnio, siek tiek rimtesnis, bet vat Rurouni Kenshin OVOS tai jau kazkas nepakartojamo, jei patiko per LNK rodytas serialas - primygtinai siulyciau paziuret abi OVAS - paisymas kur kas geresnis, jau nekalbu apie siuzeta...
ir simpsonai nera anime

ten amerikieciu bandymas pripratinti Vakaru zmogu prie to, kas Japonijoje jau beveik simtmety yra - animacija, toli grazu nera skirta tik vaikams
nu jei y tema, tei turiu megstamu, tik ju baisiai daug, nus 'Fruits Basket', 'Texhnolyze', 'Serial Experiments Lain' (va tokia turejo but Matrica), 'Hoshi no Koe', 'Boogiepop Phantom', 'The End of Evangelion' butu tokie rimtesni ir labiau patike, zurau ir 'Naruto', tik bisky guma ten pastoviai tampoma
Parašytas: 2004 09 13 10:20
egliukas
man geriausias anime buvo pries kokius 5-7 metus rodytas Candy Candy, aisku man tada buvo atitinkamai metu, o dabar labai retai kada ziuriu anime, nebent simpsonus, kurie nera anime.
O ka manot apie tokius anime, kur dabar rodo TV3, visoskius pokemonus, digimomus ir pan sh.
Parašytas: 2004 09 13 11:12
+Ameno+
kaip ir sakiai sh
Parašytas: 2004 09 13 15:26
Justuxe
tai jau tikrai sh. mano sunenui 3 metukai,kai zaidziau Soniko demo tai jis rekia -Digimuonai, digimuonai!

Juokiausi iki asaru
Parašytas: 2004 09 13 16:40
Kovotojas
seip as skaites kur dabar rodo yu-gi-oh manga man istikro labai patiko, bet kai pamatau gal jis ir kvailokas, seip ziuret tai man visai idomu, nors ir labay vaikiskas, o seip mates as siektiek nauju digimonu, ten ne tokie kvaili, beje daug kas priklauso nuo vertimo, o tv3 vertimai animaciniu man nelabai patinka