Ar esi kompleksuotas?

Diskusijos apie asmeninį gyvenimą

Ar esi kompleksuotas (-a) ?

Taip
6
38%
Ne
2
13%
Kartais
8
50%
 
Viso balsų: 16

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2005 02 08 16:48

dejau as ant tu linziu, slyksciai atrodo.
plius vel atsirastu problemu del mano sumautu blakstienu kurios
labai daznai sugalvoja issipest ir tt ir panasiai...
nusipirkau naujus akinius, daug paklojo tevai
bet uztat dabar atrodau kaip diplomatas tai daugiau nieko ir nereikia...
o ant fizinio... man nusisvilpt :)

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2005 02 09 15:30

be to linzes ne kiekvienam tinka, pvz as nesiuju akinius vien tik todel, klad negaliu nesioti linziu, nes mano akys yra labai jautrios ir siaip niekam tikusios, nes labai greitai reaguoja i lasiukus, ypac i tuos kurie plecia vyzdzius, tai po jo man butinai turi sulasinti sutraukiancius, nes kitaip tai 2 dienas beveik nieko nematau :(
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Vartotojo avataras
Audrey
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:60
Užsiregistravo:2005 02 25 17:26

Standartinė Audrey » 2005 03 13 18:01

siaip tai lindzes yra geras daiktas kai reikia eiti i mokykla,nes su akiniais nieko nematau is toli.aisku ir akinukai geri,bet juos nesioju tik savaitgaliais ar siaip kai niekur nereikia eiti.

Vartotojo avataras
Alastor
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:374
Užsiregistravo:2004 07 28 12:00
Miestas:Vilnius

Standartinė Alastor » 2005 03 13 19:30

Nesioju as akinius nuo 3 metu ir nekiek nekompleksuoju, o matau siaip gan neblogai, geriau nei puse klases, kurie bijo nesiot ir uzsideda tik per pamokas ir tai ne visada, tik jei ilgai bunu be akiniu akys pavargsta tai del to as visad su jais, bet kadangi pripratau tai ne problema, nes be akiniu keista net.
O siaip del linziu tai kazkada galvojau, bet daktare atkalbejo, nes pliusui nelabai linzes deda ir be to islaidu nemazai tada butu.
“The Lord of Murder shall perish, but in his doom he shall spawn a score of mortal progeny.
Chaos shall be sown from their passage…”
- So sayeth the wise Alaundo

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2005 03 13 19:37

Audrey rašė:siaip tai lindzes yra geras daiktas kai reikia eiti i mokykla,nes su akiniais nieko nematau is toli.aisku ir akinukai geri,bet juos nesioju tik savaitgaliais ar siaip kai niekur nereikia eiti.
keisti akiniu stiklus gal reiktu hm? :)
o siaip mane tie akiniai nelabai nervina kol
nereik per fiziny kokiu nesamoniu daryt ir del akiniu kone invalidas esu
plius dar kiekvienam zingsny daunu shaika nori pasirodyti kad jie dar didesni daunai negu atrodo vadindami moksliuku , hariu poteriu ar ackariku.

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

Standartinė Trolis gumis » 2005 03 13 23:00

nu as siaip akiniu paprastai nenesioju, tiktai namie prie kompo arba retkarcias sulioj per pamokas kai reikia pilt nuo lentos. ai va, dar kai vairuoju uzsidedu kad babules per pereja sliauziojancias matyciau ir nenumusociau :)
tei vat, bet ir su akiniais an nosies nejauciu kazko gedingo, teigi akiniai kaip vaistas nuo akies ydu, taip, kaip ir ramentai kai susilauzai koja.
beje, kartais zmogus buna daug grazesnis kai zvelgia pro akinius :shock:

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2005 03 14 10:16

Trolis gumis rašė:nu as siaip akiniu paprastai nenesioju, tiktai namie prie kompo arba retkarcias sulioj per pamokas kai reikia pilt nuo lentos. ai va, dar kai vairuoju uzsidedu kad babules per pereja sliauziojancias matyciau ir nenumusociau :)
tei vat, bet ir su akiniais an nosies nejauciu kazko gedingo, teigi akiniai kaip vaistas nuo akies ydu, taip, kaip ir ramentai kai susilauzai koja.
beje, kartais zmogus buna daug grazesnis kai zvelgia pro akinius :shock:
va cia tai tu gerai suskelei apie tas bobules :)
o del paskutinio sakinio tai tau pritariu :) tikrai kita karta zmogus su akiniais graziau atrodo negu be ju :)
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į