Bandos efektas

Šiame forume skelbiami bendri komentarai
Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius
Bandos efektas

Standartinė Laurynas » 2006 03 23 20:53

Laida buvo galinga. Sunku papasakoti, po kokios savaites bus santrauka puslapyje:

http://www.pinigukarta.lt

Viena tema buvo apie mokyklos paauglius ir kiek kainuoja nupirkti jiems zaisliukus kad pritaptu prie kitu.

Paskaiciavo ten apranga, telefona, mp3 plejeri islaidas, trasporto islaidas * ir gavo kazkokia suma kaskas lyg ir 5000 lt.

Rode kelias seimas ir pasakojo ten mergicka, kad norint neisiskirti is kitu jai butina tureti Nokia telefona, butinai naujausio modelio ir t.t.

tada moteris pasakojo, kad turi du vaikus. Dirba visbutyje adminsitratore ir puse algos skyria tu balvonu zaisliuku pirkimui ir t.t.

Ji minejo kad vienas vaikas sake, kad mama nenoriu i mokykla, nebeisiu, neturiu telefono, zudysiuos ir t.t.

Kitas balvonas irgi myke panasiai. Vien zo tai buvo pavadinta bandos efektu, mokykloje visa klase turi panasius telefonus Nokias, klauso tokios pacios muzikos, kedai dzinsai ir t.t.

Vien zo man tokiu zmoniu gaila, o vargingai gyvenanciu seimu vaikams nekas...

Vakar vaziavau troleibusu ir prie manes sedejo du paugliai pokalbis tarp ju toks:

- eee, o musikos turi.. mp3
- jo
- oka turi?
- Byznes (nesupratau/nenugirdau tiksliai)
- Ir kiek turi?
- Pilnas kompas visko, vien sito gal trys gygai
- o sita, ar pas tave skirtingos dainos ar ne? Ar nebuna pasikartojanciu
- nu ne, gal kelios
- matyt kokios is the best rinkiniu
- jo
- o man irasysi
- jo irasysiu

Tada prie manes atsisedo merga, ir visa kelia knisosi po nokios pleilista ir klausesi mp3

Tada tie bernai snekejo

- buvau dabar batu i unika uzvares
- ir kokius pirkai
- adidas, baltus kedus
- kiek mokejai?
- 280 lt
- Nu tai durnas, as anksciau tokius bet rusus gariunuose uz 160 pirkau
Geri batai buvo, ir gerai nesiojosi.

Vien zo Bandos EFEKTAS
Counteris, gta, bumer 2, kedukai is Gariunu, Nokia, Linkin Park + Progressive, disovas prastos firmos mp3 plejeris, isidraikiusiu plauku sukuosena, melyni aptriuse dzinsai, kokios mobilaus telefono akcijos juoda kuprine - saves neatpazystat? Prisipazinkit saziningai...

Vartotojo avataras
Šaras
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:965
Užsiregistravo:2005 06 28 12:54
Miestas:Kedainiai

Standartinė Šaras » 2006 03 23 21:01

Atpazystu :)... bet tik 50%
Telefas man px isvis :)
MP3 playerio neturiu ir neturesiu!
NU apranga tai ziurau geresne... bet tevu neprasau kad pirktu patis kai reikia pasako... supratingi tevai mano :)
P.S. GTA meslas :twisted:
Paveikslėlis
Paveikslėlis

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

Standartinė brain5ide » 2006 03 23 21:03

Sau priskirciau tik du punktus:
Melyni aptriuse dzinsai. Tiesiog labai nemegstu rubu parduotuviu.
Issidraike plaukai. Na, jokiu dredu, jokiu suku, jokio nieko. Tiesiog 9 menesius nekirpti plaukai.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 03 23 21:08

Na progresivi muzika chia ne prie ko.Kaip ir melini dzinsiukai. :roll:
Zhmogaus pasirinkimas kokius drabuzhius neshioti.Na bet aishku kai db pas mus lietuveliai paplite yra viska pirkti ish turgaus tai tikrai uzhknisa tie patys dzinsai ir batai ar kazhkas pan. :roll:

Na Progressive muzika man patinka,taipat dazniausiai ir neshioju kokius nors dzinsus.Tik ne melynus ir ne apdriskusius.Plaukus neshioju trumpus. :roll: O mob.tel man taipat px koks.Turiu shaibu perku geresni shiek tiek aishku ne koki ten uzh 1000lt ar 900lt.O mp3 Thomson Lyra pas mane 512mb.

