Kaip uzsidirbti?

Šiame forume skelbiami bendri komentarai
Skelbti atsakymą
brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

Standartinė brain5ide » 2006 04 13 19:56

Norėjau pasakyti, kad ten viskas eina per pinigus. Moralės 0. Net kai rodo Juokingiausius Amerikos Namų Vaizdelius galima tai pamatyti: "Nepamirškite, kad jūsų vaizdelius mes galime paversti pinigais". Taigi, jei nori iškilti, uždirbti, turiu palaikyti tik sau naudingas ar perspektyvias pažintis. Kaip sakoma "Nothing personal. Just bussines."
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Xolen » 2006 04 13 20:02

brain5ide rašė:Zalias, matai, kad ten brolis broliui didesnes algos nepamoka. O pas mus kas? Kas valdo Vilniaus Prekybą, kas direktorius ir kas yra aukščiausio rango darbutojai?
Taigi ka as ir norejau pasakyt pirmu savo postu, kad kuo daugiau lietuviu isvaziuos svetur tuo bus geriau ce ir veliau viskas susitvarkys bus pakencemi atlyginimai ir daug kas gryz. Esme tame kad reik to kad darbo pasiula butu didesne uz paklausa. Tada darbdavys noredamas prisiviliot nauja darbuotoja turetu jam moket didesne alga negu jis pries tai gaudavo, tokiu budu algos pakiltu iki normalaus dydzio. Asq ce reik ir valdzios palaikymo verslininku atzvilgiu, dabartinei mokescei yra tikrai per ziaurus. pvz mano alga 1500, darbdavys nuo jos sumoka sodrai 500 lt +, as nuo jos sumoka dar priedo 400 lt pajamu mokescio ir dar turi sumoket kelis simtus litu uz mano draudima, taigi isvada gaunas toke kad as gaunu 1100 litu y rankas, ir dar toke pat suma sumoku valstybei, argi ce normalu??
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

Standartinė brain5ide » 2006 04 13 20:06

Aišku, kad nenormalu. Man dar juokingiau atrodė, kai reikėjo užsienyje sumokėtų mokęsčių skirtumą sumokėti grįžus(nu tipo pas juos ten 24%, pas mus 33%, tai dar tuos 9% turi sumokėti grįžęs). Gerai, kad dabar tai panaikino.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Xolen » 2006 04 13 20:47

Jo uzknisa toki dalykai, kai buna rinkimai tai visi tik mazins mokescius, didins algas, pencijas, gerins gyvenima, o kai tik patenka y valdze tai vienintelis darbas buna kad apkrauna naujais mokesceis ir dar padidina senuosius... Lygtais jie nesuprastu kad tarkim sumazinus pajamu mokesty tie pinigai bet kokiu atveju gryztu y ekonomika.
Zmogus gaudamas didesne alga - daugiau pirks. Tokiu budu per PVM ir dar desimtis kitu mokesciu jie tuos pinigus vistiek susigrazins. Esme tik ta kad zmogui bus geriau, bet kaip matosi jie sito visiskai nenori....
Nu ka gana blevyzgot, laikas ait y darba... :(
Paskutinį kartą redagavo Xolen 2006 04 13 20:54, redaguota 1 kartą(us).
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
SpammerWebb
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:391
Užsiregistravo:2006 01 12 16:16
Miestas:Vievis
Susisiekti:

Standartinė SpammerWebb » 2006 04 13 20:58

Zalias rašė:Jo uzknisa toki dalykai, kai buna rinkimai tai visi tik mazins mokescius, didins algas, pencijas, gerins gyvenima, o kai tik patenka y valdze tai vienintelis darbas buna kad apkrauna naujais mokesceis ir dar padidina senuosius... Lygtais jie nesuprastu kad tarkim sumazinus pajamu mokesty tie pinigai bet kokiu atveju gryztu y ekonomika.
Zmogus gaudamas didesne alga - daugiau pirks. Tokiu budu per PVM ir dar desimtis kitu mokesciu jie tuos pinigus vistiek susigrazins. Esme tik ta kad zmogui bus geriau, bet kaip matosi jie sito visiskai nenori....
Nu ka gana blevyzgot, laikas ait y darba... :(
Bet Jie Negales Tu Pinigu Isikraut I Kisenes, Arba Tai Padaryt Bus Sunkiau
Good Spammer - Banned Spammer

