Barzdos

Šiame forume skelbiami bendri komentarai
Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 02 08 18:23

Sioma rašė:as tai skutuosi pries plauka, nes jai vien palei plauka, tai vakare buciau kaip nesiskutes.
Ta prasme nešvariai nuskuta. :lol:
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2006 02 08 18:28

Nu jo galima sakyt ir taip, nes budavo ryte nusiskuti o vakare su merga sedi, laizaisi o ta sako nesiskutes. :D
One world, one future.

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2006 02 08 19:49

ot varkselis
siaip tai jo jei palei plauka skuti tai daznai plaukai pasilenkia ir nenusiskuta
taigi reklamose sakome skuta gerai ir pries ir palei plauka
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Kamikadze
naujokas
naujokas
Pranešimai:17
Užsiregistravo:2006 02 05 12:20
Miestas:Kedainiai

Standartinė Kamikadze » 2006 02 11 23:58

BL barda nervuoja trupiniais apsivele ir pan diorgina :( :oops:

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

Standartinė Laurynas » 2006 06 05 15:27

Barzdelė - ne tik stilius

Nuo senų senovės iki šių dienų vyrų nuomones dėl barzdos išsiskiria. Vieniems - barzda yra jų stiliaus ir asmenybės išraiškos forma, kitiems - bereikalingai augantys plaukai, kuriuos reikia kuo greičiau pašalinti.

Moterų nuomonė, barzdų klausimu, taip pat nevienareikšmiška. Vienoms patinka kai vyro smakrą puošia valiūkiška barzdelė, o kitų, anaiptol nežavi šiurkštūs šeriai, kurie dažnai tampa jų jautrios odos aplink burną dirgintojai.

Tačiau visada yra dvi išeitys - kovoti, arba susidraugauti. Kova nėra sudėtinga ir net maloni. O susidraugavus su veido plaukais galima ne tik išreikšti savo asmenybe, rytais sutaupyti brangaus laiko, bet netgi ir gerai praleisti laiką improvizuojant.

Nemokantiems mokesčių – barzdos nukirtimas kirviu

Per amžius Barzda buvo neatsiejama nuo religijos: Romėnai pirmuosius barzdos plaukus aukodavo dievams, Sikai dar ir dabar neskuta nei vieno veido plaukelio, Stačiatikių šventikai privalo auginti barzdas, o Rabinai turi teisę užaugusią barzdelę tik kirpti arba skusti dviašmeniu peiliuku (šventojo rašto interpretacija), o štai pavyzdžiui Amiš’ai augina tik tam tikros formos barzdas.

Žinoma, ten kur religija griežtai nereikalavo, barzda buvo skutama, nes štai, pavyzdžiui, Caro Petro Didžiojo laikais buvo įvestas mokestis barzdos savininkui. Ignoravus ir nemokėjus mokesčių barzda paprasčiausiai būdavo nukertama kirviu.

O rytų tautose barzda buvo taip gerbiama, jog ja galėjai disponuoti kaip piniginiu vienetu, o bausmės atveju ji būdavo viešai nuskutama. Tai - didžiausias vyro pažeminimas.

Laikui bėgant nusistovėjo keleta barzdų tipų, kuriuos išbandyti gali ir tu. Tam užteks paprasto skutimosi peiliuko ir šiek tiek fantazijos.

http://www.grozis.net

Klausimas vaikinams: kokio stiliaus barzda noretumete tureti/turite?

Paveikslėlis
Triušio dantis
Smailai išskustas plaukų kuokštelis po apatine lūpa.

Paveikslėlis
Imperatoriskoji
Paliktas neišskustas kvadratėlis po apatine lūpa.

Paveikslėlis
Skirtukas
Barzdelė vizualiai prailgina veidą, kaip ir Ožiukė, Paprastai tęsiasi iki pasmakrės.

Paveikslėlis
Rėmelis
Įrėmina veidą ir išryškina žandikaulį. Dažnai “Rėmelis” kombinuojamas su “Imperatoriškąja”, “Ožiuke” ar “Skirtuku”.

Paveikslėlis
Šekspyriškoji
Siaurina veidą. Ši barzdelė ypač išpopuliarėjo po kino filmo “Įsimylėjęs Šekspyras”.

Paveikslėlis
Amiš’ų
Platina veidą. Teisę auginti šią barzdą turi tik susituokę amiš’ai ir tik nusiskutus pasmakrę.

Paveikslėlis
Ožiukė
Jaunimo pamėgta ir gana dažnai šiais laikais sutinkama nerūpestinga barzdelė.

