Puslapis 1 iš 7
Tik vaikinams
Parašytas: 2004 03 22 17:17
slyzka
Ka manot apie forumo panikes? Cia visikai slaptai tipo
Parašytas: 2004 03 22 18:01
Kovotojas
kazkuri patinka, o kita nepatinka, nes tipo pas ta kuri patinka avataras grazus, o ta kuri nepatinka, kartais nedraugiskai elgias

Parašytas: 2004 03 22 19:44
slyzka
Fantazy ir safyra ha ha ha atspejau
Parašytas: 2004 03 22 20:55
madskillzzz
Hmmm, labai slaptai? Tai visos panikes gali cia ziureti.. Tai va, ai man dzin, nei as su jom normaliai bendravau nei ka, daug kas gali graziai parasyti...
Parašytas: 2004 03 22 21:54
slyzka
tai nu tada n8u gal nu nzn nu kzn ai nu blin
Parašytas: 2004 03 22 22:11
Kovotojas
kad jos tik 2 yr
Parašytas: 2004 03 22 22:14
Laurynas
Galime padaryti ir slapta foruma, jei yra pageidavimu.
Mergos aisku galetu paskelbti savo nuotraukas, nes i visokius pazintys.lt jauciu kad yra uzsiregistravusios.
Slyzka aisku galetu labiau gerbti lietuviu kalba, nes paskaitai auksciau esanti topika ir galvoji - na stilius tai, kaip kokio 12 metu kindos.
Nesuprantu negi be tu karocia, nu, blin - negalima apseiti.
Ir isvis gal reiketu tu Sh Zh - auto pakeitima i s ir z padaryt?
Parašytas: 2004 03 22 22:48
Marchius
nu panikiu tai dar nelabai zinau siame forume:)beje pazintys.lt sux. manau kad ta visa ideja yra didele klaida.
Parašytas: 2004 03 23 06:18
Squall
Laurynas - teisus (kaip ir visada)
O del musu paneliu, tai jos mano nuomone puikios, o jei pasirode kitaip, tai joms zinot visko pasitaiko, tai gal su bloga nuotaikele atejusos ko nors blogo ir pri'post'ino, o siaip musu forumo mergos - aukstos klases!
(musu merginos kaip ir sis forumas - gal ir ne pasauly geriausios, bet bentjau pabaltyje tai tikrai!)

Parašytas: 2004 03 23 15:26
Cooper
As apie musu panas labai aiskios nuomones nesusidariau.
Parašytas: 2004 03 23 17:31
slyzka
aga nesamone kazkokia, nesuprasi permainingos jos
Parašytas: 2004 03 23 19:39
madskillzzz
Laurynas rašė:Galime padaryti ir slapta foruma, jei yra pageidavimu.
Mergos aisku galetu paskelbti savo nuotraukas, nes i visokius pazintys.lt jauciu kad yra uzsiregistravusios.
Slyzka aisku galetu labiau gerbti lietuviu kalba, nes paskaitai auksciau esanti topika ir galvoji - na stilius tai, kaip kokio 12 metu kindos.
Nesuprantu negi be tu karocia, nu, blin - negalima apseiti.
Ir isvis gal reiketu tu Sh Zh - auto pakeitima i s ir z padaryt?
Nuotraukos, ne svarbiausia, va jei chat'a ikistum... Tada galima paziureti, ka jos raso greitai ir ilgai negalvodamos...
Parašytas: 2004 03 23 20:40
slyzka
tu teisus
Parašytas: 2004 03 23 21:25
Squall
Tidus>manai musu merginos letai masto?
Idomu butu suzinot tiesa...
As manau, kad jos ne "pescios" ir mirc'e nepasimestu.
Parašytas: 2004 03 23 21:26
slyzka
nzn, reik mirc kanala padaryt #gamezone