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 04 13 23:37

Zalias rašė:
DarkForce rašė:Zalias- Tarkim esi paprastas eilinis zhmogus dirbantis kokioje smulkioje lietuvos firmeleje.
Gauni minimuma....Ishvazhiuoji i uzhsieni budamas 18 ar 19 nu zhodzhiu esme tame kad jaunas...
Bet ar susimastai jog uzsienyje gauti legalu GERA darba Lietuviui yra beveik neimanoma...(ash bent jau neskinchiau sumautu pamidoru 60 laipsniu karstyje uzh centus...Kuriuos ishleisi beprotishkai brangei nuomai uzh busta ir kitus patogumus.)
Pradekime nuo to jog Lietuviai yra prisishyke labai daug kur pvz: Ispanija, Norvegija, Vokietija, JAV ir t.t. Pagrindines valstybes i kur verzhesi ankschiau lietuviai, taip ten seniau buvo ishsigelbejimas, dabar taip nera..Pazhiurek Ispanijoje kas darosi lietuviai su ispanais tik zhudosi pjaunasi ir t.t.
Tu galvoji kad jie dabar geranorishkai lietuvius isileidzhia??? Nifiga...Nebutu ES tai vopshe zhopa Lietuviams butu net i shaly neisileistu uzsieniechiai..db gal ir isileidzhia bet geru salygu jiems tikrai nesuteikia...

Aishku ash nekalbu apie zhmone kurie i gyvenima kabinasi sparchiai/efektingai ir gudriai bet tokie zhmones gali ir lietuvoi prasisukti..Velniop jiem tas uzsienis.

Beje jai vazhinesi kaip nelegalas i uzhsieni ar ilgai taip ishvazhinesi??? Turiu omenyje kad yra didelis pavojus buti pagautam..o jai ne tai vistiek galima sakyt for free dirbsi..(kol dirbsi bus gerai-bet kai pasensi nieks pensijos nemokes uzh tai jog nelegalu budamas apelsinus ispanijoje skiniai. ) :lol: Ish ko tada reiks gyventi??
Trenkit man dabar maisu per galva, bet kodel man atrodo kad ystojus y ES beveik visose ES salyse gali legalei gyvent ir dirbt? Kitas momentas is kur tokios prastos zinios ? kad isvaziuosi papjaus, uzmus dirbsi uz centus ir t.t. Bet tie kurie taip sneka dazniausei sedintys kur nors Airijoj, Anglijoj ar toij pacioj Ispanijoj, ir sneka kad vajetau kaip ten "blogai" bet kazkudel ne vienas is ju gryzt nenori.... Ir is tu isvazevusiu yra ne daugiau kaip 1 is 10 kurem ten nepasiseka gaut darba, susirast gyvenama plota ar dar kazka ir jie gryzta. Anglijoj tai zinau kad ten dabar sunku nes privazeve daug lietuviu, lenku ir kitu rytu saliu pilieciu, sunkoka gaut darba, o tie kas turi bijo jy prarast, uztai ir atsiranda tos kalbas kad vajetau kaip ten blogai kad tik kuo maziau zmoniu vaziuotu ir butu geriau jau ten esantiem.
Ce dabar seip apie mano pusbroly:
Pries 6 metus jo mama laimenjo zale korta ir visa seima isvazevo y JAV, isvazevo jis baiges vos 10 klasiu, dabar jis dirba trucko vairuotoju ir y menesy vidutiniskai uzdirba 12000 $, gyvena kartu su mama ir dar dviem broleis uz buta sumoij moka kartu su mokesciei 1800$ pasidalinus ant triju zmoniu po 600$ kiekvienam, dar pridedama pinigus maistui drabuzem ir kitokem figne ir maximaliausei gaunasi 2000$ pragyvenimui, se suma atimkim is 12000 ir kas lieka? o lieka kazkur 26000 litu kiekviena menesy grynai taupymui. Kaip manot ar lietuvoij tiek ymanoma uzdirbt baigus 10 klasiu??? O jo vyresnis brolis isvazeves keleis metais anksciau uz jy jau turi nuosava versla, 6 truckus, is kuriu kiekvieno atmetus visus mokescius, taipogi lizingo ymokas bei algas vairuotojam jam lieka nuo kiekvieno sunkvezimio apie 4000$, guli pilva prie teliko isvertes ir saibos byra, atostogauja vos ne kas antra menesy, kokioj Japonijoj, Afrikoij ar dar kur.
Asq ne visiem taip pasiseka prasimust, bet betkokiu atjeju Lietuvoij jie butu like tai pusbratkis su 10 klasiu isilavinimu dirbtu geriausiu atveju Maximos sandeliuose pagalbiniu uz 500 lt....
KLausimas kada tai buvo??? (Tikriausiai kai lietuviai neprisishyke uzsieni buvo dar.) Dabar nepaisant ES visvien darbdaviai nenoriai lietuvius .Realus pavizdys.
Airijoje draugas neshioja laishkus ir laikraschius (Pashtininkas) jam i diena sumoka 18 euru..Gan normaliai..Bet nuoma, maistas ir t.t. visos kitos ishlaidos shia suma labai sumenkina, na o tuo tarpu kitas pashtininkas tik jau olandas (kaip man pasakojo Henris ) gauna 27 eurus..Ir jie tiek pat laiko ten ishdirbe, tokias pchias pareigas uzhima ir t.t. Na ir ka ??? Viskas del lietuviu apsishikimo :roll:
Tavo tariamos zhiniosish patirties...
Nzn daryk kaip tu nori..,,,Bet ash esu susikures idomesniu,bei geresniu ateiti zhadanchiu planu ir tikrai jie nesusija su uzsieniu.
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Xolen » 2006 04 14 07:32

