Puslapis 1 iš 2
[FS]Fede
Parašytas: 2004 04 14 19:32
Secret agent
Kaip jums fede? (Kas ji pazista)
Re: [FS]Fede
Parašytas: 2004 04 14 19:35
Secret agent
Kas pazista Fiodora M. parasykit kaip jis jums?

Parašytas: 2004 04 14 19:37
HeXeS
tu ka apklausu kurt nemoki

Parašytas: 2004 04 14 19:40
Secret agent
moku tik cia neapklausa, ash padariau tik tiem kas pazista Gaidy m.

Parašytas: 2004 04 14 19:41
HeXeS
Tai gerai as manauk, kad jis visiskas asilas tik tiek kolkas

Parašytas: 2004 04 14 19:49
Secret agent
man atrodo daugiau, del ko jis siandien prisikabino prie manes?
jam ne visi namie

Parašytas: 2004 04 14 19:50
Secret agent
tai kaip ten su zinutem radau taisykles bet ten neparasyta
Parašytas: 2004 04 14 19:50
HeXeS
pas ji galvoi ir taip nieko nera

Parašytas: 2004 04 14 19:52
Secret agent
alio kaip suzinutem tu man pasakysi ar ne? uzknisai

Parašytas: 2004 04 14 19:53
HeXeS
kokiom zinutem?
Parašytas: 2004 04 14 19:55
Secret agent
kodel reik iseit ir vel ieit kad gautum atsakyma?

Parašytas: 2004 04 14 19:57
HeXeS
taip jau yra, klausk musu Admino

Parašytas: 2004 04 14 19:59
Secret agent
ainam i tik fs
Parašytas: 2004 04 14 20:02
HeXeS
Pas mane intikas ziaurei stabdo
Parašytas: 2004 04 14 20:06
Secret agent
Pereit gi gali