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

Standartinė brain5ide » 2006 03 23 21:16

Na mp3ioskes as is viso neturiu. O jei ir tureciau, tai pagrinde suktu Mamontovas.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

Standartinė GODhack » 2006 03 23 22:00

Neatpazystu saves nei kiek. Nebent gal Linkin Park megejas kaskiek esu, bet cia mano kaime tai nuo manes su keliais draugais kaskada Linkin parku bandos efektas buvo prasidejes labai seniai, galima sakyti prisidejau pri sukelimo.

Telefas mano netgi nespalvotas laikaus tvirtos nuomones kad nuo spalvoto ekrano pokalbiu kokybe nesikeicia, o jei man reiktu zaisliuko rasciau ka pigiau ir geriau galima gaut, Tarkim gameboju koki.

Mp3 mano creativas, geresnes filmos kazin ar butu nebent ipodas koks. Dzinsai mano juodi ir visad tie patys prisirisu prie tu paciu drabuziu visiem metam nzn kodel, nesekioju jokiu "madu".

Kaunteris ir gta tik prisiminimai is kaskada labai senai.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Re: Bandos efektas

Standartinė pk10 » 2006 03 23 23:03

Laurynas rašė: Vien zo Bandos EFEKTAS
Counteris, gta, bumer 2, kedukai is Gariunu, Nokia, Linkin Park + Progressive, disovas prastos firmos mp3 plejeris, isidraikiusiu plauku sukuosena, melyni aptriuse dzinsai, kokios mobilaus telefono akcijos juoda kuprine - saves neatpazystat? Prisipazinkit saziningai...
counteris- neesu zaides, netraukia
gta- mano kompe niekada nebuvo
bumer 2- nemaciau as nei pirmo bumerio ir kazko nevilioja manes
kedai- taip nepernesu as kedu, tik kai sportuoju apsiaunu
nokia- sony ercson
linkin park- mirtis * jiem
mp3- kai issilaikysiu teises ir skaiciuosiu pinigus(ar per vasara uzsidirbsiu) paziuresim, y forma nlb manau kreipsiu demesy
sukuosena- suku apskritai nepripazystu, kerpuosi mazdaug kas puse metu, taip kad mano sukuosena labai skirtinga
dzinsai- yvairias as kelens nesioju, dzinsai nevisada
kuprine- tase o ne kuprine, jei reikia didesnes talpos imu turistine kuprine
reziume- saves nepazystu, man apskritai tas mainstreamas kraipiai atrodo
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 03 24 00:35

ien zo Bandos EFEKTAS
Counteris, gta, bumer 2, kedukai is Gariunu, Nokia, Linkin Park + Progressive, disovas prastos firmos mp3 plejeris, isidraikiusiu plauku sukuosena, melyni aptriuse dzinsai, kokios mobilaus telefono akcijos juoda kuprine - saves neatpazystat? Prisipazinkit saziningai...
counteris ir gta nepatinka.
bumer nemaciau bet kai zinau kokie zmones ta filma dievina tai noro pamatyti tokio kaip ir isvis nera.
keduku nemegstu be to man rodos as net gariunuose nebuvau :)
nokia turiu bet prie jos prisilieciu nedaznai. man mieliau pc klaviatura.
linkinpark mazvaikiu muzika, o progressive forsu ir kadangi as nelaikau saves nei vienu nei kitu tai ir neklausau.
disovas prastos firmos mp3 playeris... na nzn levokas mano gan tas pleiris bet gerai groja tai nesvarbu...
issidraikiusiu plauku sukuosena - cia is dalies tiesa , nes kiekviena diena nezinau kokia bus mano sukuosena.
dzinsu nemegstu ziauriai.
akcijose nedalyvauju ir tokio sh nenesiociau vistiek.

prisipazystu saziningai sio bandos tipelio aprasymo neatitinku.