Tai ne buvo o tai yra dabar, dabar jis toke alga gauna, o ne kazkada, matai europa yra europa, o amerikoij tokios diskriminacijos kaip lietuvis tu ar vokietis ar koks nors gruzinas nera. ten isvis is 5 geriausiu atveju 1 yra apie tokie Lietuva girdejas ir tam pacem parodzius pasaulio zemelapy vargu ar jis bent atspetu kokem zemyne ta Lietuva. Taigi jokio isankstinio nusistatymo ten nera... Nu galbut ir pasitaiko kokiu nors vienetiniu reiskiniu, bet tik vienetiniu...
Nzn daryk kaip tu nori..,,,Bet ash esu susikures idomesniu,bei geresniu ateiti zhadanchiu planu ir tikrai jie nesusija su uzsieniu.
Nu pasidalink su visais :) Tau dar tikriausei neteko dirbti kokioj nors ymonej ir suprast ka tikrovej reiske dirbti :!: Uztai dar pilnas optimizmo ir vilciu lietuvoij prasigyvent.
Pareini is darbo kojas skauda, galva plysta, nervai istampyti, nebenori nieko, ne valgyt ne gert ir net jai pries tave atsistotu nuoga Carmen Elektra, vargu ar jau ka su ja ir besugebetum padaryt. Ir taip diena is dienos, kasdien tas pat ir kai pagalvoji kad kazkoky pagrinda sau susikurtum reiks taip dirbt visa gyvenima, iskart svyra rankos, uzplusta neviltis ir dar visoki perkunai.
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

Standartinė brain5ide » 2006 04 14 08:56

Jo blin. Apie LIetuvą nėra niekas niekur girdėjęs. Kaip daug kas sakė, čia tiek lietuviams taip atrodo. Na jei jau nežino, kas ta Lietuva, tai bent įvardina, kad Vakarų Europos slavai. Vis šis tas.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
SpammerWebb
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:391
Užsiregistravo:2006 01 12 16:16
Miestas:Vievis
Susisiekti:

Standartinė SpammerWebb » 2006 04 14 09:21

brain5ide rašė:Jo blin. Apie LIetuvą nėra niekas niekur girdėjęs. Kaip daug kas sakė, čia tiek lietuviams taip atrodo. Na jei jau nežino, kas ta Lietuva, tai bent įvardina, kad Vakarų Europos slavai. Vis šis tas.
Kadangi Zaidziu Viena Online Geima Tj Man Kasdien Tenka Pasisneket Su Kokiu Uzsienieciu, Tarp Ju Daug Lenku, Tj Va Puse Mano Snekintu Lenku Net Nzn Kur Yra Lietuva :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Good Spammer - Banned Spammer

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

Standartinė brain5ide » 2006 04 14 10:05

Pusė per Klausimėlį šnekintų žmonių teigė, kad Lietuva yra afrikoje arba amerikoje.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
Šaras
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:965
Užsiregistravo:2005 06 28 12:54
Miestas:Kedainiai

Standartinė Šaras » 2006 04 14 10:55

Jo sita laida maciau... Geriausiai kai pasake kad afrikoj, zvengiau geras 5min! :lol:
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 04 14 11:36

