Juokingiausias vardas koki tik esat girdeja

Šiame forume skelbiami bendri komentarai
Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:
Juokingiausias vardas koki tik esat girdeja

Standartinė +Ameno+ » 2005 08 02 16:24

Jeigu esat girdeja tikrai juokinga varda rasykit cia :lol: :lol: :lol:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2005 08 02 16:31

Ichtelijandras
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2005 08 02 17:09

Lochijus - cia is mexikietisku serijalu :lol:

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2005 08 02 17:24

Pavyzdziui paskaicius paskutinio sestadienio Lietuvos ryto prieda Gyvenimo budas, ten paskutiniam psl yra toks straipsnis apie vardus. Tai Lietuvoje yra mergina/mergaite vardu Spynute :lol: :lol: :lol:
bet kaip tevai nepagalvoja, kad vaikui su tokiu vardu reikes gyventi???
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2005 08 02 18:34

cia mazdaug kaip amerikoj pavadina zmones Peniais :)

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2005 08 02 19:25

Dark/Mc rašė:Ichtelijandras
nu dar tokio neteko girdeti
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2005 08 02 20:18

Girdejau per svente kai snukiuj liepe atsimti priza :D
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2005 08 03 16:16

Vardas - Telespforas
Turbut tevams labai patiko telefonai is sviesaforai tai savo sunu pavadino telespforu :wink:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

Standartinė Trolis gumis » 2005 08 03 17:53

Bonaventuras
Frescencijus

siaip tai acimenu pries pora metu pasiemem kalendoriu i sule ir zvendem per pamokas is toku vardu

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2005 08 03 17:55

jo as vakar varciau kalendoriu ir zvengiau irgi :) ten tokiu vardu galima rasti, kad net baisu
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2005 08 03 19:50

Mutant rašė:Vardas - Telespforas
Turbut tevams labai patiko telefonai is sviesaforai tai savo sunu pavadino telespforu :wink:
blin sutikai tokius tevus ir ... i snuki
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2005 08 03 21:30

gerimantas arba germantas
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2005 08 04 08:27

vos ne gerimas :lol: :lol: :lol:

Tanbutas
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2005 08 04 08:31

Cia nejuokinga bet viena durne boba per kaledas pagimdziusi sunu ji pawadno jezum . O kas jei tas waikis uzauges bus chuliganas . Pizdins koki snuki o tas snukis reks '' jezau, nereikia '' O jezus sakys - dievo sunus tave pyzdina - reiskia reikia :!: Karocia gruzas
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2005 08 04 12:12

OMG Jezau Nemusk :lol:
pz turetu skambet
+Ameno+ rašė: blin sutikai tokius tevus ir ... i snuki
tai jau tikrai isivaizduok ji kviecia telesforiuk ateik cia , man biski gaila jo kaip uzauks :?
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į