Mūsų tėvai

Diskusijos apie asmeninį gyvenimą
Vartotojo avataras
ZED
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:886
Užsiregistravo:2005 07 08 20:23
Miestas:Kazkur anapus

Standartinė ZED » 2006 01 19 17:58

o mane tai tevai kartais nervuoja :), bet vistiek ju reikia nes ka darytumem be ju :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis

as bandau nuhakint savo my computer.. bet jis vistiek nerodo man daugiau hardu ir daugiau vietos;/

P.S. (Atsirado daugiau vietos :) )

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2006 01 19 18:12

O tevai... sunkus mano tevai, ypac kai vienturtis tai ir saugo ir taip ir anaip viskas negerai... Sunku su jais budavo sugyventi... Aciu dieviui kad pabegau negyvenu su jais jau 1.5 metu. tai kazkaip super dabar nors gyvenu pas teta bet teta auksine. Cigareciu visada nuperka, kai galedavau gert ir alaus visada saldytuve. Nieko daryt nereikia. sako susitvarkyk kambari... o as jai kas cia gyvena as. man gerai: labai gerai: tai ir netvarkau o kas is to kad sutvarkyciau kambari po poros valandu vistiek toks pats nes popieriu milijonai. Pasikartosiu labai dziaugiuosi pabeges nuo tevu.. dabar tokie geri, dziaugiasi kad i menesi karta pasirodau nei barniu, nieko. Pasaka.
One world, one future.

Vartotojo avataras
misty fi
Runescape master
Pranešimai:1177
Užsiregistravo:2004 09 22 10:06
Miestas:Camelot

Standartinė misty fi » 2006 01 21 14:45

mano taij tewai normalu tik lewa kad knisasi daug prie mokslu aisqina kad bus egzai ir tt.. o shiap viskas ore :wink:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2006 01 21 15:20

Kaip ir misti mano tewai px bet del mokslu mano tai nuproteje . Tewas poxhujistas ex rokeris hipis darbocholikas . Mama - Kartais isterike bet siaip viskas normaliai
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 01 21 15:55

Mano tevai yra šaunus. :) Ir dar kolkas man nekylo jokiu neaiškumų ir barnių dėl tokių dalyų kaip:Mokymasis,tvarkimasis ir t.t..Na žodžiu tėvai cool :)
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Skelbti atsakymą

Grįžti į