Ar esate mete kiausinius i ....

Diskusijos apie asmeninį gyvenimą
Vartotojo avataras
stumbriukas
senbuvis
senbuvis
Pranešimai:185
Užsiregistravo:2005 05 15 18:52
Miestas:Vilnius

Standartinė stumbriukas » 2005 08 31 18:44

Kazkaip mano augime nepasitaike, toks periodas, kai meziau kiausinius, ar kitus daigtus. Nesuprantu, koks malonumas, uzmesti miltu ar kiausiniu kam nors ant galvos :evil: po to vargsui zmogui reiks galva plaut, as taip negaleciau.

Vartotojo avataras
extreme
senbuvis
senbuvis
Pranešimai:171
Užsiregistravo:2005 08 21 17:39
Miestas:los santos
Susisiekti:

Standartinė extreme » 2005 09 23 18:41

viena karta gyvena kitoje gatves puseje mano brolio ir mano draugas ir mes pas jy nuejom ir pasiemem kiausiniu ir aplaidem durniu nama o as tai tada labai juokiaus kaip mum reikejo eit valyt tu durniu nama tada tai is karto nebesijokiau o pabegau :lol: :lol: :lol: :lol:
Aplankom
http://www.linksmai.lt

EXTREME

Vartotojo avataras
eminem
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:278
Užsiregistravo:2005 08 06 11:35
Miestas:kaunas
Susisiekti:

Standartinė eminem » 2005 09 24 10:38

aš nemėtau jokių kiaušinių
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2005 09 24 12:02

Teko ir man metyt kiausinius i zmones jaunam bunant. Buvo kad ir pataikiau ir istepiau bobos kostiumeli. Tai kliuvo tada nuo tevu atsimenu.
O seip braskias obuolius vokdavom vos nia kiekviena diena.
Padangom ora islesdavom. Kiausinio prileisdavom i medziagines tokias duris kaimynams, kad truputi sulfidais pasmirdetu. Kaime ant misko keliuko rastu pritampydavom ir laukdavom kol kas vaziuos ir stengdavomes kuo didesniu. Nu darydavom visokiu nesamoniu.
One world, one future.

Vartotojo avataras
zazas
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:80
Užsiregistravo:2005 11 06 23:08
Miestas:Kaunas

Standartinė zazas » 2005 11 11 10:40

Na kai buvau paauglys tai su draugais ko mes tik neprigalvodavom... Taigi pabandysiu keleta musu tuometiniu ismislu ir istoriju papasakot. o buvo taip :) ... Na vienu zodziu dazniausiai tai metydavom i furas vaziuojancias autostrada (kas tikrai ner pagirtina...) is sniego gniusciu, kastonu, kartais akmenu(bet retai) ir visokiu kitokiu daiktu kas gerai skrenda:) Kazkada tai buvom pasidare molotovo kokteiliu (aisku ju tai jau nemetem i masinas tik ant kelio viena karta) juos metem ne i tokius pavojingus taskus, svarbiausia buvo pats efektas. o kai vienas draugelis mesdamas vos neuzsidege tai buvo dauk juoko (gerai kad viskas baigesi gerai...) Metem ir is kiausiniu i buto langus troleibusus...(nors as tai ju nemeciau...) taigi visalaika ieskodavom adrenalino. Be metant i autostrada teko dauk kartu bekti. Viena karta vienas draugelis pasidare dideli sniego kamuoli ir mete i pravaziuojancia siukslines masina to pasekoje isduzo soninis langas(o tai tikrai keista), o va tada tai visi tikrai issigando, as su vienu draugeliu netgi i miska nubegom, kad nieks nepagautu:) Linksmiausiai tai buvo kai metant is sniego i pravaziuojancias furas, vienas furistas uzsivaike su armatura va tada tai buvo adrenalino. Taigi sis linksmas yvikis buvo mano paskutinis(bet ne del furisto), cia jau kita istorija kuri ivyko ta pacia diena(aciu dievuj kad gerai baigesi...)


