Skausmo ir nusivylimu uzeiga

Šiame forume skelbiami bendri komentarai
Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity
Skausmo ir nusivylimu uzeiga

Standartinė Darkas » 2005 08 03 16:03

Cia isliekit visa sawo skausma ir kancias , viska ka esat iskenteje .



Man didelis gruzas - neislaikiau vairawimo egzu, praradau per juos tevo pinigus , jo pasitikejima ir nusizeminau sawe iki sliuzo . Kartais galvoju - kokio velnio as gimiau . Geriau jau kulka i galva
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

Standartinė Nightcom » 2005 08 03 16:14

Kalbant apie vairamvimo kursus You SUX DUDE, o jai seip apie egzaminus tai beabejo visad yra sunku ...kai susimauni kur nors ir kame nors. Draugai i tave ziuri kitaip, seima. bla bla. though priklauso dar ir nuo zmogaus kuris susimauna nes, kaikuris prieme tai na kapi pamoka, o kitas nekreipe demesio isvis :) ir nusiperka teises non legal :))

Skaumas, tai ...kad pastebiu, kad visa vasara praslinko ant tiek greitai, kad net negavau galimybe normaliai pailseti...
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2005 08 03 16:15

Visiem buna tokiu dienu.... Visiem...
Tokiom dienom reik nepasiduot tokiom mintim ir stengtis viska istaisyt
Deja ir man... ant bijologijos taip viskas pas mane susikta iseina 3 turejau proga isitaisyti pazymi o va kazko kinkos sudrebejo paskutine minute ir isejau namo . dam kodel as taip pasiielgiau tikrai galejau parodyt ka moku bet va pabijojau ir tai dabar mane tai labai erzina
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2005 08 03 16:21

Nightcom as per tuos s.u.p.i.s.t.u.s egzus ir kursus prapisau visa wasaras , visus bapkes ir nervus. Kaip is pamokos ismokau kad turi but arba bejausmis akmuo arba sumacheris - neivienas nesu todel n.x todel man dar sunkiau . Teises nusipirkciau bet bapkes jau praktiskai praleistos :!:
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

Standartinė Nightcom » 2005 08 03 16:23

Dark/Mc rašė:Nightcom as per tuos s.u.p.i.s.t.u.s egzus ir kursus prapisau visa wasaras , visus bapkes ir nervus. Kaip is pamokos ismokau kad turi but arba bejausmis akmuo arba sumacheris - neivienas nesu todel n.x todel man dar sunkiau . Teises nusipirkciau bet bapkes jau praktiskai praleistos :!:
still, u sux.. kur tu susimauni vairavime ? ar teorijoje..jeigu vairavime tada geriau nesimokyk o jaigu prie knygu tingi sedeti tai... jau kaip nors rask laiko, nes nusipirkes greitai mirti turbut nenori *224*
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2005 08 03 16:28

Kas tas tiera tas testas - islaikiau is syk - cia apie pacia praktika . Prawaziavima kalbu . O zodziai" u sux "labai padeda - thx my friend *145*
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

Standartinė Nightcom » 2005 08 03 16:30

erm, jaigu tu susimauni ant driving tai nieko gero *236*, turbut delto jog bandai padaryti kanors tokio kaip per geimus *243* , tho is 3 trecio karto viskas bus okey *242*


Ps jeigu, tu nevisiskas *50*
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2005 08 03 16:34

Db ir buvo trecias kartas - dumb ass :!:
Klaipedoj net patys sustriausi ir treju neislaiko . Beto geimsus nuo realybes skiriu . Jeineskirciau jau senai pamatytum liet ryte antraste " pauglyss prisizaides eisos kompanijos zaidimo hitman nusiskuto galva , uzsidejo kostiuma ir nusmauge vairawimo mokytoja "
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2005 08 03 16:54

mano brolis ketvirtu kartu islaike :)

nightcom tu esi visiskas sudzius.
nieko nezinai ir dar kazka sneki.

tu egzaminatoriu darbas yra testuoti yvairiausiais budais.
pvz. suk cia. zmogus ir pasuka nors ten zenklas stovejo kad negalima sukti. nu ir viskas.
su tokiais bairiais sumauna ne viena.

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2005 08 03 17:10

klaipedoje zymiai sunkiau laikyti teises, nei kokiam nors nedideliam mieste :wink: sakau is drauges patirties todel jie gali keliauk kur nors i nedideli miesta ir ten is pirmo/antro karto islaikysi
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Vartotojo avataras
ZED
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:886
Užsiregistravo:2005 07 08 20:23
Miestas:Kazkur anapus

Standartinė ZED » 2005 08 03 17:18

o kodel taip butent klaipedoj, instruktoriai pikti kokie ar kas :), na o mazam mieste tai tikrai lengviau laikyt vairavima tik ar ta galima daryti
Paveikslėlis
Paveikslėlis

as bandau nuhakint savo my computer.. bet jis vistiek nerodo man daugiau hardu ir daugiau vietos;/

P.S. (Atsirado daugiau vietos :) )

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2005 08 03 17:34

ne tik klaipedoj, vilniuj, kaune tas pats, dideliam mieste daug zmoniu, todel sunkur ir vairuoti ir dar instruktoriai siek tiek piktesni

o del kito miesto ar laikyti galima tai nezinau, drauge tai laike, ten kur yra priregistruota, o cia vln, tik studijuoja
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Vartotojo avataras
ZED
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:886
Užsiregistravo:2005 07 08 20:23
Miestas:Kazkur anapus

Standartinė ZED » 2005 08 03 17:39

na siaip manau reiktu tokiu atveju kur nors sunkeliais pavazineti karts nuo karto ir ant plento, kad apsiprasti su masinos valdymu ir pan. ir siaip vairuojant reikia kreipti demesi i zenklus tai pat jei uzgis masina tai galima sakyti kad jau neislaikiai, kai as teisias lakaiu tai irgi is pirmo karto neislaikiau, o teorija tai isvis gal is 6 karto tik :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis

as bandau nuhakint savo my computer.. bet jis vistiek nerodo man daugiau hardu ir daugiau vietos;/

P.S. (Atsirado daugiau vietos :) )

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

Standartinė Nightcom » 2005 08 03 17:44

kicked rašė: nightcom tu esi visiskas sudzius.
nieko nezinai ir dar kazka sneki.
Kuom, as sudzius vaikeli ? ,kad isilaikiau teises laukiu kol i gatve galesiu islekti :)),
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

Standartinė Trolis gumis » 2005 08 03 17:50

egliukas rašė:ne tik klaipedoj, vilniuj, kaune tas pats, dideliam mieste daug zmoniu, todel sunkur ir vairuoti ir dar instruktoriai siek tiek piktesni

o del kito miesto ar laikyti galima tai nezinau, drauge tai laike, ten kur yra priregistruota, o cia vln, tik studijuoja
siaip tai kaune laikyt tai semkes, nes reikia laikyt tokiam industtriniam rajone, todel jeigu nebuna piko, tai ir masineu nedaug buna.

Skelbti atsakymą

Grįžti į