Puslapis 1 iš 5
Tusai, plotai ir t.t.
Parašytas: 2004 11 29 12:03
misty fi
Parašytas: 2004 11 29 12:07
Fantasy
Gan aktuali tema manyciau

Parašytas: 2004 11 29 12:10
SafyrA*
tai jau taip
Tusai plotai vakareliai ir FIESTOS ,mes kas nakty balamutinam savo miesta ,NES MES JAUNI IR sedet vietoj negalim .........ir t.t.
Parašytas: 2004 11 29 12:18
Fantasy
Parašytas: 2004 11 29 12:59
+Ameno+
nu tai kas zino kada artimiausias tusas sakykit
Parašytas: 2004 11 29 13:28
SafyrA*
shi penktadieny pas mane PLOTAS

o kartu ir tusas

kvieciu visus

Parašytas: 2004 11 29 13:30
Fantasy
sakyk ka atsinesti?

Parašytas: 2004 11 29 13:32
SafyrA*
na tai visko

ka turi savo saldytuve

kad pilvai butu sotus ,o ash pasirupinsiu svaigalais ir t.t. OK ?
Parašytas: 2004 11 29 14:01
Fantasy
oi tik ne mix'u....po paskutinio nuotikio su jais ju siek tiek privengiu....
Parašytas: 2004 11 29 14:25
SafyrA*
baik tiu ash shiu limonadu nemegstu sh cia negerimas Strakos ,vodkos brendzio ir vyno parupinsiu

tiks ?
Parašytas: 2004 11 29 14:36
+Ameno+
gaila kad kaunas
Parašytas: 2004 11 29 17:45
Sioma
Aha tikrai kad gaila, nepraleisciau siap pas mus buna kas penktadieni pasisedejimai kursioku... Nu kai kursioku mazuma tai dazniausiai mano ir kursiokiu

Parašytas: 2004 11 30 09:11
SafyrA*

be be be o mes SHVESIM

aishku but FAINA kad ir jus butumes KAUNE
o cigaretem pasirupint kas nors ruko ??????????? aaaaaa???????o gal ratais pasirupint ,zole ar dar kuo nors

aaaaaaa?????

Parašytas: 2004 11 30 16:55
SaZ
pasirupink ir nesaugiom rozetem jei kury nors svecia apsestu elektros trukumas.
Parašytas: 2004 12 01 10:23
SafyrA*