Nu pasidalink su visais :) Tau dar tikriausei neteko dirbti kokioj nors ymonej ir suprast ka tikrovej reiske dirbti :!: Uztai dar pilnas optimizmo ir vilciu lietuvoij prasigyvent.
Pareini is darbo kojas skauda, galva plysta, nervai istampyti, nebenori nieko, ne valgyt ne gert ir net jai pries tave atsistotu nuoga Carmen Elektra, vargu ar jau ka su ja ir besugebetum padaryt. Ir taip diena is dienos, kasdien tas pat ir kai pagalvoji kad kazkoky pagrinda sau susikurtum reiks taip dirbt visa gyvenima, iskart svyra rankos, uzplusta neviltis ir dar visoki perkunai.
Prieshingai nei tu, kad sakai...Mano mama dazhnai buna Vokietijoje ten va Miunchene prie Maino yra tokia firma, kuri uzsiema tokiu verslu (Uzh puse kainos perka dauzhtas furas, jas suremontuoja ir atrestauruoja ir paskui parduoda ivairioms imonems uzh dvigubai daugiau shaibu...)Kadangi mano mama (dabar gal kam atrodis kad giriuosi bet taip nera. :wink: ) AVG firmos yra vice presidente ir jai priklauso apie puse visos firmos akciju, ji kekviena vasara ten parupina man darbo...
Patikek jauchiu ash tokius dalykus kaip koju skausmas, nuovargis ir t.t. Padedu mechanikams tvarkyti furas nu zhodzhiu esu pagalbinis :lol: Bet ne tame esme...
Dirbu 10h. O i valanda moka 7eurus....
Todel ir matau savo ateiti Lietuvoje..Kad kaip brain5ide sake uzhsieniui reikia vergu..Ash toks tikrai nebusiu...Ir geriau Lietuvoi dirbsiu uzh centus (Bet sumautu vergu nebusiu.)
Na aishku dar karta pasikartosiu, jog gudriausias ishlieka.. nesvarbu ar jis bus uzhsienije ar ne.
Na tikriausiai supratote ka norejau pasakyti. :wink:
Na o apie mano planus tai nieko ash neskelbsiu..Tiesiog esu nusizhiurejas gera ateities perspektyva kuri ateityje bus kone reikalingiausia zhemeje 8)
Tada ir suzhaliuos DarkForce 8)
Zhinai kodel ash savim nenusivyles??? Todelkad ash "degu" ir sieksiu savo tikslo..Prieshingai kurie nesugeba ishgyventi savo tevyneje ir imgruoja i kitas valstybes....
Jai taip ir toliau bus Lietuva susidurs su krize (Lietuviu tauotos populiacijos nykimu). :roll:

Velgi pabaigai pasakysiu...Visur buna ishimchiu...
Zalias linkiu tau ko geriausios kloties..Gal tau ir pasiseks...
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 04 14 11:47

brain5ide rašė:Jei kalbi apie daugumą, tai tada varom atgal į socializmą. Ten gi buvo rūpinamasi Liaudimi. Dabar kiekvienas turi rūpintis savimi.
Zhmones ten tokiu dalyku kaip pinigu ish vis nelaike buvo rankuose...(gal klystu)..Viskuo budavo pasirupinta..(Gyvenamoji vieta duota, darbas uzh ka gaudavai maisto ir visu kitu reikalingu dalyku)...Mano senelis vis dejuoja kaip gerai ankschiau buvo...Ash jam pritariu..Nors ir neteko to patirti, bet faktas tas kad zhmogus buvo kaip ponas Dirbdavo savo malonumui, o viskas uzh ji pasirupinta budavo... :)
Tik kad kojines reikedavo pachiam ishsiskalbti :lol:
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 04 14 11:50

C-Webb rašė:
brain5ide rašė:Jo blin. Apie LIetuvą nėra niekas niekur girdėjęs. Kaip daug kas sakė, čia tiek lietuviams taip atrodo. Na jei jau nežino, kas ta Lietuva, tai bent įvardina, kad Vakarų Europos slavai. Vis šis tas.
Kadangi Zaidziu Viena Online Geima Tj Man Kasdien Tenka Pasisneket Su Kokiu Uzsienieciu, Tarp Ju Daug Lenku, Tj Va Puse Mano Snekintu Lenku Net Nzn Kur Yra Lietuva :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ash Lenkus tada ivardinchiau kaip atsilikeliais :x
Na aishku chia viska uzhgincyja tai jog per ta Klausimeli patys lietuviai nezhino kur lietuva :lol: nu bet visvien ten durniausius atrenka..
Nu kr.c ...
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

Standartinė brain5ide » 2006 04 14 15:24

DarkForce rašė:
Na o apie mano planus tai nieko ash neskelbsiu..Tiesiog esu nusizhiurejas gera ateities perspektyva kuri ateityje bus kone reikalingiausia zhemeje 8)
Tada ir suzhaliuos DarkForce 8)
Pardavinėsi gerą orą? "Aš gero oro direktorius..."
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Skelbti atsakymą

Grįžti į