P.S. Jeigu jusu draugai sugalvoja ka nors kas jums neatrodo gerai ir jus tam nepritarete, niekada nesileiskit ju ikalbamas ir stengites atkalbeti juos no to. Ir niekadas nedarykite to ko nenorite daryti vien del to kad irodytumet savo draugams kad nesate bailys... Nes pasekmes gali buti liudnos
Paveikslėlis
If you wanna be rich you got to be a bitch...

Vartotojo avataras
Bleidas
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:146
Užsiregistravo:2005 08 08 14:54

Standartinė Bleidas » 2005 12 01 12:16

As tai is balionu ir su kiausiniais i zmones pro ketvirto auksto balkona.
Bleidas

Vartotojo avataras
blindO
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:34
Užsiregistravo:2004 04 21 21:05
Miestas:dream city, saturn lake...

Standartinė blindO » 2005 12 02 11:43

:D visi cia smagiai pasakoja :D
atsimenu kazkada metem i trulikus gniuztes su draugeliu , paskui uz musu ejo tokie du zvejai su meskerem , pamate ir pradejo vajkytis :D ot atsimenu strioko buvo... :roll:

Arba vienas draugelis meti maiseli su vandeniu i autika ir pataike tiesiai i keleivius ( maiselis ileke pro langa)... cia butu dar nieko , bet viduj buvo shulios dirike kuri atpazino chuligana :d teko jam pasiaiskinima rashyt , dirike mane , kad jis specialiai i ja mete ...
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Sordex
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:429
Užsiregistravo:2004 06 05 13:32
Miestas:Post Nuclear World
Susisiekti:

Standartinė Sordex » 2005 12 02 18:59

Nu siais metais dar buvo toks yvikis kad keturakiui MERSUI ispylem priekines lamputes, kaip sakant pagaidinom mersa :)
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones."
Albert Einstein (1879 - 1955)

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

Standartinė GODhack » 2005 12 02 19:07

Kai zazas pasakojo prisiminiau ir as viena iviki, taip einam keturiese salikelie, draugiskai pasimetidami gniustem vienam kaskas uzejo tas tokia ledine ir sveite sau uz nugaros net neziuredamas gniuste kaskokiai bulkai tiesiai ant priekinio stiklo ties vairuotojo veidu nusileido, tik isgirdom kaip sucipe stabdziai ir kai dejom visi i greta esanti miska, be to atsisuke pamatem kad kaskoks "keturkampavas" islipa, taiu jauciu misku kokiu pora kilu numovem kol susivokem kad reik ir nepaklyst dar. na is sito ivikio dar ir senden kai val visi tie patis susirenkam tai prisimenam ir pazvengiam.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Gameover
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:99
Užsiregistravo:2006 07 05 13:07

Standartinė Gameover » 2006 07 08 14:39

As ne esu bet esu mietes y namu sienas ir y langus :D

Vartotojo avataras
tornado
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:234
Užsiregistravo:2006 05 30 18:32
Miestas:pnwz

Standartinė tornado » 2006 07 08 16:57

mes per welykas bobuciu langus swentinam...pasiimam po newirta kiaushini,truputi iskeliam kad greiciau ir lengviau ishsitashkytu ir langas kad neduztu,,,ir metam kiek aina tada :D

Vartotojo avataras
Dreigons
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:364
Užsiregistravo:2006 01 18 13:11
Miestas:Kursenai

Standartinė Dreigons » 2006 11 06 23:00

Seniau mes ant masinu nakti prilybdydavom sniecku ir uzpildavom vandens, tai ryte gerai atrodydavo ir ne taip lengvai atsiplesia. Arba vasara kai pas mocia nuvaziuodavau su draugais praeidavom pro lauko tuoletus ir primezdavom ten mieliu... Vasara nuspirkdavom tokiu pusiau lengvai nuvalomu dazu ir ant masinu stiklu ar kur pakliudavo...
Is tokiu nelabai rimtesniu tai laiptinese sukeizdavome kilimeliais t.y. is vienos laipetines i kita pernazdavom kazkur po 3 kilimelius kur kojom skirti nusivalyti. arba kai pioretecnikos metas ateidavo tai i laiptines metydavom arba i pasto dezutes. Dar buvo tos uzbrezamos.

Dabar kai susitinku su tais senais draugais tai tikrai smagiai pasijuokiam is prisinimu :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į