Ar esate ruke "zoles"?

Diskusijos apie asmeninį gyvenimą
Skelbti atsakymą
Kosinusas
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:28
Užsiregistravo:2006 04 30 01:03

Standartinė Kosinusas » 2006 04 30 12:19

Jo gal ir neblogas sumanymas del nariu :D ;) Seip lsd ir amfa naudoja mokslui pagerinti, bet ne tam kad zinias isisavintum geriau bet tam kad nesnuduriuotum ir butum zvalus. Pavartojes sio meslo gali pora paru nesumerkt akiu o jaustis zvalus stiprus...

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 04 30 13:31

Kosinusas- Hasho teko rukyti viena kart'a.
Rukem per lempute arba kitaip tarent per WarPoizeri ar kaip jis ten vadinasi nu zhodzhiu, chia neturi reikshmes....Tai vot hashas kaip supratau yra stipresnis Marihuanos pavidalas, taip kaip yra ir aliejus (Aliejus stipriausias Marihuanos pavidalas,man asmenishkai neteko bandyti aliejaus.) Na va prisimenu kaip paiimiau viena duma Hashisho ir faktishkai susileidau, labai pakirto kojas ir tapau apsnudes...Toks kaip buchiau bejegis :) Nu bl kazhinau kaip tau ka papasakot labai sunku tokus dalykus pasakot.

Nu zhodzhiu nuo dumu tai dazhniausiai High'a pasigauni ir zhvengi.O jai STone buna (Tada mano vaizduote tama labai plati, todel ir buna lengviau skaityti kokia chemija nes perskaicius sakini ash pats stengiuosi isivaizduoti bendra vaizda [Ta ka skaichiau]Kalbu uzh save.Kaip kitiems nzn.) Nzn kokios pasekmes buna kita diena ar po metu (Kaip tu sakai kad prasteja atmintis ir t.t.)...
Shulei "apsiputes" buvau tik viena syki; tada palinom atsimenu KC 33x Master Krush (Chia Kanapiu veisle labai silpna.THC Level'is 5-8.
Tai va...Paskui labai pramusha ant maisto ir miego :P ..Nu nzn ka tau dar pasakyt chia galima butu...Tikriausiai pats neputes esi kad manes taip visko klausineji. :lol:
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 04 30 13:35

jeigu naudoji daznai ir tt atsiranda shalutinis poveikis t.y. zmogus tampa pastoviai pavarges, mazeja apetitas ir tt.

stai jums ir svaigalas be salutinio poveikio...

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 04 30 13:38

Kosinusas rašė:Jo gal ir neblogas sumanymas del nariu :D ;) Seip lsd ir amfa naudoja mokslui pagerinti, bet ne tam kad zinias isisavintum geriau bet tam kad nesnuduriuotum ir butum zvalus. Pavartojes sio meslo gali pora paru nesumerkt akiu o jaustis zvalus stiprus...
Zvalus? Po LSD? :D Nesamone LSD yra Halicinogeninis narkotikas, tikrai neisivaizduoju kaip visias apsigiliuchines parashytum Matokos kontra...
Del Amfo ir Ecstazy sutinku...
Shie du narkotikai duoda daug energijos, todel ir tampi zhvalus...Tik del energija ir zvalumas buna ishnaudojamas klubuose ar kazhkur kur groja muzika....Shiaip pats Anfo ir ECstazy nebandzhiau ir nebandysiu, bet mano draugai yra bande shi sh..Tai sake kad paskui dideles pasekmes buna...
Na tai va :D Ka norejau pasakyti kad LSD gali buti naudojamas kazhkokioms idejos pasisemti ir pan...Nes Haliucinogenai sukure tarsi "Sapnu Pasauli"...
O del tu kitu narkotiku sutinku kad duda zhvalumo ir t.t. :) Tai puikiai rodo kai zhmogu sokiu aikshteleja praleidzhia 5h.
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Kosinusas
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:28
Užsiregistravo:2006 04 30 01:03

Standartinė Kosinusas » 2006 04 30 13:48

Darkforce neatsakiai i mano seniau uzduota kiek metuku turi? Na seip lsd veikia skirtingai jei ir yra skirtingu kiekiu :lol: pzdc yra tik paprasti popieriaus lapeliai mirkyti ar padengti tuo sudu ir ji paemus haliuniu nebuna o tempia panasiai kaip ratai ar kazkas panasaus. Jau praeitame poste sakiau kad iki tiek kiek ash surukes tau daug zoles apkakot vaike reikia. O klausiu del to kad idomu noriu palygint su savim, tai kada paskutini kart putiiai? Kokie kiekiai pas tau puciami? kokios kainos?

