Eime į linksmesnį pasaulį...

Diskusijos apie asmeninį gyvenimą
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
DVD
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:944
Užsiregistravo:2003 12 09 13:57
Miestas:Panevezys

Standartinė DVD » 2004 01 23 18:42

Tai gal neturi ranku tai baidosi su kojom .
Pease out !

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 01 28 08:22

netavo reikalas ar ash neturiu ar turiu rankas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
o del smulkmenu tai ash nelabai nervuojuosi,bet jau tikrai pradedat mane uzknisti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Standartinė Fantasy » 2004 01 28 08:43

Safyra kam taip ziauriai???? Nusiramink ir neimk i galva :wink:
(wow...nur ir dienele manes mokykloj laukia....)
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 01 28 08:54

Nervus i koncervus, Safytra

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2004 01 28 09:29

nu safyrai ziemos depresija visems taip buna ir viseims taip buna.
One world, one future.

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 01 28 10:53

Ma kashkodel staiga visos depresijos ishgaravo :D
dabr liabai kyrybishkai nusiteikes... 8)

Vartotojo avataras
DVD
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:944
Užsiregistravo:2003 12 09 13:57
Miestas:Panevezys

Standartinė DVD » 2004 01 28 12:22

na cia tema einam i linksmesni pasauly o SafyrA* kazkodel neini i linksmesni pasauli ?
Pease out !

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 01 28 15:22

gal del to neina kad jai tas pasaulis dabar nelinksmas?

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

Standartinė Laurynas » 2004 01 28 17:12

O kam dabar lengva?

Vartotojo avataras
DVD
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:944
Užsiregistravo:2003 12 09 13:57
Miestas:Panevezys

Standartinė DVD » 2004 01 28 17:55

O tai ka daryti kad jis nelinksmas ???
Pease out !

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Standartinė Fantasy » 2004 01 29 08:01

Mano nuomone: Stengtis padaryti ji linksmesni... :P
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
DVD
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:944
Užsiregistravo:2003 12 09 13:57
Miestas:Panevezys

Standartinė DVD » 2004 01 29 08:17

Tesingai Fantasy reikia ji padaryti linksmesni. O kaip padaryti ?
Pease out !

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Standartinė Fantasy » 2004 01 29 08:22

Kiekvienas tai darom savaip, kiekvienas savaip skaidrinam sau ir kitiems gyvenima :P
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 01 29 09:39

taip kiekvienas savaip bet ash stengiuosi labai labai!!!!!!!!!
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 01 29 13:36

Teisingai!!! Reikia laaabai stengtis ir tada viskas bus OKi :D svarbiausia reikia nenuleisti ranku besistengiant...

Skelbti atsakymą

Grįžti į