Paveikslėlis
Laiko Ožiukė
Bene labiausiai sendinanti, tačiau viena populiariausių ir lengviausiai formuojamų barzdų. Jos pavadinimas kilo nuo tų laikų, kai laikas buvo skaičiuojamas Ožiukėmis. 17 ožiukių sudarė metus.

Paveikslėlis
Tūkstantmečio
Sakoma, kad pasipuošęs šia barzda į žemę grįš išrinktasis. Svarbiausia, kad šonai būtu kiek įmanoma smailesni.

Paveikslėlis
Gladiatoriaus
Barzda kurią augino Romėnų Dievai. Tad gladiatoriai ir kovotojai iki šių dienų ją laiko tinkama puošmena.

Paveikslėlis
Barbeque
Ispanijoje 1906m. atsiradusi barzda skirta tam kad, po valgio būtu patogiau nusivalyti smakrą.

Paveikslėlis
Tibetietiškoji
Puikiai tiks, jei per šventes būsite Kalėdų senelis.

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2006 06 11 12:21

Nenoriu jokios man nepatinka, nervuoja... Ir manau jaunam zmogiui negrazu barzda... Kai bus virs trisdesimt gal tada kokia nors ir nieko...
One world, one future.

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

Standartinė Trolis gumis » 2006 06 17 21:16

tingiu skustis, jau kokia savaite kadangi nelabai kur einu, tik i darba, tai niekaip neprisiruosiu....
ir siaip usknisa, net man, kai normaliai reikia skustis kas 2-3 dienos, o kitiem, kas kasdien varo tai isvis nepavydziu...

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2006 06 18 01:24

Skustis netingek. Apsileideliu niekas nemegsta. O va jau kai kasdien reiks skustis, tai ir apie barzda laikas bus pagalvot :lol:
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 06 18 05:56

Ash va jau 9 dienos neskutu :lol: Bet man taip visai pradeda patikt :)
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
zio
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:149
Užsiregistravo:2004 11 09 08:44
Miestas:Vilnius
Susisiekti:

Standartinė zio » 2006 06 18 12:01

Barzda, kaip ir betkoks kitas ishvaizdos elementas, svarbu kad tiktu. Neshioti tik shiaip del uzhgaidos nzn ar verta.

Skutimasis kazhkaip igaves psichologini atspalvi. Pazhystu neviena, kuris skutas vos ne kasdien, nors kai pasizhiuri, tai ner ka ten skust. Ishauga pora plaukeliu ir jau bega skustuvo ieshkot. Zhinoma atsakys, kad tvarkingas labai, susirupines ten savo ishvaizda oi oi, tachiau Man tai totalus metrofilizmas ar shiaip koks ishkrypimas jau.

Gerai visdelto, kad pagal ishvaizda sutinka, bet pagal prota ishlydi.
"Starkle Starkle little twink...now it's time that you guys SINK!!!" -Gilgamesh, FFV

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 06 18 12:02

nu mane tai nervina betkoks plaukas ant barzdos :P
zandenos geriau
:D

undevised
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:39
Užsiregistravo:2006 08 31 13:53

Standartinė undevised » 2006 11 25 15:28

Skusdamasis palieku neskusta as tik apie smakra, laukiu kol daugiau tenai uzaugs ir tik tada nusiskutu. Pas mane nelygiai tikriausiai barzdos plaukai auga, nes dazniausiai isipjaunu po skutimo.
Press any key to continue or any other key to exit.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 11 25 15:56

mane biski nervina jog visi yra tokie jog 'man gerai tai visiem turi but gerai'.
jau keli zmones man sake kaip skustis 'ju paciu budu' ir tegu jie krenta skradziai man visai tai netinka.

undevised
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:39
Užsiregistravo:2006 08 31 13:53

Standartinė undevised » 2006 11 26 03:03

. rašė:mane biski nervina jog visi yra tokie jog 'man gerai tai visiem turi but gerai'.
jau keli zmones man sake kaip skustis 'ju paciu budu' ir tegu jie krenta skradziai man visai tai netinka.
Neteisingai supranti "jei man gerai tai gal ir tau turetu but gerai", o kas tau ten blogai su barzda?
Press any key to continue or any other key to exit.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 11 26 10:03

na 'pabarzde' kaip eziuota :D nors ir bandyciau skust is visu devyniu tukstanciu ymanomu padeciu. aisku visi pataria daryt labai paprastai ir standartiskai...brukst brukst ir tipo ner, bet man tai nepadeda.
va taip vat xD

Skelbti atsakymą

Grįžti į