[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Tusai, plotai ir t.t.
Puslapis 15

Tusai, plotai ir t.t.

Parašytas: 2004 11 29 12:03
misty fi
*142*

Parašytas: 2004 11 29 12:07
Fantasy
Gan aktuali tema manyciau :)

Parašytas: 2004 11 29 12:10
SafyrA*
tai jau taip ;)

Tusai plotai vakareliai ir FIESTOS ,mes kas nakty balamutinam savo miesta ,NES MES JAUNI IR sedet vietoj negalim .........ir t.t.

Parašytas: 2004 11 29 12:18
Fantasy
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nu nebutu safyra :wink:

Parašytas: 2004 11 29 12:59
+Ameno+
nu tai kas zino kada artimiausias tusas sakykit

Parašytas: 2004 11 29 13:28
SafyrA*
shi penktadieny pas mane PLOTAS ;) o kartu ir tusas ;) kvieciu visus ;)

Parašytas: 2004 11 29 13:30
Fantasy
sakyk ka atsinesti? :)

Parašytas: 2004 11 29 13:32
SafyrA*
na tai visko ;) ka turi savo saldytuve ;) kad pilvai butu sotus ,o ash pasirupinsiu svaigalais ir t.t. OK ?

Parašytas: 2004 11 29 14:01
Fantasy
oi tik ne mix'u....po paskutinio nuotikio su jais ju siek tiek privengiu....

Parašytas: 2004 11 29 14:25
SafyrA*
baik tiu ash shiu limonadu nemegstu sh cia negerimas Strakos ,vodkos brendzio ir vyno parupinsiu ;) tiks ?

Parašytas: 2004 11 29 14:36
+Ameno+
gaila kad kaunas

Parašytas: 2004 11 29 17:45
Sioma
Aha tikrai kad gaila, nepraleisciau siap pas mus buna kas penktadieni pasisedejimai kursioku... Nu kai kursioku mazuma tai dazniausiai mano ir kursiokiu :lol:

Parašytas: 2004 11 30 09:11
SafyrA*
:lol: be be be o mes SHVESIM :twisted: aishku but FAINA kad ir jus butumes KAUNE ;)
o cigaretem pasirupint kas nors ruko ??????????? aaaaaa???????o gal ratais pasirupint ,zole ar dar kuo nors :twisted: aaaaaaa????? :wink:

Parašytas: 2004 11 30 16:55
SaZ
pasirupink ir nesaugiom rozetem jei kury nors svecia apsestu elektros trukumas.

Parašytas: 2004 12 01 10:23
SafyrA*
Kicked_assman rašė:pasirupink ir nesaugiom rozetem jei kury nors svecia apsestu elektros trukumas.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jo pasirupinsiu ,bet jei labai jam reikes tos elektros tai man nelaimiu tusuose nereikia :?