Ar esate ruke "zoles"?

Diskusijos apie asmeninį gyvenimą
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2006 04 30 19:59

Kosinusas rašė:ei jus tamsos valdovai ir demonai... Jus ir liksit tokie nevisprociai... miestas ukmerge ner ko cia slept del vieno dalyko mldc kad metei o visi pasakojimai apie thc ir kas daroma is kanapiu taigi patys pamastykit. Kas kad tu uzputes buvai kelis kart darkforce? Nesupranu jusu o tu dark/mc ar koks tu ten nuo kada nuo zoles haliuskes matomos kai ten mieste karas kazkam vyko? paistalai...
Ai tu apie tuos - tai kad jie nevien zoles buvo apsipute tai stepudovai :D , jauciu sniego ar ko buvo trauke siek tiek . Na halecionaciju tai ir nemanau kad buna - man nera buve bent jau , sedziu ramus ir gliucinu kad koju nejna pakelt :) . Nors esu girdejes kad kitiem per atchoda wisokiu nesamoniu buna . A bbz
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 04 30 21:05

Kosinusas rašė:ei jus tamsos valdovai ir demonai... Jus ir liksit tokie nevisprociai... miestas ukmerge ner ko cia slept del vieno dalyko mldc kad metei o visi pasakojimai apie thc ir kas daroma is kanapiu taigi patys pamastykit. Kas kad tu uzputes buvai kelis kart darkforce? Nesupranu jusu o tu dark/mc ar koks tu ten nuo kada nuo zoles haliuskes matomos kai ten mieste karas kazkam vyko? paistalai...
Daug kas, kad puchiau kelis kartus...Ne esu toks kaip tu, kuris bando kazhka pavaidinti :) Na ir kas galiu ash kad ir sendian tu dumu gauti, man nebeda.Bet kam shito reikia.? Jai galiu laika leisti kitaip be jokiu parkiu ir t.t.
O tu tipo lygini: "nu paziuresim ar tu uzh mane daugiau putes esi" ir ka tuo bandai yrodyti? kad kietas esi? Tokie kietunai :lol: Yra verti 0..
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Kosinusas
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:28
Užsiregistravo:2006 04 30 01:03

Standartinė Kosinusas » 2006 04 30 22:50

:lol: :lol: netveriu nesijuokias. Pasiziurek kaip tu sneki, matos kad vaikas kazkoks. Giriasi kad dumu gali gaut, kas is to cia ant kiekvieno kampo juos stumdo. Pasakydamas kad daugiau uz tave puciu norejau pasakyt kad turiu daugiau patirties ir tai jog kad ir prisiskaites daug faktu ir istoriju kelis kartus putes nemokink kitu ir nesnekek nesamoniu paziurek i savo postus kai paaugsi gal tada susprasi ir pats is saves pasjuoksi. Jei manai kad tas kuris daug pucia kietas tai klysti... Nu vsio risu tema sita nes mane juokina ir pikdo tokie nebrendylos kurie prisiziureje filmu ir paskaite bando rstamanais apsimest trumpiau sakant lol

Kosinusas
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:28
Užsiregistravo:2006 04 30 01:03

Standartinė Kosinusas » 2006 04 30 22:53

Dark/Mc rašė:
Kosinusas rašė:ei jus tamsos valdovai ir demonai... Jus ir liksit tokie nevisprociai... miestas ukmerge ner ko cia slept del vieno dalyko mldc kad metei o visi pasakojimai apie thc ir kas daroma is kanapiu taigi patys pamastykit. Kas kad tu uzputes buvai kelis kart darkforce? Nesupranu jusu o tu dark/mc ar koks tu ten nuo kada nuo zoles haliuskes matomos kai ten mieste karas kazkam vyko? paistalai...
Ai tu apie tuos - tai kad jie nevien zoles buvo apsipute tai stepudovai :D , jauciu sniego ar ko buvo trauke siek tiek . Na halecionaciju tai ir nemanau kad buna - man nera buve bent jau , sedziu ramus ir gliucinu kad koju nejna pakelt :) . Nors esu girdejes kad kitiem per atchoda wisokiu nesamoniu buna . A bbz
Jo ptitariu... Kartais sumaisius atrodo visai nesusijusias medziagas gali gautis klaikus rezultatas. Dar girdejau buna haliucogenine zole tai ten tai vapsce mirkyta, garinta... Seip apsputus gali net nesivaident bet atrodyt kad vyksta karas ir is didelio prikolinimo galima dar ir zmoniu soviniu paprasyt :D

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2006 05 01 12:00

Tai ten jau nebe zole o chemija - pawadintum geru produktu kuris tirpdytas su plastelinu ir mirkytas acetone tiek ar tiek laiko :)
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 05 01 19:31