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 03 24 07:29

kicked skirk Forsa nuo Pizonu :roll:
Forsai klauso levo popso tokio kaip mango :lol:
Pizonai ira kas kita jie eina i klubus ir klauso db populiarios muzikos "Progressive" .Forcu kiek zhinau i klubus neileidinejai.
Man Rodos kad jus su LAurynu neturit zhalio supratimo apie progressive muzika. :roll:

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 03 24 07:49

kazkaip tavam poste daugiau nieko isskyrus 'rolling eyes' nepastebejau.
nors gal del forsu ir perlenkiau bet trumpiau sakant neklausau :lol:
Paskutinį kartą redagavo SaZ 2006 03 24 16:05, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

Standartinė Trolis gumis » 2006 03 24 14:52

xe, aprangos norisi man kuo idomesnes, bet an galo gaunasi vistiek dzinsai arba kokios velvetkes, jie neaptriuse(nors tik vieni, katrie per ilgi, todel zeme siekia). zaisliuku siaip neturiu, nei mp3, nei dvieju ar triju mobiliaku(kas dabar labai madinga sakyciau, nes is vieno pigiau skambint, is kito pigiau sms, vienas i ezi, kitas i mazyli, trecias i labas...., o kai reikia zmogu surast visi kazkaip stebuklingai isjungti buna)
telefonas mano siemens c55, jau virs 3 metu tampau, bet apziuretas, puikios prekines isvaizdos su originaliu dangteliu. :) planuoju daabr rimtai isigyt koki sony ericsson k750 ar walkmana, siaip del to, kad as jo noriu, nes jis man atrodo tiesiog smagus ir pritaikomas daiktas(telefonas, kamerele siokia tokia, mp3, radijuska...+geras akumas, priesingai nei pas visas super modernias symbian nokias, kurias per pusdieni iskraut galima)

dar drabuziu, turiu trejas kelnes, kokius 4 megztinius, katruos stengiuos mixuot, kad nebutu nuobodi ta pati uniforma kasdien. va bebaigiu sutampyt batus, kuriuos nuo 9 klases nesioju ciut ne kasdien. :lol:

del muzono stiliaus tai cia skonio reikalas, man pvz progressive patinka, ir netgi labai, ypac darbe kai sedziu prie pc, tiesiog darau ka reikia ir bumsi ausines, tai taip greitai ir maloniai laikas praein...jokiu nervu, atsipalaidavimas...

nors siaip tai idomiai atrodo, kai pyslikai 12-13 metu i sule tamposi tuos super telefonus po 1-1.5k, lyg jiems ju taip mirtinai reiketu, tokius biznio reikalus tvarkytu. akivaizdu, kad telefonas tokiam pypliui reikalingas pasirodyti pries kitus, atkreipt demesi i save, pasijausti pranasesniam uz kitus....

ir siaip muzonas kompe tai irgi mano manymu yra toks lengvai debiliskas dalykas, kai buna harde 30-40 Gb muzono. realiai vien ji visa isklausyti reiketu keliu savaiciu turbut. as pvz turiu gal 400-500mb muzono, kuri ir klausau kai noriu. o cia, svarbu turet kuo daugiau slamsto, o paskui verkt tevam, kad kompas paseno, harde informacija netelpa, reikia upgreidint...

isvis bandos efektas yra dalykas labai naudingas prekybininkam, nes apskritai zmones linke i stengimasi buti sustresniais uz kitus, ka jau kalbet apie vaikus, kurie dar lengviau pazeidziami reklamos, kuriems dar svarbesne nauja "pavasario kolekcija" negu....pvz: mokslas?

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2006 03 24 15:38

nu cia tai nenaujiena
bet vistiek jei esi lama ir turedamas geriausia technika busi lama
reik moketi bazarinti po to pirkti visa technika, nes ateis koks skafas duos pizdi ir vsio ir nieko neturi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
stumbriukas
senbuvis
senbuvis
Pranešimai:185
Užsiregistravo:2005 05 15 18:52
Miestas:Vilnius

Standartinė stumbriukas » 2006 03 24 15:57

man ne vienas punktelis netinka :) iseina, as gana isiskiriu is minios :)
vivos plango, mortuos voco

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

Standartinė brain5ide » 2006 03 24 18:51

Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

Standartinė GODhack » 2006 03 24 19:29

Mergos ziurkes, forsai ne vodke geria, o vandeneli siap neblohas video su nybloha mintim.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į