[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Juokingiausias vardas koki tik esat girdeja
Puslapis 13

Juokingiausias vardas koki tik esat girdeja

Parašytas: 2005 08 02 16:24
+Ameno+
Jeigu esat girdeja tikrai juokinga varda rasykit cia :lol: :lol: :lol:

Parašytas: 2005 08 02 16:31
Darkas
Ichtelijandras

Parašytas: 2005 08 02 17:09
SaZ
Lochijus - cia is mexikietisku serijalu :lol:

Parašytas: 2005 08 02 17:24
egliukas
Pavyzdziui paskaicius paskutinio sestadienio Lietuvos ryto prieda Gyvenimo budas, ten paskutiniam psl yra toks straipsnis apie vardus. Tai Lietuvoje yra mergina/mergaite vardu Spynute :lol: :lol: :lol:
bet kaip tevai nepagalvoja, kad vaikui su tokiu vardu reikes gyventi???

Parašytas: 2005 08 02 18:34
SaZ
cia mazdaug kaip amerikoj pavadina zmones Peniais :)

Parašytas: 2005 08 02 19:25
+Ameno+
Dark/Mc rašė:Ichtelijandras
nu dar tokio neteko girdeti

Parašytas: 2005 08 02 20:18
Darkas
Girdejau per svente kai snukiuj liepe atsimti priza :D

Parašytas: 2005 08 03 16:16
Mutant
Vardas - Telespforas
Turbut tevams labai patiko telefonai is sviesaforai tai savo sunu pavadino telespforu :wink:

Parašytas: 2005 08 03 17:53
Trolis gumis
Bonaventuras
Frescencijus

siaip tai acimenu pries pora metu pasiemem kalendoriu i sule ir zvendem per pamokas is toku vardu

Parašytas: 2005 08 03 17:55
egliukas
jo as vakar varciau kalendoriu ir zvengiau irgi :) ten tokiu vardu galima rasti, kad net baisu

Parašytas: 2005 08 03 19:50
+Ameno+
Mutant rašė:Vardas - Telespforas
Turbut tevams labai patiko telefonai is sviesaforai tai savo sunu pavadino telespforu :wink:
blin sutikai tokius tevus ir ... i snuki

Parašytas: 2005 08 03 21:30
pk10
gerimantas arba germantas

Parašytas: 2005 08 04 08:27
+Ameno+
vos ne gerimas :lol: :lol: :lol:

Tanbutas

Parašytas: 2005 08 04 08:31
Darkas
Cia nejuokinga bet viena durne boba per kaledas pagimdziusi sunu ji pawadno jezum . O kas jei tas waikis uzauges bus chuliganas . Pizdins koki snuki o tas snukis reks '' jezau, nereikia '' O jezus sakys - dievo sunus tave pyzdina - reiskia reikia :!: Karocia gruzas

Parašytas: 2005 08 04 12:12
Mutant
OMG Jezau Nemusk :lol:
pz turetu skambet
+Ameno+ rašė: blin sutikai tokius tevus ir ... i snuki
tai jau tikrai isivaizduok ji kviecia telesforiuk ateik cia , man biski gaila jo kaip uzauks :?