Kosinusas rašė::lol: :lol: netveriu nesijuokias. Pasiziurek kaip tu sneki, matos kad vaikas kazkoks. Giriasi kad dumu gali gaut, kas is to cia ant kiekvieno kampo juos stumdo. Pasakydamas kad daugiau uz tave puciu norejau pasakyt kad turiu daugiau patirties ir tai jog kad ir prisiskaites daug faktu ir istoriju kelis kartus putes nemokink kitu ir nesnekek nesamoniu paziurek i savo postus kai paaugsi gal tada susprasi ir pats is saves pasjuoksi. Jei manai kad tas kuris daug pucia kietas tai klysti... Nu vsio risu tema sita nes mane juokina ir pikdo tokie nebrendylos kurie prisiziureje filmu ir paskaite bando rstamanais apsimest trumpiau sakant lol
Risi tema, nes pats nieko nenusimanai....Ash pasakyma kad dumu galiu gauti ta ir norejau pasakyti kad shiais laikais nebeda.Ir kekvienas asilas gali gauti tu dumu...
Pats tu vaikas kazhkoks...Man uzhteko tu keliu kartu kad prisirinkchiau "Faktu", nei kart gyvenime nieko neskaichiau internete apie "Zhole" ...
Vienintelis zhmogus kuris kazhka vaidina esi tu. Nepatinka- Ishejk,
Ir Ash galiu ish tavo post'u pazhvengti taip :lol: :lol: ...
Ir pazhiurek kaip pats snheki..(Haliucinogenine zhole) :D zhvengiau iki nukritimo nuo kedes. Rastamanais :D Niekas chia nebando jais buti...Didzhiausia beda esi tu Per daug ish muses drambli isputi ir ish 0 megsti padaryti 5 :D

Moderai kai tik perskaitysite shi post ji ishtrinkit.Tegul nesimeto :)
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Kosinusas
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:28
Užsiregistravo:2006 04 30 01:03

Standartinė Kosinusas » 2006 05 01 22:27

ko cia juoktis ash nesuprantu is tokios zoles nuo kurios haliunes matosi? Taigi rasiau mirkyt apurksta... dar dark/mc pasake jog vieni xemikalai ten Nu gal kam ir juokinga :lol: nu jo ash vaikas, idomu kas metus slepia :lol: :lol: :lol: :wink: keistas tu zmogus esi ir tiek.

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 05 02 17:11

Nuo dumu abejoju ar Haliunkes dideles gali buti...
Del gliuku tai taip. :)

Aha ash keistas, man visi taip sako.
Del amzhiaus tai chia buvo tokia tema "prisistatymas" ar kazhkaip pan... Tai va ten daugiau esu surases apie save..Jai nori susirask...
Amzhiaus pats savo dar neatskleidei.. :)

Neberashom daugiau i shia tema su ja nesusijusiu post'u.
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2006 05 02 19:11

E kosinusas - po kiek pas tawe gramas ?
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Kosinusas
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:28
Užsiregistravo:2006 04 30 01:03

Standartinė Kosinusas » 2006 05 02 20:47

Nu va man 18, seip pas mus 35 lt tipo kazkas panasaus kaip akcija :D nes puse 20 o gramas 35 bet visaip buna ir po 40 vilniuj tai galma rast net po 30. Del tos xemines tai tokiems narkasams puciasi betkas jiem tos haliunes dar geriau, zinociau jos mirkymo ipatumus grazu piniga pasdaryciau.

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2006 05 02 20:51

Pazystu viena kuris 5g uz 100 gauna
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Kosinusas
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:28
Užsiregistravo:2006 04 30 01:03

Standartinė Kosinusas » 2006 05 02 21:13

geros? man pavarytum uz 115?

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 05 02 21:23

Dark/Mc rašė:Pazystu viena kuris 5g uz 100 gauna
Jopapa :) :o
shiaip jau gan seniai palinau bet db vel uzhsimaniau... :)
Reiks ir man nusipirkti 2g kokius :)
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2006 05 02 22:02

DarkForce rašė:
Dark/Mc rašė:Pazystu viena kuris 5g uz 100 gauna
Jopapa :) :o
shiaip jau gan seniai palinau bet db vel uzhsimaniau... :)
Reiks ir man nusipirkti 2g kokius :)
Siaip nepardawineju pats ir tokia kaina tik jei imi 5 g ir dar pazysti dyleri . Kokybe tai nebloga bet db ta siunta baiges geros tai bbz kokia sita - sakau jau nebepychinu tai nzn ir nemanau kad ant sawo kailio bezinosiu :D Siaip klaipedoj kosinusiai jauciu galetum paimt laiswai uz tokia kaina kokia sakai
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Kosinusas
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:28
Užsiregistravo:2006 04 30 01:03

Standartinė Kosinusas » 2006 05 03 10:31

DarkForce rašė:
Dark/Mc rašė:Pazystu viena kuris 5g uz 100 gauna
Jopapa :) :o
shiaip jau gan seniai palinau bet db vel uzhsimaniau... :)
Reiks ir man nusipirkti 2g kokius :)
nu na...

Skelbti atsakymą

Grįžti į