[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •[FS]Fede
Puslapis 12

[FS]Fede

Parašytas: 2004 04 14 19:32
Secret agent
Kaip jums fede? (Kas ji pazista)

Re: [FS]Fede

Parašytas: 2004 04 14 19:35
Secret agent
Kas pazista Fiodora M. parasykit kaip jis jums? :wink:

Parašytas: 2004 04 14 19:37
HeXeS
tu ka apklausu kurt nemoki :evil:

Parašytas: 2004 04 14 19:40
Secret agent
moku tik cia neapklausa, ash padariau tik tiem kas pazista Gaidy m. :evil:

Parašytas: 2004 04 14 19:41
HeXeS
Tai gerai as manauk, kad jis visiskas asilas tik tiek kolkas :wink:

Parašytas: 2004 04 14 19:49
Secret agent
man atrodo daugiau, del ko jis siandien prisikabino prie manes?
jam ne visi namie :twisted:

Parašytas: 2004 04 14 19:50
Secret agent
tai kaip ten su zinutem radau taisykles bet ten neparasyta

Parašytas: 2004 04 14 19:50
HeXeS
pas ji galvoi ir taip nieko nera :roll:

Parašytas: 2004 04 14 19:52
Secret agent
alio kaip suzinutem tu man pasakysi ar ne? uzknisai :evil:

Parašytas: 2004 04 14 19:53
HeXeS
kokiom zinutem?

Parašytas: 2004 04 14 19:55
Secret agent
kodel reik iseit ir vel ieit kad gautum atsakyma? :?:

Parašytas: 2004 04 14 19:57
HeXeS
taip jau yra, klausk musu Admino :twisted:

Parašytas: 2004 04 14 19:59
Secret agent
ainam i tik fs

Parašytas: 2004 04 14 20:02
HeXeS
Pas mane intikas ziaurei stabdo

Parašytas: 2004 04 14 20:06
Secret agent
Pereit gi gali