Alkoholio reklama internete ir kitur

Šiame forume skelbiami bendri komentarai
Vartotojo avataras
zio
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:149
Užsiregistravo:2004 11 09 08:44
Miestas:Vilnius
Susisiekti:

Standartinė zio » 2006 06 29 21:38

Xolen rašė:
zio rašė:Nepazhystu nei vieno kuri butu paveikusi alaus reklama. Visada jei atsiranda naujas alus ji nusiperki paskanaut, ir jei patinka gal ir kita kart nusipirksi, ir visai nesvarbu ar tam alui buna kazhkokia reklama ishkelta ar ne.
Jo, as ir taip darau, bet is kur tu apie ta alu suzinai?? Aini y maxima ir kilnoji keikviena butely ziuredamas, o gal naujas? Tik kaip pamatai reklama per tely tada ir parduotuvei atkreipi demesy y nauja produkta.
Nauja alu ishkart atskiri, nes etikete nematyta. Jei prie alaus lentynu ar shaldytuvo nueini karta per savaite tai su laiku visi alus buna ir ragauti ir matyti, tad nauja etikete greit pasimato.

Zhinoma, jei alaus ishgeri karta per puse metu ar shiaip abstinentas esi, tai kitas reikalas.

Vartotojo avataras
tornado
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:234
Užsiregistravo:2006 05 30 18:32
Miestas:pnwz

Standartinė tornado » 2006 06 30 00:11

manau reklama cia nekenkia (intere) ir taip jos pilna wisur,,,uzdraudus internete niekas nepasikeistu ;)

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Xolen » 2006 06 30 10:42

_A-KILL_ rašė:Daug kas kalti :lol: ir tv ir visa kita einu cx65 tuninguoti :D
E gal zinai kur gaut cx65 valdymo ratuka? gal kas padalem parduoda cx65? bl niekur nerandukeli menesiai jau stalciuj voliojas, buvau y omnitely nutempes tai ten dvi savaites pragulejo ir jie irgi negavo...
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
tornado
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:234
Užsiregistravo:2006 05 30 18:32
Miestas:pnwz

Standartinė tornado » 2006 06 30 18:18

man irgi to ratuko reikejo...panewezy gywenu tai su 10 lt nusiwarciau i turgu pas pirikupus,tai man uz 10lt pakeite netik ratuka bet ir infraredo lemputes stikliuka nauja idejo nes buwau pametes,,,pradzioj man ratuko wirsus guminis nukrito,po to perskilo pats ratukas bet dabar isidejau nauja ir laxtau patenkintas...bandyk ieskot turguj kur telefonus supirkineja ,ten kur remontuoja arba eik i "simas" kazkada ir ten maciau bet tuo metu su sawim tik ant rukyt litu teturejau...kaina buwo 10lt....

Skelbti atsakymą

Grįžti į