Puslapis 1 iš 1
Ziniasklaida
Parašytas: 2006 03 16 18:47
DF
1.Nacionaline ir komercine televizija.Ka apie tai manote?
2.Kultura ziniasklaidoje.Ka apie tai manote?
3.Ziniasklaida Lietuvoje vis labiau panaseja i tustybiu muge.Pagriskite ar paneikite si teigini.
4.Ar egsituoja Lietuvoje rimta analitine ziniasklaida? Argumentuokite.
5.Reklama ziniasklaidoje.Ka apie tai manote.?
Laukiu tik rimtu ir didesnes apimties atsakymu.Isreishkite savo nuomone.
Parašytas: 2006 03 16 19:19
Afteris
kas man nepatinka dabar ziniasklaidoje, kad jeigu labai megsta kalbeti apie tuos pacius dalykus.man labai patinka ziureti zinias, taciau tai vis labiau panaseja i laida apie pauksciu gripa ir visokiu naftos imoniu problemos....
Parašytas: 2006 03 16 20:13
GODhack
Cia klausimai is kalbos vadovelio 11-12?

Re: Ziniasklaida
Parašytas: 2006 03 16 20:37
Laurynas
DarkForce rašė:1.Nacionaline ir komercine televizija.Ka apie tai manote?
Skirtumo dabar nebeliko.
DarkForce rašė:2.Kultura ziniasklaidoje. Ka apie tai manote?
Kultura mirsta. Lieka chamizmas ir BNS naujienos.
DarkForce rašė:3.Ziniasklaida Lietuvoje vis labiau panaseja i tustybiu muge. Pagriskite ar paneikite si teigini.
Jei Delfi pirmame puslapyje virsuje cituoje Dviracio sou peliukus - tai viska pasako.
DarkForce rašė:4.Ar egsituoja Lietuvoje rimta analitine ziniasklaida? Argumentuokite.
Negzistuoja. Rimta analitika - nepelningas uzsiemimas. Geriau spausdinti uzsakomuosius straipsnius, pigias penkiu sakiniu naujienas ir mini skandaliukus
DarkForce rašė:5.Reklama ziniasklaidoje. Ka apie tai manote?
Reklama spaudoje - tenkina. Internete - is dalies. Per TV - nervina.
Re: Ziniasklaida
Parašytas: 2006 03 16 20:48
+Ameno+
DarkForce rašė:1.Nacionaline ir komercine televizija.Ka apie tai manote?
2.Kultura ziniasklaidoje.Ka apie tai manote?
3.Ziniasklaida Lietuvoje vis labiau panaseja i tustybiu muge.Pagriskite ar paneikite si teigini.
4.Ar egsituoja Lietuvoje rimta analitine ziniasklaida? Argumentuokite.
5.Reklama ziniasklaidoje.Ka apie tai manote.?
Laukiu tik rimtu ir didesnes apimties atsakymu.Isreishkite savo nuomone.
ka ruosiesi 12 kl. kalbos egzui???
Parašytas: 2006 03 17 07:16
DF
Ne ash ne dviliktokas.
Tiesiog savo noru ruosiuosi.
Idomi jusu nuomone.

Shiaip ash savo varianta jau esu pasirases i lapa ir padejes i savo archyva

Parašytas: 2006 03 17 14:36
pk10
jei nori diskusjos pradek pats ja, t.y. ne tik klausima(us) bet is savo nuomone isdestyk jais