Puslapis 1 iš 2
Kokias irasimo programas naudojate ?
Parašytas: 2005 10 05 21:15
game
Kokias irasimo programas naudojate ?
Parašytas: 2005 10 05 21:16
game
As tai nero burning 7
Parašytas: 2005 10 05 21:26
DF
as taipat

Parašytas: 2005 10 05 21:52
Darkas
jop taspac ir pas mane
Parašytas: 2005 10 05 21:54
SaZ
naudoju tarpgalaktiny zvaigzdeliaky 666

Parašytas: 2005 10 05 22:17
Justuxe
kazkoks Nero 6 Ultra Edition ar tai Nero StartSmart, vienu zodziu nero
Parašytas: 2005 10 06 10:54
Darkas
Aj jo - dar karts nuo karto naudoju win xp kepimo funkcija
Parašytas: 2005 10 06 15:07
+Ameno+
Re: Kokias irasimo programas naudojate ?
Parašytas: 2005 10 06 17:45
extreme
game rašė:Kokias irasimo programas naudojate ?
as irgi nero burning 7

Parašytas: 2005 10 06 18:43
SaZ
dar paprikolu yra Roxio WinOnCd
ar kazkas panasaus. pas mane seniau kibinejo tai todel istryniau.
Parašytas: 2005 10 07 15:21
Artas1984
Kadangi tai žaidimų forumas, gal omenyje turime kokios įrašymo programos naudojamos žaidimams įrašinėti?
Siūlau surengti apklausą kiek kas moka už tokias paslaugas ir ką gauną, o kas naudojasi "free" paslaugomis su tam tikrais apribojimais?
Parašytas: 2005 10 07 18:29
game
Pasirido,kad pagal jusu atsakimus daugoma naudoja NERO BURNING ROM...

Parašytas: 2005 10 07 19:50
SaZ
Artas1984 rašė:Kadangi tai žaidimų forumas, gal omenyje turime kokios įrašymo programos naudojamos žaidimams įrašinėti?
Siūlau surengti apklausą kiek kas moka už tokias paslaugas ir ką gauną, o kas naudojasi "free" paslaugomis su tam tikrais apribojimais?
visi viska siunciasi tai abejoju ar bus tokiu su 'free'.
e kodel niekas nesusidomejo mano 'tarpgalaktiniu zvaigzdeliakiu 666' ?

Parašytas: 2005 10 07 20:06
ZED
tkriausiai todel kad visi bijo paklasut kas per daiktas

, o as tai irgi naudoju nero tik ne 7, o del free tai norint naudoti nero reikia ja vistiek nulausti nes kitaip nelabai ka padarysi
Parašytas: 2005 10 08 09:47
Trolis gumis
as kazkoky nero, tingiu eit ziuret versija, o win xp sudinai del to, kad ilgai labai kuria bereikalinga image, pvz nero galima sita dalyka nuskipint.