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 04 30 13:56

Kosinusas rašė:Darkforce neatsakiai i mano seniau uzduota kiek metuku turi? Na seip lsd veikia skirtingai jei ir yra skirtingu kiekiu :lol: pzdc yra tik paprasti popieriaus lapeliai mirkyti ar padengti tuo sudu ir ji paemus haliuniu nebuna o tempia panasiai kaip ratai ar kazkas panasaus. Jau praeitame poste sakiau kad iki tiek kiek ash surukes tau daug zoles apkakot vaike reikia. O klausiu del to kad idomu noriu palygint su savim, tai kada paskutini kart putiiai? Kokie kiekiai pas tau puciami? kokios kainos?
Na..Ash buvau ishsiblashkes ir todel nepamachiau tavo klausimu :lol:
Pas mus 1g. Drasiai galima gauti uzh 40lt geru dumu...
Neswarbu kiek man metu..Patirties shiek tiek turiu. ;]
O Shiaip sakau dviese 1g kazhkada buvom supute tai "Koma" buvo gliukus pradejau matyt....Na aishku kas palina ishtysai tas vienas 1g sutraukti gali... Na o mes tai dazhniausiai trise pusdavom 1g..Norma tada :) (High) ..Na bet sakau teko kazhkada ir dviese uzhpust 1g...
Kadangi ash praktishkai nepuchiu tai man Toks kiekis yra didelis, bet pazystu zhmoniu kuriems tai vieni juokai...
Palinau jau gan seniai ;]
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Kosinusas
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:28
Užsiregistravo:2006 04 30 01:03

Standartinė Kosinusas » 2006 04 30 14:58

nu joo... aisq kam cia atskeist savo metus... nebeturiu zodziu

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 04 30 15:15

manyciau yra taip kad darkforce pabande ir jam tiesiog labai labai patiko ir noretu dar.

:)

Kosinusas
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:28
Užsiregistravo:2006 04 30 01:03

Standartinė Kosinusas » 2006 04 30 15:23

kicked manyciau taip pat. Dar pries bandydamas ar poto prisiskaite daug info kad galetu visiems destyt faktus. nieko cia blogo seniau ir ash svieciausi pries pradedamas pust

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 04 30 17:12

Ne yra kitaip...Ash ne koks "Melagis" kad chia faktus destychiau (O pats to nebuchiau patyrs), man tas pats kad jus netikit..neprivalau jums kazhko irodyneti...
Matai beda kame yra Kosinusas ta jog manei kad ash esu kazhkoks lopas kuris kazhka cheshina..bet kaip pamatei kad kazhka zhinau tai db bandai prikabinti, kad ash ishvis dumu nebandes. :)
Jai buchiau nebandes - nediskutuochiau sioje temoje...
Ash tai ne - TU.
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2006 04 30 18:53

Kosinusas rašė:Juokdariai :) norejau jusu metus suzinot labai idomu. Atsakysiu i tavo vaikiska klausima... Kas tas thc? tai tas cheminis elementas kuris labiausiai veikia psichika kalbant apie zole... neatsimenu kaip tiksliai vadinas terahidracannabis kazkas panasaus (man visiskai neidomus tikras pavadinimas?, juk rasiai ir mokiai visus vaikus apie ta dalyka. Ir ash duodu galva nukirst kad tu net puses nesurukes kiek ash rukiau. Supranti dar beto kalbejom kaip moksla veikia zole, tu sakiai kad labai padeda isisavint lol ir sneki ne apie ilgalaikes pasekmes. Apsirukes tu viska uzmirsti ka snekejai ta pacia istorija gali pasakot kelis kart, jei pustum suprastum. O dabar jau sakai kad nepadeda mastyt bet jau idomiau, ir ash nesuprantu kaip tu priputes gali eit i pamokas, nebent jau maza doze. Nu tai papasakok zoles kainas pas jus, kaip tau hashas, kiek suputes buvai daugiausiai, kokie atxodai...? Vat kas mane domina o ne moksliniai faktai ka is kanapiu darydavo.

* cia kalbet apie tetra hidro corbinoli ( nepamenu tiksliai pavadinimo ) :lol: . Cia tema " ar esi rukes zoles ? " o ne " jus kvailiai kad nezinot kas tas thc ". Tai iswis pazvenk kad 90 proc zmoniu nezino is ko susideda cigaretes :D. Kiek man metu - 19 . Smagu kad rukai daug zoles - sekmes rukant toliau , as pats jau pakabinau NES BAIGE UZKNIST ATChODai . Tai va . Maladiec kad pirma gz uzsukai i sia tema *16*Beto jei ne paslaptis is kur tu ?
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Kosinusas
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:28
Užsiregistravo:2006 04 30 01:03

Standartinė Kosinusas » 2006 04 30 19:19

ei jus tamsos valdovai ir demonai... Jus ir liksit tokie nevisprociai... miestas ukmerge ner ko cia slept del vieno dalyko mldc kad metei o visi pasakojimai apie thc ir kas daroma is kanapiu taigi patys pamastykit. Kas kad tu uzputes buvai kelis kart darkforce? Nesupranu jusu o tu dark/mc ar koks tu ten nuo kada nuo zoles haliuskes matomos kai ten mieste karas kazkam vyko? paistalai...

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 04 30 19:19

Kosinusas - Dabar matai kas tu esi shioi temoi? :lol:
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 04 30 19:30


Vartotojo avataras
slyzka
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:689
Užsiregistravo:2003 11 27 09:27
Miestas:Far away

Standartinė slyzka » 2006 04 30 19:31

weed sucks alot :P
The noobs of today, can be the pros of tomorow, so don't piss'em off, cuz one day you may need their help.

Load up on guns
Bring your friends
It's fun to lose and to pretend
She's overborne and self-assured
Oh no, I know a dirty word

Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į