Žalingi įpročiai

Diskusijos apie asmeninį gyvenimą
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2004 03 09 13:07

Masturbacija nesamone cia man iskripimas, O apie pidarus pagalvojus tai net kraujas verda norisi paimt sautuva sustatyt prie sienos ir nusaut, aisku as cia juokauju.Bet vistiek.
One world, one future.

Stactas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:256
Užsiregistravo:2004 02 06 14:44

Standartinė Stactas » 2004 03 09 15:12

Pats esi iškrypėlis, jeigu tau šaudyt norisi.

Stactas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:256
Užsiregistravo:2004 02 06 14:44

Standartinė Stactas » 2004 03 09 15:14

Ir be to - labai netolerantiškas.

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 03 09 15:42

VIsishkai teisus tu Stactas :lol:
Mastrurbacija ishkrypimas kai be jos jau gyvent nebegali.

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2004 03 09 19:11

sioma rašė:Masturbacija nesamone cia man iskripimas, O apie pidarus pagalvojus tai net kraujas verda norisi paimt sautuva sustatyt prie sienos ir nusaut, aisku as cia juokauju.Bet vistiek.
Na tai saudyk! Tik ziurek, kad taves kas nenusautu!
Smurtas gimdo smurta!
Tolerancija gimdo seksualines mazumas!
Na, o homoseksualai...deja nieko negali pagimdyt! :lol: :lol: :lol:
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Stactas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:256
Užsiregistravo:2004 02 06 14:44

Standartinė Stactas » 2004 03 10 13:20

Jeigu smurtas ir tolerancija gali gimdyti, tai homoseksualai - tuo labiau.


P.S. Turbut ne apie fiziologini gimdyma sneki?

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 03 10 15:29

tolerancija niekam dar nepakenke.

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Standartinė Fantasy » 2004 03 10 16:28

Tolerancija kenkia tik tada kada zmogus nemoka toleruoti ...
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2004 03 10 21:21

Tai jau taip...
Bet jei viska toleruotumem, tai nebutu skandalu ir gyventi butu ne taip idomu!
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2004 03 12 09:37

O Ho kokios audringos replikos i mano tuscius pamastymus
Bet vien tolerancija gyvenimas nesusiklostys gerai.
One world, one future.

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2004 03 12 10:06

Visko toleruoti taip pat negalima!
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2004 03 12 10:18

Jo leisi cia kiekvienam pizdukiui lipti ant galvos kas is to iseis.
One world, one future.

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2004 03 12 10:20

Chaosas!
Viskam turi buti ribos, o jei jos sulauzomos, tai nebutina to toleruoti!
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Stactas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:256
Užsiregistravo:2004 02 06 14:44

Standartinė Stactas » 2004 03 12 10:50

Squall rašė:Visko toleruoti taip pat negalima!
Via cia tai gryna gyvenimo tiesa.
Kazkas panasaus kaip kad "zmogus yra zmogus" arba "gyvenimas tai zaidimas". :)

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 03 12 10:55

VISISHKAI SUTINKU TAI YRA AUKSINIAI ZHODHIAI LABAI GERAI KAD YRA TAIP MASTANCIU
TIESIOG YDOMU DAROSI :wink:
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Skelbti atsakymą

Grįžti į